marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Janas11224 Niemówiący Artem ładnie potrafił zabić imersje :(
1
@Pawci023x Lepiej wydawać pieniądze na fryzjera niz zrzędzić jak dziadek w internecie. :|
3
@endriuuu2 To moze wysylajmy na protesty dzieci, ktore na protestach ogladalyby sobie dobranocke?
0
@tristan87 Gdyby tak było, to Stanowski juz dawno powinien mieć KO na Twitterze
11
Kolega w punkt odnośnie kontynuowania kariery w Rosji przez Rybusa.
1
Stawiaj na kartkę dla Góralskiego mówili. :|
2
No, ze Polska mi przegra kupon to się nie spodziewałem xD
0
@Roobo Jeszcze się odpali, musi. :|
6
@daniel32778 gdzie ta najlepsza reprezentacja? xD
2
@Lionel_Messi10 kurs na kartkę jego i Krychy kusi jak diabli
3
Unia znowu nie chce dać pisowi pieniędzy na zachcianki? :|
3
"Do bardzo średniej sytuacji doszło wczoraj podczas Dni Ursynowa.
Jeden z koncertów miała zagrać ekipa Płomienia 81, która z Ursynowem jest przecież bardzo mocno związana. Niestety w pewnym momencie podczas grania kawałka "Jan Paweł", Pezet odpiął cały sprzęt i zszedł ze sceny, a Onar zagrał w zasadzie solowy koncert. Prawdopodobnie miał problemy z odsłuchem, ale to nie tłumaczy tego co się stało, bo przecież można było temu zaradzić, grany przez Pezeta numer - był dopiero drugim podczas ich koncertu."
Pezet ma praktyki u Sobla? :|
1
@clyde Ja tak powiedziałbym, że jego dobra akcja bylo ograniczenie aktywności tutaj :D
3
@misiek12319 Dokładnie, takie dyskusje powinny zniknąć z działy który został stworzony po to, żeby użytkownicy dyskutowali na tematy spoza świata piłki nożnej, to ma sens.
2
@Medium teraz to się tak nazywa?
2
@clyde No ewidentnie koleżka żyje w swoim uniwersum xD
14
Potężny elaborat - widać że zapiekło stwierdzenie o stworzeniu BI na tej stronie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
74
@BarcaInfo Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, ja nigdy nie chciałem byś tu został, twoja toksyczność i parasol ochrony od moderacji to była drzazga w stopie tego serwisu.
0
@macio_944 A ja głupi myślałem, że gracze gorzej spojrza na remake dosyć świeżego tytułu w pełnej cenie.
Cóż zrobić, gracze zagłosowali portfelami
0
@ObiektywnyKibic121 zależy jaki remake, jeżeli stawiasz praktycznie od nowa gre to jeszcze poszedłbym na wyższa cene
Ale w tym przypadku to remake stosunkowo świeżej gry
1
@macio_944 Teraz jeszcze bardziej będzie trzeba polować na wyprzedażach, bo gier na premierę juz zwyczajnie nie opłaca się kupować
0
Remake TLOU prawdopodobnie za 350 zł, branżo dokąd zmierzasz. :(
1
@speed1 stricte mi chodzi o "my cie stworzyliśmy"
Nie wiem jak jego ego przeżyło po tej wypowiedzi
74
@Ferran On taki zawsze byl xd
93
Julia co zaorała kserokopiarkę. xDD
5
Matko boska, nowy cod 350 zł na steam xDD
2
@MesQueUnClub_87 Oni nawet tego multika pod TLOU2 jeszcze nie wydali, a Ty o Uncharted marzysz. :c
1
@koksik2700 To prawda, ale to remake stosunkowo świeżej gry.
Mnie tam cieszy fakt, że będę mógł ponownie go przejść na "lepszej" platformie. :D
2
https://x.com/SharcticHD/status/1534949096049483777
Ale się jaaaram! :D
2
@koksik2700 obecnie w tym burdelu nie widzę żadnej alternatywy, a głosowanie na mniejsze zło nie ma sensu