marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Ja tylko przypomnę, że pewien "wuefista" byl wywalany z Barcelony po połowie sezonu, a potem to już piekna historia, okraszona wisenka na torcie - trypletem.
Wiadomo, że powtórzenie takiego sezonu graniczy z cudem ale wyciąganie daleko sięgających wniosków po pierwszej kolejce, kiedy Xavi ma tyle do poukładania i zgrania to jakaś abstrakcja.
0
@Survier Być może, będziesz mógł wtedy głaskać swoje ego mówiąc: "a nie mówiłem?" ^^
0
@Survier Pierwszy mecz, a tu już taki kwiatek xDD
1
To United trzeba rozwiązać, niech Ferguson nie patrzy co zrobili z klubem jego życia.
0
@Freudysta Nie, większość tutaj pisze że Bayern nie ma konkurencji w Bundeslidze xD
0
Patrzcie co wczoraj wyszło, dawać mnie już datę premiery. :D
0
@FC1899Barca a potem cyk, botoks w beniza. :D
6
Tusk, Czaskowski i UE. Poproszę mój milion.
7
@Khajio Imo Milik byłby świetnym piłkarzem, gdyby go tak kontuzje nie zmasakrowały.
0
@AmigoBlancos Nie, ale obecność Ronaldo juz nie
3
O, dzieciaki zrodzone z in vitro będą mogli przeczytać w nowym podręczniku HiT, że in vitro to produkcja i hodowla, a ich samych nikt nie kocha. Co za debil do jasnej cholery to przepuścił?
1
Czas sprawdzić z czym je się "nowego" człowieka pająka, tym razem na starym, poczciwym blaszaku. :D
9
@adasko1998 Pewnie, sam go ukradłem. :|
95
Ciesze się, że coraz mniej obawiamy się tej rtęci, tej katastrofy ekologicznej. To jest dobre podejście, bo ona jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się jej bać. Trzeba pójść do rzeki tłumnie. Wszyscy, zwłaszcza seniorzy, nie obawiajmy się.
2
@Szmulek Darmowe sushi dla każdego obywatela
3
@koksik2700 PO mało mnie obchodzi, kiedy od 2015 rządzi PIS.
4
@norbi77 Wiadomo, za wszystko odpowiada PO, Tusk i UE. Jak się już zrobi zbyt monotematycznie to zwalą winę na Covida czy też wojnę
I tak to się żyje :|
18
Państwo z dykty xD Zaorać i zasadzić ziemniaki, więcej pożytku z tego wszystkiego będzie.
2
Bonson co znowu za album poskładał, technicznie to już nie top3. Damian gra po prostu w swojej lidze.
0
@TheNekro94 Najbardziej aktualna wersja :(
1
@cules100pro A co mnie USA obchodzi w kwestii polityki kiedy mieszkam w Polsce?
13
@FCBMati10 P.Kukiz: "Jak zostanę politykiem to naplujcie mi w ryj i mówcie do mnie szm*to."
Nawet lepiej, chodziło ogólnie o polityke
@cules100pro Poważny kraj, gdzie poważni politycy bawią się w odbijanie piłeczek na TT. Faktycznie, TOP.
6
Kukizowi już psycha siada
i bardzo dobrze, zwykła wiadomo co
116
Kibice jak zwykle z małpim rozumem
4
https://x.com/klusina72/status/1557285034930888704
PiS już zaczyna uczyć o wielkiej Polsce, a hejterzy sa nie polskimi Polakami. :|
0
Nowa mapa w Call of Duty robi wrażenie. :|
2
@Kessie Nie no, takiego klasyka nazwać jakimś starym filmem to ja nie wiem :|
5
LR: Żadnych sentymentów, wywalić dziadów za wszelka cene
Laporta robi wszystko, żeby pozbyć się/ograniczyć zarobki zbędnych graczy
też LR: nie no, tak to nie :|
27
@Pawel13sz Patrz Fati, to wszystko kiedyś będzie Twoje
10
Tymczasem zwierzęta które mają więcej serducha niż ludzie: xDD