marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dokładnie dzisiaj 6 sierpnia w 1945 czlowiek zaprezentowal na drugim człowieku opus magnum swojego wyścigu zbrojeń.
Na Hiroszimę spadła bomba atomowa "Little Boy" zabijając według szacunków ok. 70k do nawet 100k ludzi. Dokładne policzenie ofiar nie było możliwe z racji na długotrwałe efekty które spowodował wybuch bomby atomowej, choroba popromienna jeszcze długi czas po wybuchu zbierała żniwa. Trzy dni później, 9 sierpnia USA zrzuciło następna bombę atomowa, tym razem na Nagasaki. Szacuje się, że łączna liczba ofiar sięgnęła ponad 150k ludzi.
Jeden z najważniejszych wynalazków ludzkości, która wykorzystała go żeby stworzyć nową zabawkę w wyścigu zbrojeń.
0
@Eto'o9 R10 Jakby Wiedźmin 3 miał podobny klimat co pierwsza część byłoby wybornie. 2 można pominąć bo tam klimat już bardziej taki typowo pod amerykański rynek. :|
0
@martin3131 Nawet Fati który strzelił 6 bramek przy 500 rozegranych minutach xDD
Dembele fajny grajek, ale bramek za dużo nie strzelał do tej pory, może w tym sezonie mu coś przeskoczy pod tym względem
0
@martin3131 No patrząc na zeszły sezon to faktycznie miał zepsuty celownik, 2 bramki na 1800 minut.
0
@mkord @Kgorecki2500 Jedyna różnica jest taka, że Izrael napieprza gdzie popadnie, szpitale budynki cywilne czy też szkoły, a jak Palestyna odpowie to praktycznie wszystko przechwyci żelazna kopuła.
Ogolnie oni sie tam bija od bardzo dawna, geneza konfliktu między arabami a żydami w tamtym regionie rozciąga się już od jakiegoś XX wieku xD (pomijając oczywiście już aspekty "bardziej historyczne")
Polecam poczytać o genezie i obecnym konflikcie, bo to jest bardziej złożony temat ale mega interesujący
1
@Kgorecki2500 A to nie jest przypadkiem odwet za zbombardowanie strefy Gazy przez Izrael? :|
2
Polecam cały wątek, toz to prawie nowe pato streamy, tylko głównym aktorem jest ksiądz xd
"Michał Woźnicki wygnany z zakonu Salezjan ksiądz prowadzi nierówną walkę z opresyjnymi przełożonymi, policją, komornikiem i całym światem. Dysponuje jednak niebagatelnym wsparciem wiernych, którzy nie raz wymierzali sprawiedliwość - np. bijąc innych księży torebkami." XD
3
@Roobo i Lewy jej nie posiada? xD
1
Bayern juz szaleje a w LM zas ich sredniak z LL pogoni
1
@zenoowity Zbliżył się pod względem statystyk, sportowo mu bliżej do Ronaldo, a Messi z swoimi bramkami, asystami, rozgrywaniem i przeglądem pola gral w innej lidze
0
@MysticCat U mnie kiedyś kajzerka w piekarni po 20 groszy chodziła :D Teraz nie dość, ze bułki jakieś tam gorsze to jeszcze droższe xD
0
@AlexDark00 Masakra, trochę sławy i pieniędzy i cyk, prawo nie ma znaczenia.
1
@Medium na to nawet nie patrze, az tak szalony nie jestem
2
Już się nie mogę doczekać startu TOP5 lig, stęskniłem się za przewalaniem pieniędzy na pewniaczkach. :D
0
@Cabaz @czółkovsky @AlexDark00
Dostał jakiś wyrok, czy przeszło bez echa?
0
@AlexDark00 Morderca? wyjaśnisz o co chodzi?
0
@Transu96 O panie, ile meczów :o psycha jeszcze się trzyma?
1
@Cabaz Jak co roku? :D
Tak czy siak nawet wersji premierowej nie ma co oceniać, bo ta gierka zmieni się jeszcze 3 razy po łatkach od ea
29
A PL coraz bardziej ucieka xDD Brawo Tebas, wiesz jak dbać o swoja lige
3
@MesQueUnClub96 dodi oslabia sie juz na starcie
3
@Kgorecki2500 Izrael to druga Rosja, bombardowanie budynkow cywilnych to tam norma a swiat milczy.
5
Prawdziwa meska, brutalna gra. Psiur najlepszy obronca xDD
62
Cule z krwi i kości, fajnie że wrócił na ostatni taniec.
3
@Worny A spotykałem się dzisiaj z komentarzami ludzi którzy uważali, że ta część była totalnie zbędna xD Masakra, przecież to jak spełnienie marzeń dla tych dzieciaków.
1
@bartas97 Nawet nie wiem czy mi to zasmakuje, teraz jak ktoś mi przez przypadek posłodzi kawę to masakra, nie do wypicia. :|
0
@jacobFCB Jak dobrze praktycznie zrezygnować z cukru w ostatnim czasie, gorzka kawusia, gorzka herbata i można tak żyć. xD
10
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/296105386_2023567784502301_3129864406451301152_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=9267fe&_nc_ohc=9OiG91H_zuIAX-A5S0A&tn=8HmP8EOW1H8CXshz&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AT-8cZ0RatieOT7bHazPcf7s2xCOsZPbcXEZOh2Em9g0lg&oe=62F23909
Lewy juz szkaluje Messiego
1
@gelu Zle forum, my tutaj kibicujemy PSG i Argentynie
1
@mateusz1989VeB Alemany nie ma czasu siedzieć w Barcelonie, pewnie już ogarnia jakieś ruchy w świecie
0
@Hosh Pięknie tata Maty wyjaśnił cały problem