marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
169
Ale oglądałbym takiego Cesca na 9.
13
Prezes autokrytyczny na starość się zrobił. xDD
1
@HighestInTheRoom bredzisz
2
@Rust_Cohle glos rozsądku
0
@ChampionLW Lepkow którzy kibicują tylko kiedy Barca wygrywa nie potrzebujemy:|
0
@Sulimo Oja, moje ciastka na la ramblii? :D
2
@AlwaysBlaugrana w pozbywaniu się tych piłkarzy jest jeden malutki problem, zaden nie chce odejść
4
@FafitFCB BI zarzucający innym toksycznosc xD
Jak dobrze, ze typek stad odszedł
1
@mat32 No żeby grac to musisz pobrac xd
0
@Criss18Barca największe zmartwienie xD
0
@clyde Ostatnie info jakie mamy od Eripe, a raczej od jego ziomeczków to, że znalazł babę, wzięli ślub i nie zamierza wracać na scenę. HuczuHucz to w ogóle zniknął mi z radaru. :(
1
2012. Przez 9 lat na polskiej scenie nikt nie nauczył się składać tak ofensywnych wersów jak Eripe, brakuje chłopa na tej scenie.
5
Świetny program, mają mój głos.
0
@takisobiektos tym na netflixie
0
Ale powód apokalipsy w nowym RE jest durny xD
3
@RychuBarca Slyszales o czymś takim jak gust?
1
@ToreTToOO oglądam właśnie pierwszy odcinek i nie wygląda to zbyt zachęcająco ale zobaczymy xd
3
@Pawel13sz Nie musi, a może. Takie uroki kontraktów
1
https://www.gry-online.pl/newsroom/dodatki-do-dragon-age-i-mass-effect-za-darmo-koniec-punktow-biowa/z022561
Nawet EA ma większy rigcz od ubisoftu, a to już naprawdę sztuka xDD
0
@Cule1234 muszą się nauczyć korzystać z Google tłumacza jak BI
8
@taris Pjanic juz w Juve byl zly, teraz to juz totalna beznadzieja
6
Nowy Resident Evil na Netflixie. Niby uwielbiam markę, nawet tą filmową ale znaczek Netflixa to zawsze obawy.
0
Alez zadzwoń do saula pięknie się rozkręcił, warto było przebrnąć przez pierwsze dwa nudne sezony bo dalej to juz jazda bez trzymanki jak w Breaking Bad
3
@LionelM95 gdzie te wypłaty wyższe o 50%? :|
9
Podziękujcie ładnie premierowi
co ciekawe pis szczuje na Niemcy gdzie tylko może, ale polak rodak na taśmie w niemieckiej fabryce? Powód do dumy.
0
@lucca87 chyba bedzie szukanie jak to dalej tak bedzie wygladalo
2
@MesQueUnClub_87 Możesz uciec przez w.w bramę. ^^
1
Japierdziele, otworzyli u nas w tyrce nowa linie, gigantyczna hala, zero okien, wentylacji, bramy sobie nie mozesz otworzyc, pot z dupy sie leje tylko się tam wejdzie, to sa juz niewolnicze warunki pracy
0
@poskus no dzien dobry
0
@kuz Ciężko mu się dziwić, luz powinien przyjść razem z zdrowiem