0

@Bruttal Yhm, a zaraz w Tajwanie zielone ludziki, nikt nic nie wie, nikt nic nie widział xD

9

@PatrychoO Chlopak który nie pasuje do Barcy i dotąd spisywał się ok w średnich klubach zamiast młodego hiszpana który ewidentnie rozumie co chce grać Xavi? Niezbyt mądra opinia

21

https://zapodaj.net/images/715ac0122d641.jpg
Ale nostalgia, zjadłby czlowiek takiego hamburgera :D

1

@gukwa Na 1 euro nie podpiszesz kontraktu, to nielegalne. :*
I nie od dzisiaj wiadomo, że za jednostronne (czyt. Bez dogadania się z piłkarzem) zerwanie kontraktu klub płaci kare.

5

@Janiama Gowniara z paletkom pokazuje mu miejsce w szeregu

0

@gukwa Kontrakty na miliony ojro sprowadzone do umowy o prace, niezle xD

0

O proszę, blaszaki doznały łaski Sony i nowy Spider-Man z 300 zł staniał do 260
Takie zmiany cen to ja szanuje

0

@hardmind Jest ale pojedyncze wojny na świecie zdarzają się praktycznie cały czas, a tutaj pojawia sie coraz więcej takich "pojedynczych" wojen w które zaczynają się angażować największe siły na świecie.

Coś grubszego w tym przypadku to eskalacja pojedynczych wojen to WS

0

Rosja - Ukraina. Chiny - Tajwan. Kilka punktów zapalnych, zaczyna mi to śmierdzieć czymś grubszym

1

@Chaoss Ogolnie cala fabula, narracja i postacie w cyberku sa top

3

@Deviler Kiedys mielismy z rodzinka amstaffa, kochany psiur.

ogolnie problem nie lezy w psach a w wlascicielach i ich podejsciu

0

@Janas11224 DL2 świetna gierka, sporo zyskuje jak masz ziomka z którym możesz pograć

1

@Nano22 a no tak, zapomniałem. LGBT to przecież IDEOLOGIA xDD

11

@Nano22 nawet nie mam siły tłumaczyć, jeżeli uważasz że w porządku jest zrównywanie prezydenta Warszawy i osób o innej orientacji do skrajnych systemów, które odpowiadają za śmierć milionów ludzi to walnij baranka w ścianę xD

18



Trzaskowski i LGBT zrównane do nazizmu i komunizmu, skrajna prawica nigdy nie zawodzi. xD

0

@jedrek7000 Perspektywa, zupełnie inaczej ułożone giry

3

@bartekvisca A to dlaczego? Przeciez Simsy sa dosyc popularne na swiecie

0

@Joe_Pesci Watpie zeby sklepy wyrzuciły do śmieci cały zamówiony towar.

2

https://x.com/EBHarrington/status/1553533320469905409

Trump jak janusz oszczędności xD

9



Przyszli, popatrzyli, aresztowali. :|

1

@koziar a w Barcelonie tak nie było?

0

@RoberDzik nudniejsze sa komentarze ktore oceniaja dane sporty

1

@Hubsao Od przyjścia Roberta? Toż to nasi eksperci objawieni udzielają się od dawien dawna xD

3

@AllBundy Niby tak, ale przy naszej pomocy wtedy i tak sporo grywał. :|

12

@AllBundy Nikogo nie oddaliśmy, sam odszedł bo za mało grał.

0

@Dzemix111 Ja juz w chłopa nie wierze, lepiej się pozytywnie zaskoczyć jak faktycznie odpali niż znowu rozczarować

2

@AdiKingu96 Ale jakiego Bruno? Jednego znam to się kisi w United

4

@Firestone Presja, czuje ze jak strzeli jedna to dopiero otworzy worek z bramkami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?