marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gwyn to jednak nie mam tak źle xd
0
17 stopni o 6:30, ale się czlowiek wyspi na tych nockach :|
2
Czlowiek sobie uświadomi, ze prawdopodobnie za kilka godzin jego klub będzie wolny od Dembele i od razu lepiej się do tyrki idzie
3
Gracze xDD
29
@Kondziubarca Niemiecka klasa, nie ma co.
1
@FC1899Barca Hejterzy Lewego którzy uwielbiają Pepa mogą dostać małego zwarcia w głowie. :v
1
@Kgorecki2500 nie no, mnie nawet Soulsy złamały w pół jako gracza. W nic trudniejszego to nie będę grał. :|
7
@smieszek wtf xD
1
@Barca1922 No właśnie czytam i żadnej bezpośredniej obietnicy sobie nie przypominam
7
@tbas Ney to juz bardziej MLS
0
@Barca1922 wskaz mi jedna wypowiedz laporty gdzie coś obiecywał xd
0
@elprawak śmierdzi fejkiem na kilometr
Obczaj sobie graj po polsku, może tam znajdziesz spolszczenie którego szukasz
2
@pacior95 Tyle tych niespełnionych obietnic, a ja o żadnej jeszcze nie słyszałem:|
6
@ObiektywnyKibic121 Byłbyś mistrzem negocjacji transferowych xD
-chcemy 50 baniek
-no spoko, bliczkiem może być?
EDIT
Tak można wywnioskować patrzac na Twój komentarz, zgadzać się na każde warunki, zero negocjacji
7
@ObiektywnyKibic121 Bartomeu wroc, 100 baniek za Lewego i jazda po tryplet
0
@LS w pudełka nie chce mi się bawić :x
1
Da się jakoś legalnie kupić starsze fify na pc? Patrzyłem na stronki typu eneba ale ceny zaporowe xD
8
18 stopni, lekkie zachmurzenie. Pogoda wręcz idealna, trzeba odpocząć znowu przed upałami
0
@FCB24 dla psa taki meczyk to nic najlepszego, dziwny pomysł xd
0
@Barca1922 a tutaj nie chodzi po prostu o normalizacje fetyszy? ;p
1
@Rust_Cohle igrasz z ogniem
0
@LioMessi10 Panie, prawie 2 lata robie przy ciastkach, gdzie sa piece, oblewarki z uj wysoka temperatura a wciaz pot mi sie tam leje po dupie, jak ty sie uodporniłeś? xDD
7
@paweldunajecfcb Tak, przydałoby się w tych kwestiach trochę edukować nasze kochane społeczeństwo
0
@Dieselzor bo najlepiej to umiarkowana temperatura, bez żadnych dodatkow. :p
Poza tym, dziwi Cie to? Spoleczenstwo jest rozne, jeden kocha ciepło drugi zimno, a trzeci jesienna depreche
1
@Tomek_TF nie remaster, a remake
i premiera jest jeszcze nie ogloszona
a o tym od grupy fanowskiej to nic mi nie wiadomo, pierwsze slysze xD
3
@Jakchcesz PL finansowo gra w innej lidze niz reszta świata
7
Ale co pan Alemany wyczekał Dembele to klasa sama w sobie.
1
@Emhyr https://www.facebook.com/watch/?v=226365759026913
tebas po prostu wzoruje sie na koledze z branzy muzycznej
2
@Kgorecki2500 Świetna gierka, patrząc na głupotę tych postaci od razu przypomniały mi się wszystkie te horrory klasy B z lat 90 :D
mam nadzieje, ze studio dalej pójdzie ta droga i doczekamy sie portu Until Dawn na PC przy okazji
3
Mam nadzieję, że zobaczymy ten duet w naszych barwach. :D