169

Ale oglądałbym takiego Cesca na 9.

13



Prezes autokrytyczny na starość się zrobił. xDD

1

2

@Rust_Cohle glos rozsądku

0

@ChampionLW Lepkow którzy kibicują tylko kiedy Barca wygrywa nie potrzebujemy:|

0

@Sulimo Oja, moje ciastka na la ramblii? :D

2

@AlwaysBlaugrana w pozbywaniu się tych piłkarzy jest jeden malutki problem, zaden nie chce odejść

4

@FafitFCB BI zarzucający innym toksycznosc xD
Jak dobrze, ze typek stad odszedł

1

@mat32 No żeby grac to musisz pobrac xd

0

@Criss18Barca największe zmartwienie xD

0

@clyde Ostatnie info jakie mamy od Eripe, a raczej od jego ziomeczków to, że znalazł babę, wzięli ślub i nie zamierza wracać na scenę. HuczuHucz to w ogóle zniknął mi z radaru. :(


1



2012. Przez 9 lat na polskiej scenie nikt nie nauczył się składać tak ofensywnych wersów jak Eripe, brakuje chłopa na tej scenie.

5



Świetny program, mają mój głos.

0

@takisobiektos tym na netflixie

0

Ale powód apokalipsy w nowym RE jest durny xD

3

@RychuBarca Slyszales o czymś takim jak gust?

1

@ToreTToOO oglądam właśnie pierwszy odcinek i nie wygląda to zbyt zachęcająco ale zobaczymy xd

3

@Pawel13sz Nie musi, a może. Takie uroki kontraktów

1

https://www.gry-online.pl/newsroom/dodatki-do-dragon-age-i-mass-effect-za-darmo-koniec-punktow-biowa/z022561

Nawet EA ma większy rigcz od ubisoftu, a to już naprawdę sztuka xDD

0

@Cule1234 muszą się nauczyć korzystać z Google tłumacza jak BI

8

@taris Pjanic juz w Juve byl zly, teraz to juz totalna beznadzieja

6

Nowy Resident Evil na Netflixie. Niby uwielbiam markę, nawet tą filmową ale znaczek Netflixa to zawsze obawy.

0

Alez zadzwoń do saula pięknie się rozkręcił, warto było przebrnąć przez pierwsze dwa nudne sezony bo dalej to juz jazda bez trzymanki jak w Breaking Bad

3

@LionelM95 gdzie te wypłaty wyższe o 50%? :|

9



Podziękujcie ładnie premierowi

co ciekawe pis szczuje na Niemcy gdzie tylko może, ale polak rodak na taśmie w niemieckiej fabryce? Powód do dumy.

0

@lucca87 chyba bedzie szukanie jak to dalej tak bedzie wygladalo

2

@MesQueUnClub_87 Możesz uciec przez w.w bramę. ^^

1

Japierdziele, otworzyli u nas w tyrce nowa linie, gigantyczna hala, zero okien, wentylacji, bramy sobie nie mozesz otworzyc, pot z dupy sie leje tylko się tam wejdzie, to sa juz niewolnicze warunki pracy

0

@poskus no dzien dobry

0

@kuz Ciężko mu się dziwić, luz powinien przyjść razem z zdrowiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?