marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Objectivo Tez zerknę z ciekawości co im to wyszło, ale na pierwszy rzut oka wygląda to na typowe dojenie popularnej marki
0
Dom z papieru: Korea
Czy odcinanie kuponów na najwyższym poziomie przez Netflixa, masakra xD
6
@Pogba po takim hejcie to na miejscu tej knajpy sprzedawałbym pizze za 5 zł, żeby jeszcze bardziej ludziom pękły tylki :p
2
@Kgorecki2500 Oba tytuły już dawno ograne niestety, trochę zazdroszczę bo obie gierki to kawał świetnego fabularnego "growego-filmu"
1
Wypatrzyliście już coś zacnego na letniej wyprzedaży steam? :D
1
@Kgorecki2500 Kusi, ale cena odstrasza
0
@gumaz Jednej nie wymienię ale toksyczny BI TOP.
1
@DaPidejpi juz nie chcialem tak cisnac fanatykow CR7 :|
3
@Kidd legendarny już tekst Pudzianowskiego
3
35 urodziny obchodzi dzisiaj najlepszy i najbardziej wszechstronny piłkarz w historii piłki nożnej. Ostatni Last Dance na mundialu, podniesienie pucharu i nikt, kto posiada chociażby minimalną wiedze o footballu nie będzie kwestionował wielkości GOAT'a.
4
@Comentateiro Niech sobie śmigają ubrane jak chcą, bez stanika pewnie duzo wygodniej. :|
0
@PatrychoO Lewica może nie, ale przewinęło mi się juz w necie kilka postów od ludzi, których mama samotnie wychowała.
3
@Kondziubarca bredzisz
0
@Essos https://i.pinimg.com/originals/e2/10/14/e21014654ddfc24cc9113af8daf6a222.gif
ten pan chyba sie z ta teza nie zgodzi
5
@MesQueUnClub96 100 baniek za 34 letniego CR7 to tez imo przepłacenie xD
10
@BARCA1899Messi 50 baniek za 34 latka z rocznym kontraktem? Lewy to top, ale ktoś na głowę upadl ustalając ta cene xd
1
@Kgorecki2500 i cyk, trzeba powiększyć kupke wstydu :D
1
@Image Prokuratora nawet nie wziela się za Czesia, więc o czym Ty mówisz xd
2
https://wiadomosci.wp.pl/skandaliczne-slowa-o-rydzyka-o-piekle-w-dps-ie-w-jordanowie-tak-bronil-zakonnic-6782289438464896a
Kolejne piękny wypowiedzi Rydzyka. Miód na moje serduszko.
19
Ogólnie może i Czesiu jest niewinny w świetle prawa ale trzeba być kapkę naiwnym żeby uważać, że tam nie szły jakieś szemrane interesy. Tylu połączeń to się do żony nie wykonuje, a co dopiero do kolegi. :|
0
@clyde Dobrze, ze nie kupiłem ostatnio na promocji :D
0
@kubilka No i juz jest małe conieco do obczajenia, dzięki panowie
0
Człek skończył Peaky Blinders, Zadzwon do Saula ma przerwę do lipca i czlowiek nie ma co oglądać. :(
Polecacie coś na Netflixie, HBO i Disney?
0
@Janas11224 Stanowski to taka Stasko z drugiej strony barykady
1
@kuz szkoda mi czasu ma takie bzdety xD
Może robi fajna robotę dla pewnej części użytkowników, ale czy to jest ciężka praca?
0
@Azi To taka sama ciężka praca jak bycie influencerem w sieci
0
@NeKenI bi sobie poszedł to widzę że znajome wpisy wracaja :D
0
@Gappeq Mysle, ze chlopaki ktorych wymieniłeś szliby swoim stylem przez lata, nie odmieniliby sceny.
a akurat Bons nie powiela tego samego, ma po prostu swoj unikalny i uniwersalny styl, odnajdzie sie na wiekszosci bitow i lubi eksperymentować muzyka co mogliśmy uswiadczyc na jego ostatnim solo "Krol Zloty'
No i tez nie jest "nowym hiphopowcem bo siedzi na scenie juz jakies 10 lat z hakiem. xD
2
I wleciał. Technicznie dalej top 3 w Polsce.
1
Krol zloty, Bons wjeżdża z nowym solowym albumem. W końcu coś dla ludzi w tej smutnej scenie, czekanko