13

Ja tylko przypomnę, że pewien "wuefista" byl wywalany z Barcelony po połowie sezonu, a potem to już piekna historia, okraszona wisenka na torcie - trypletem.

Wiadomo, że powtórzenie takiego sezonu graniczy z cudem ale wyciąganie daleko sięgających wniosków po pierwszej kolejce, kiedy Xavi ma tyle do poukładania i zgrania to jakaś abstrakcja.

0

@Survier Być może, będziesz mógł wtedy głaskać swoje ego mówiąc: "a nie mówiłem?" ^^

0

@Survier Pierwszy mecz, a tu już taki kwiatek xDD

1

To United trzeba rozwiązać, niech Ferguson nie patrzy co zrobili z klubem jego życia.

0

@Freudysta Nie, większość tutaj pisze że Bayern nie ma konkurencji w Bundeslidze xD

0



Patrzcie co wczoraj wyszło, dawać mnie już datę premiery. :D

0

@FC1899Barca a potem cyk, botoks w beniza. :D

6



Tusk, Czaskowski i UE. Poproszę mój milion.

7

@Khajio Imo Milik byłby świetnym piłkarzem, gdyby go tak kontuzje nie zmasakrowały.

0

@AmigoBlancos Nie, ale obecność Ronaldo juz nie

3

O, dzieciaki zrodzone z in vitro będą mogli przeczytać w nowym podręczniku HiT, że in vitro to produkcja i hodowla, a ich samych nikt nie kocha. Co za debil do jasnej cholery to przepuścił?

1

Czas sprawdzić z czym je się "nowego" człowieka pająka, tym razem na starym, poczciwym blaszaku. :D

9

@adasko1998 Pewnie, sam go ukradłem. :|

95

Ciesze się, że coraz mniej obawiamy się tej rtęci, tej katastrofy ekologicznej. To jest dobre podejście, bo ona jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się jej bać. Trzeba pójść do rzeki tłumnie. Wszyscy, zwłaszcza seniorzy, nie obawiajmy się.

2

@Szmulek Darmowe sushi dla każdego obywatela

3

@koksik2700 PO mało mnie obchodzi, kiedy od 2015 rządzi PIS.

4

@norbi77 Wiadomo, za wszystko odpowiada PO, Tusk i UE. Jak się już zrobi zbyt monotematycznie to zwalą winę na Covida czy też wojnę
I tak to się żyje :|

18



Państwo z dykty xD Zaorać i zasadzić ziemniaki, więcej pożytku z tego wszystkiego będzie.

2



Bonson co znowu za album poskładał, technicznie to już nie top3. Damian gra po prostu w swojej lidze.

0

@TheNekro94 Najbardziej aktualna wersja :(

1

@cules100pro A co mnie USA obchodzi w kwestii polityki kiedy mieszkam w Polsce?

13

@FCBMati10 P.Kukiz: "Jak zostanę politykiem to naplujcie mi w ryj i mówcie do mnie szm*to."

Nawet lepiej, chodziło ogólnie o polityke

@cules100pro Poważny kraj, gdzie poważni politycy bawią się w odbijanie piłeczek na TT. Faktycznie, TOP.

6



Kukizowi już psycha siada
i bardzo dobrze, zwykła wiadomo co

116

Kibice jak zwykle z małpim rozumem

4

https://x.com/klusina72/status/1557285034930888704

PiS już zaczyna uczyć o wielkiej Polsce, a hejterzy sa nie polskimi Polakami. :|

0



Nowa mapa w Call of Duty robi wrażenie. :|

2

@Kessie Nie no, takiego klasyka nazwać jakimś starym filmem to ja nie wiem :|

5

LR: Żadnych sentymentów, wywalić dziadów za wszelka cene
Laporta robi wszystko, żeby pozbyć się/ograniczyć zarobki zbędnych graczy
też LR: nie no, tak to nie :|

27

@Pawel13sz Patrz Fati, to wszystko kiedyś będzie Twoje

10



Tymczasem zwierzęta które mają więcej serducha niż ludzie: xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?