marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aha.
0
@michal26 Oj, z narracji posta tak wychodziło, dałem się złapać. :|
3
Ajax to ma talent, wciska wszystkim te swoje talenty a Ci w nowym klubie zaczynają grać nieadekwatnie do wydanej kwoty. xD
3
@Zoker cale 3,50 ktore zostaly :|
0
Co to za syf na FB sie porobił? Ciągle mi wyskakują na tablicy jakiś śmieciowe posty z "grup" typu "Karim Benzema" xD
0
https://x.com/FranekPodlesny/status/1561954729764298754
Wasze otrzęsiny też polegały na zlizywaniu śmietany z kolana klechy?
3
Widzowie po takiej narracji jeszcze podziekuja przed telewizorkiem
3
@GeneralXavi no debil xDD
13
@fart Kosmos to jedyna rzecz która potrafi mnie zachwycić i przerazić jednocześnie, masakra. :D
0
Dead Island 2 z data premiery - 3 luty 2023
Tego to ja się nie spodziewałem. xD
0
@Medium https://pbs.twimg.com/media/Fa27lQeX0AIM7gW?format=jpg&name=small
Chodzi o to zdjecie?
3
@Azacca Onucy która popierała zabijanie niewinnych ludzi jakos mi nie szkoda
1
@Szreko Ja osobiście wolałem Que z czasów płyty roku i eklektyki ale rozumiem zmianę jaka przeszła w jego muzyce
2
mlody perspektywiczny raper Jakub Grabowski. :|
Czego by nie powiedziec o jego muzyce, to w promocje umie
1
Puć nie miał na tyle umiejętności, żeby jakiś trener obdarował go zaufaniem
1
@Hubsao Wiecie, ze ona ma pewnie specjalny makijaż który ukrywa potencjalne obrażenia? Wszyndzie spiski, wszyndzie! xD
0
@bartekvisca Fanem Władcy Pierścieni nigdy nie byłem, nie jestem uczulony na sprzeczności z lore więc zerknę licząc na fajne fantasy
18
@P33ck Tymczasem La Liga, gdzie kluby walczą o rejestracje zawodników. xDD
0
@macio_944 Do DL2 już zbliża się DLC, a o Cyberpunku wciąż cisza. :c
1
@Sysia11 Chlop ubiera sie jak chce i ma wyebane, imo trzeba miec stalowe jaja zeby wstawiac takie zdjecia w siec xD
8
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/300165536_5684194888257335_7773453600427659747_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=omJW4Y0oY38AX_z5bJs&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AT-oEo37oo7RgC02Q4zj0kP2pAuqi5Trxm8SiXeFxvR8Mg&oe=6309B128
Za kazdym razem jak kupuje ubrania. xD
0
@Aragorn33 Nie zamierzam płakać nad odklejona babka, a cale to pisowskie uniwersum bede wysmiewal ile chce xD
4
@DonMatteo901 Oglądając pierwszy odcinek Rodu Smoka człowiek czuje smutek, że Wiedzmin trafił pod skrzydła Netflixa, a nie pod HBO. :(
0
Ale mi nie siedzi ta Ellie, no ale zobaczymy przy samym serialu.
0
@jq91 18 latek nie gra regularnie na topowym poziomie? one season wonders
2
https://x.com/KrystPawlowicz/status/1561604742614511616
Krysia co postawiła Tuska obok Hitlera. xDD
3
@damianex10 Ale Ci zazdroszczę :D Jeżeli lubisz takie światy fantasy to wciągnie Cię na maksa.
3
Jaram się jak dziecko tym Rodem Smoka, po nieukończonej sadze przez Martina i słabiutkich ostatnich 2 sezonach GOTa wreszcie coś na ukojenie serduszka. :D
Mam tylko nadzieje, ze nie bedzie powtórki z rozgrywki. :|
42
Dembele udzielil wywiadu po meczu? Szok :D
0
@Pawel13sz Drewniak, tylko na pustaka umie strzelić