1

@Objectivo Tez zerknę z ciekawości co im to wyszło, ale na pierwszy rzut oka wygląda to na typowe dojenie popularnej marki

0

Dom z papieru: Korea

Czy odcinanie kuponów na najwyższym poziomie przez Netflixa, masakra xD

6

@Pogba po takim hejcie to na miejscu tej knajpy sprzedawałbym pizze za 5 zł, żeby jeszcze bardziej ludziom pękły tylki :p

2

@Kgorecki2500 Oba tytuły już dawno ograne niestety, trochę zazdroszczę bo obie gierki to kawał świetnego fabularnego "growego-filmu"

1

Wypatrzyliście już coś zacnego na letniej wyprzedaży steam? :D

1

@Kgorecki2500 Kusi, ale cena odstrasza

0

@gumaz Jednej nie wymienię ale toksyczny BI TOP.

1

@DaPidejpi juz nie chcialem tak cisnac fanatykow CR7 :|

3

@Kidd legendarny już tekst Pudzianowskiego


3

35 urodziny obchodzi dzisiaj najlepszy i najbardziej wszechstronny piłkarz w historii piłki nożnej. Ostatni Last Dance na mundialu, podniesienie pucharu i nikt, kto posiada chociażby minimalną wiedze o footballu nie będzie kwestionował wielkości GOAT'a.

4

@Comentateiro Niech sobie śmigają ubrane jak chcą, bez stanika pewnie duzo wygodniej. :|

0

@PatrychoO Lewica może nie, ale przewinęło mi się juz w necie kilka postów od ludzi, których mama samotnie wychowała.

3

@Kondziubarca bredzisz

0

5

@MesQueUnClub96 100 baniek za 34 letniego CR7 to tez imo przepłacenie xD

10

@BARCA1899Messi 50 baniek za 34 latka z rocznym kontraktem? Lewy to top, ale ktoś na głowę upadl ustalając ta cene xd

1

@Kgorecki2500 i cyk, trzeba powiększyć kupke wstydu :D

1

@Image Prokuratora nawet nie wziela się za Czesia, więc o czym Ty mówisz xd

2

19

Ogólnie może i Czesiu jest niewinny w świetle prawa ale trzeba być kapkę naiwnym żeby uważać, że tam nie szły jakieś szemrane interesy. Tylu połączeń to się do żony nie wykonuje, a co dopiero do kolegi. :|

0

@clyde Dobrze, ze nie kupiłem ostatnio na promocji :D

0

@kubilka No i juz jest małe conieco do obczajenia, dzięki panowie

0

Człek skończył Peaky Blinders, Zadzwon do Saula ma przerwę do lipca i czlowiek nie ma co oglądać. :(

Polecacie coś na Netflixie, HBO i Disney?

0

@Janas11224 Stanowski to taka Stasko z drugiej strony barykady

1

@kuz szkoda mi czasu ma takie bzdety xD

Może robi fajna robotę dla pewnej części użytkowników, ale czy to jest ciężka praca?

0

@Azi To taka sama ciężka praca jak bycie influencerem w sieci

0

@NeKenI bi sobie poszedł to widzę że znajome wpisy wracaja :D

0

@Gappeq Mysle, ze chlopaki ktorych wymieniłeś szliby swoim stylem przez lata, nie odmieniliby sceny.

a akurat Bons nie powiela tego samego, ma po prostu swoj unikalny i uniwersalny styl, odnajdzie sie na wiekszosci bitow i lubi eksperymentować muzyka co mogliśmy uswiadczyc na jego ostatnim solo "Krol Zloty'

No i tez nie jest "nowym hiphopowcem bo siedzi na scenie juz jakies 10 lat z hakiem. xD

2



I wleciał. Technicznie dalej top 3 w Polsce.

1

Krol zloty, Bons wjeżdża z nowym solowym albumem. W końcu coś dla ludzi w tej smutnej scenie, czekanko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?