2

@Janas11224 Niemówiący Artem ładnie potrafił zabić imersje :(

1

@Pawci023x Lepiej wydawać pieniądze na fryzjera niz zrzędzić jak dziadek w internecie. :|

3

@endriuuu2 To moze wysylajmy na protesty dzieci, ktore na protestach ogladalyby sobie dobranocke?

0

@tristan87 Gdyby tak było, to Stanowski juz dawno powinien mieć KO na Twitterze

11



Kolega w punkt odnośnie kontynuowania kariery w Rosji przez Rybusa.

1

Stawiaj na kartkę dla Góralskiego mówili. :|

2

No, ze Polska mi przegra kupon to się nie spodziewałem xD

0

@Roobo Jeszcze się odpali, musi. :|

6

@daniel32778 gdzie ta najlepsza reprezentacja? xD

2

@Lionel_Messi10 kurs na kartkę jego i Krychy kusi jak diabli

3



Unia znowu nie chce dać pisowi pieniędzy na zachcianki? :|

3

"Do bardzo średniej sytuacji doszło wczoraj podczas Dni Ursynowa.

Jeden z koncertów miała zagrać ekipa Płomienia 81, która z Ursynowem jest przecież bardzo mocno związana. Niestety w pewnym momencie podczas grania kawałka "Jan Paweł", Pezet odpiął cały sprzęt i zszedł ze sceny, a Onar zagrał w zasadzie solowy koncert. Prawdopodobnie miał problemy z odsłuchem, ale to nie tłumaczy tego co się stało, bo przecież można było temu zaradzić, grany przez Pezeta numer - był dopiero drugim podczas ich koncertu."

Pezet ma praktyki u Sobla? :|

1

@clyde Ja tak powiedziałbym, że jego dobra akcja bylo ograniczenie aktywności tutaj :D

3

@misiek12319 Dokładnie, takie dyskusje powinny zniknąć z działy który został stworzony po to, żeby użytkownicy dyskutowali na tematy spoza świata piłki nożnej, to ma sens.

2

@Medium teraz to się tak nazywa?

2

@clyde No ewidentnie koleżka żyje w swoim uniwersum xD

14

Potężny elaborat - widać że zapiekło stwierdzenie o stworzeniu BI na tej stronie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

74

@BarcaInfo Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, ja nigdy nie chciałem byś tu został, twoja toksyczność i parasol ochrony od moderacji to była drzazga w stopie tego serwisu.

0

@macio_944 A ja głupi myślałem, że gracze gorzej spojrza na remake dosyć świeżego tytułu w pełnej cenie.

Cóż zrobić, gracze zagłosowali portfelami


0

@ObiektywnyKibic121 zależy jaki remake, jeżeli stawiasz praktycznie od nowa gre to jeszcze poszedłbym na wyższa cene
Ale w tym przypadku to remake stosunkowo świeżej gry

1

@macio_944 Teraz jeszcze bardziej będzie trzeba polować na wyprzedażach, bo gier na premierę juz zwyczajnie nie opłaca się kupować

0

Remake TLOU prawdopodobnie za 350 zł, branżo dokąd zmierzasz. :(

1

@speed1 stricte mi chodzi o "my cie stworzyliśmy"

Nie wiem jak jego ego przeżyło po tej wypowiedzi

74

@Ferran On taki zawsze byl xd

93



Julia co zaorała kserokopiarkę. xDD

5

Matko boska, nowy cod 350 zł na steam xDD

2

@MesQueUnClub_87 Oni nawet tego multika pod TLOU2 jeszcze nie wydali, a Ty o Uncharted marzysz. :c

1

@koksik2700 To prawda, ale to remake stosunkowo świeżej gry.

Mnie tam cieszy fakt, że będę mógł ponownie go przejść na "lepszej" platformie. :D

2

2

@koksik2700 obecnie w tym burdelu nie widzę żadnej alternatywy, a głosowanie na mniejsze zło nie ma sensu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?