marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MrPGG To da się nagle przygotować nawet okej filmik? xDD
2
@gaucho104 Kariera prowadzona lepiej od Messiego z pięknym EMOCJONALNYM powrotem do domu.
Kto pamięta, to pamięta. ;)
1
@KrychaFCB Kto co lubi, w jednych regionach świata jedza ślimaki, w drugim psy a w 3 kurczaki. Nie rozumiem tekstu o nowej normalności, ludzie nie wpieprzają robaków od wczoraj. xD
1
@Jakchcesz po prostu mamy za słabe pecety według elektroników :p najlepsza wymówka na świecie
1
@Jakchcesz ma być next gen
0
Tymczasem nowa FIFA za 300 ziko na Steam, coraz bardziej cenia sobie tego gniota. xDD
1
@MesQueUnClub_87 O Cię panie, nie spodziewałem się że ta dyskusja eskaluje do tak potężnych rozmiarów :D
Co tu się wydarzyło to ja nawet nie wiem
0
Chelsea, gdyby Barcelona nie uruchomiła dźwigni finansowych:
https://pbs.twimg.com/media/FYGncPPWYAE0xTK?format=jpg&name=small
5
Roma, klasa sama w sobie.
0
@Criss18Barca Nie tędy droga. Nakazem ćwiczenia dzieciaki jeszcze bardziej zniechęcą się do przedmiotu, no ale tutaj już trzeba przejść malutka rewolucje na samej lekcji, wf najczęściej wygląda tak, że macie tutaj piłeczke i róbcie sobie co chcecie.
1
@GeneralXavi Akurat prezes da sobie premie większą xD
3
@Barca1992 jak to wszystko w koncu nie upadnie i nie rozwali sobie glupiego ryja to ja nie wiem
1
@GeneralXavi To Dodi, trochę zrozumienia. :|
Znalazłem info, że Lech ma dostać ok 500 tysięcy euro
0
@Vitoo Ciezki, ale jedyny jaki mi przylazł do głowy jeżeli chodzi o problemy z wiza
0
@Fizzy Womack czego konkretnie nie rozumiesz?
0
@gumaz Konfederacja juz nawala, ze to Ukraincy?
1
@michal26 Az mi przypomniales, ze musze wybrac sie na wesele w wrześniu, a żyłem sobie w błogiej demencji. :(
1
@mientusek1407 Vini poprawia swoj celownik i staje sie skrzydlowym jakiego wiekszosc klubow chciałaby w swoim klubie, szarpiacym, asystujacym i strzelajacym - LR w tym momencie:
one season wonder!!11!!
Chyba za duzo sie naoglądaliście się Trincao czy innych Antkow na skrzydle i wam obraz skrzydlowego sie wypaczył, albo to zwykły bol dupy.
Oczywiście wciaz istnieje jakis stopien ryzyka, ze Vini sie wysypie ale takie wnioski po sezonie kiedy Vini wskoczyl polke wyzej sa nie na miejscu.
2
@kiper09 Que przez problemy z wiza musiał egzotyke przełożyć, może teraz tez jest problem po stronie biurokracji
0
@Marcelinho99 To edytuj sobie
0
@Zoker Pan Władek teraz traumę będzie miał
0
@WiernyKatalonii Tebas schował się w jaskini, jak okazało się, że nie musimy się z nim i jego CVC koniecznie dogadywać.
2
@Bogan No obecnie teza mówiąca, ze Bayern jest wyżej mogłaby się obronić
Z juve to juz typowe odklejenie xd
0
@Encore Chlopak jedzie jak De Jong na renomie z Ajaxu
0
@AdiKingu96 No masz rację, nie ma co dyskutować nawet. :|
2
@talizmo ciekawy kompas moralny, nie powiem
1
@mateusz1989VeB Koleś ogląda piłkę od jakiegoś tygodnia chyba
3
@Katalonbar A moze to po to przyszedł do Barcelony, chce okraść nasze muzeum z ZP xDD
17
"Z inflacją jest trochę jak z Tuskiem - przybyła z zagranicy i przeszkadza"
Przeciez Morawiecki razem z kolegami to juz w Choroszczy powinni siedzieć xD
8
@CuleB Tak, kupili jedna z najlepszych 9 na świecie żeby siedziala na ławce xd