1

@Gwyn to jednak nie mam tak źle xd

0

17 stopni o 6:30, ale się czlowiek wyspi na tych nockach :|

2

Czlowiek sobie uświadomi, ze prawdopodobnie za kilka godzin jego klub będzie wolny od Dembele i od razu lepiej się do tyrki idzie

3



Gracze xDD

29

@Kondziubarca Niemiecka klasa, nie ma co.

1

@FC1899Barca Hejterzy Lewego którzy uwielbiają Pepa mogą dostać małego zwarcia w głowie. :v

1

@Kgorecki2500 nie no, mnie nawet Soulsy złamały w pół jako gracza. W nic trudniejszego to nie będę grał. :|

7

@smieszek wtf xD

1

@Barca1922 No właśnie czytam i żadnej bezpośredniej obietnicy sobie nie przypominam

7

@tbas Ney to juz bardziej MLS

0

@Barca1922 wskaz mi jedna wypowiedz laporty gdzie coś obiecywał xd

0

@elprawak śmierdzi fejkiem na kilometr
Obczaj sobie graj po polsku, może tam znajdziesz spolszczenie którego szukasz

2

@pacior95 Tyle tych niespełnionych obietnic, a ja o żadnej jeszcze nie słyszałem:|

6

@ObiektywnyKibic121 Byłbyś mistrzem negocjacji transferowych xD

-chcemy 50 baniek
-no spoko, bliczkiem może być?
EDIT
Tak można wywnioskować patrzac na Twój komentarz, zgadzać się na każde warunki, zero negocjacji

7

@ObiektywnyKibic121 Bartomeu wroc, 100 baniek za Lewego i jazda po tryplet

0

@LS w pudełka nie chce mi się bawić :x

1

Da się jakoś legalnie kupić starsze fify na pc? Patrzyłem na stronki typu eneba ale ceny zaporowe xD

8

18 stopni, lekkie zachmurzenie. Pogoda wręcz idealna, trzeba odpocząć znowu przed upałami

0

@FCB24 dla psa taki meczyk to nic najlepszego, dziwny pomysł xd

0

@Barca1922 a tutaj nie chodzi po prostu o normalizacje fetyszy? ;p

1

@Rust_Cohle igrasz z ogniem

0

@LioMessi10 Panie, prawie 2 lata robie przy ciastkach, gdzie sa piece, oblewarki z uj wysoka temperatura a wciaz pot mi sie tam leje po dupie, jak ty sie uodporniłeś? xDD

7

@paweldunajecfcb Tak, przydałoby się w tych kwestiach trochę edukować nasze kochane społeczeństwo

0

@Dieselzor bo najlepiej to umiarkowana temperatura, bez żadnych dodatkow. :p

Poza tym, dziwi Cie to? Spoleczenstwo jest rozne, jeden kocha ciepło drugi zimno, a trzeci jesienna depreche

1

@Tomek_TF nie remaster, a remake
i premiera jest jeszcze nie ogloszona

a o tym od grupy fanowskiej to nic mi nie wiadomo, pierwsze slysze xD

3

@Jakchcesz PL finansowo gra w innej lidze niz reszta świata

7

Ale co pan Alemany wyczekał Dembele to klasa sama w sobie.

1

@Emhyr https://www.facebook.com/watch/?v=226365759026913

tebas po prostu wzoruje sie na koledze z branzy muzycznej

2

@Kgorecki2500 Świetna gierka, patrząc na głupotę tych postaci od razu przypomniały mi się wszystkie te horrory klasy B z lat 90 :D

mam nadzieje, ze studio dalej pójdzie ta droga i doczekamy sie portu Until Dawn na PC przy okazji

3



Mam nadzieję, że zobaczymy ten duet w naszych barwach. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?