0



Aha.

0

@michal26 Oj, z narracji posta tak wychodziło, dałem się złapać. :|

3

Ajax to ma talent, wciska wszystkim te swoje talenty a Ci w nowym klubie zaczynają grać nieadekwatnie do wydanej kwoty. xD

3

@Zoker cale 3,50 ktore zostaly :|

0

Co to za syf na FB sie porobił? Ciągle mi wyskakują na tablicy jakiś śmieciowe posty z "grup" typu "Karim Benzema" xD

0

https://x.com/FranekPodlesny/status/1561954729764298754

Wasze otrzęsiny też polegały na zlizywaniu śmietany z kolana klechy?

3



Widzowie po takiej narracji jeszcze podziekuja przed telewizorkiem

3

@GeneralXavi no debil xDD

13

@fart Kosmos to jedyna rzecz która potrafi mnie zachwycić i przerazić jednocześnie, masakra. :D

0

Dead Island 2 z data premiery - 3 luty 2023

Tego to ja się nie spodziewałem. xD

0

3

@Azacca Onucy która popierała zabijanie niewinnych ludzi jakos mi nie szkoda

1

@Szreko Ja osobiście wolałem Que z czasów płyty roku i eklektyki ale rozumiem zmianę jaka przeszła w jego muzyce

2



mlody perspektywiczny raper Jakub Grabowski. :|

Czego by nie powiedziec o jego muzyce, to w promocje umie

1

Puć nie miał na tyle umiejętności, żeby jakiś trener obdarował go zaufaniem

1

@Hubsao Wiecie, ze ona ma pewnie specjalny makijaż który ukrywa potencjalne obrażenia? Wszyndzie spiski, wszyndzie! xD

0

@bartekvisca Fanem Władcy Pierścieni nigdy nie byłem, nie jestem uczulony na sprzeczności z lore więc zerknę licząc na fajne fantasy

18

@P33ck Tymczasem La Liga, gdzie kluby walczą o rejestracje zawodników. xDD

0

@macio_944 Do DL2 już zbliża się DLC, a o Cyberpunku wciąż cisza. :c

1

@Sysia11 Chlop ubiera sie jak chce i ma wyebane, imo trzeba miec stalowe jaja zeby wstawiac takie zdjecia w siec xD

0

@Aragorn33 Nie zamierzam płakać nad odklejona babka, a cale to pisowskie uniwersum bede wysmiewal ile chce xD

4

@DonMatteo901 Oglądając pierwszy odcinek Rodu Smoka człowiek czuje smutek, że Wiedzmin trafił pod skrzydła Netflixa, a nie pod HBO. :(

0



Ale mi nie siedzi ta Ellie, no ale zobaczymy przy samym serialu.

0

@jq91 18 latek nie gra regularnie na topowym poziomie? one season wonders

2

https://x.com/KrystPawlowicz/status/1561604742614511616

Krysia co postawiła Tuska obok Hitlera. xDD

3

@damianex10 Ale Ci zazdroszczę :D Jeżeli lubisz takie światy fantasy to wciągnie Cię na maksa.

3

Jaram się jak dziecko tym Rodem Smoka, po nieukończonej sadze przez Martina i słabiutkich ostatnich 2 sezonach GOTa wreszcie coś na ukojenie serduszka. :D

Mam tylko nadzieje, ze nie bedzie powtórki z rozgrywki. :|

42

Dembele udzielil wywiadu po meczu? Szok :D

0

@Pawel13sz Drewniak, tylko na pustaka umie strzelić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?