marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224 taka prawda
0
@Emhyr Ja na poważne wnioski w jego przypadku poczekałbym minimum ten sezon, może dwa. xD
4
6 minut i jeszcze bez gola? Sprzedać wszystkich, kupić wszystkich
1
@Suzu Jak im sie to zacznie kalkulować to pewno wróci na większym kontrakcie
0
Parke easy money kończy swoją kariere z Fame MMA, przynajmniej na obecna chwile.
1
@Kgorecki2500 Medieval 2 największy sentyment, setki godzin zleciało.
Dodatkowo piękne modziki które dodawały chociażby uniwersum władcy pierścieni
11
@Kondziubarca Piękny ukryty ból tyłka.
0
@michal26 Osobiście nie spotkałem się nawet z opinia żeby kradzież byla legalna
3
@Kgorecki2500 Ale durne przepisy xD
1
@Sulimo regularnej gry w pucharach nie ma ale za to jest wstyd xd
2
Kolejny argument, żeby rozwiązać polska ligę albo chociaż zabronić im grac w eliminacjach
1
@jacobFCB a teraz cyk, znowu połamany większość czasu i odpali pod koniec kontraktu xD
0
@sonek To było bardziej do skrajności, która jest za całkowitym zakazem abrocji. Nie doczytałem, nie sprecyzowałem. Dopiero wstałem, sorry. xD
0
@tomek8756 Ciekawe czy osoby które zagłosują na nie wpłacają chociażby złotówkę na leczenia jakiś chorych dzieciaków, samotne matki etc, etc. :v
7
Odszedl za darmo? :V
1
@Sysia11 No ale nitro nagral sobie zwrotkę czy dwie bo mógł i tyle, nikt go nie uwaza za Pana rapera xD
2
@Medium podziwiam ludzi którzy nieironicznie słuchają sentino :|
0
@Medium zawsze można zwiększyć skuteczność jakimś alkoholem, wszystko zależy od budżetu
3
@Bykunn Tak zwany świat widziany przez różowe okulary
3
https://x.com/wfttwtaflovebot/status/1545456198350241794
Odnośnie aborcji to tutaj polecam taka za 15 ziko
4
@Bykunn Koledzy chyba nie wiedzą, że chociażby zabezpieczenia bywają nieskuteczne xDD
9
FB to naprawdę stan umysłu xDD
2
@MesQueUnClub96 No obecnie Ubi na prowadzeniu imo
0
Ubisoft wie jak zaprosić graczy na zatokę. :|
Co najlepsze ten AC był normalnie do kupienia jeszcze kilka dni temu na wyprzedaży. xDD
0
@FC1899Barca
Oni sa bardziej niebezpieczni.
2
@Pawel13sz Alemany TOP nie wystarczy jeśli De Jongowi się tutaj podoba i oferty sklada jakiś smieszny United
10
@BorzyKrzys za ładnie jak na Łódź
7
Mentzen xDDD
0
@Chaoss Anno 1800
0
@Janas11224 I nie byłoby transferów. Pensja ta sama, tylko bardziej rozłożona w czasie, więc bez różnicy