0

@Roobo To Ty nie wiesz, że w dzisiejszych czasach wyroki wydaje się na podstawie medialnych plotek?

0



https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/285064228_591023765914410_3481954187959735939_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=LVRCTrHMp4AAX_SWLfy&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AT_aYU9UmUDPL4UkR9t8chdikPumjGllztjaVnRvUszvbA&oe=629C7DD4

A na zdjęciu powyżej można zobaczyć legendarne niemieckie transportery, dlatego to wszystko tak się wlecze.

81

Wreszcie ktoś od nas nie gryzie się w język jeżeli chodzi o Tebasa.

0

@Nano22 Wtedy mieliśmy Ronaldo i Messiego w świetnej formie, teraz co mamy? Viniego?

1

@Pawci023x Może dlatego, że gusta i preferencje sa rozne? xD

2

0

@AmigoBlancos wstawił tylko część wypowiedzi
"Nie interesuje mnie to, co powiedział Lewandowski. Powiedziałem, że wcześniej zasłużył na Złotą Piłkę, ale nie w roku, w którym ja ją wygrałem."


0

@AmigoBlancos No ma, Leo przyznałby Lewemu ZP za bodajże 2020, a ludzie sobie dopowiedzieli, że chodzi o 2021 xDD

Btw, fajnie BI pociął wypowiedź Leo, trochę jednak kontrast się zmienia. xD chociaż pewnie nic nie ciął, tylko skopiował

1

@Fabik87 w sumie ma rację, pamiętam jakieś dyskusje ludzi którym się lata pomieszały:p

8



No Lewy nie pieści się z Bayernem xD

0

@Pawci023x kawusia pita i zbieram się na pracowanie dlatego nieroba prezesa

0

@Essos za fife to jeszcze dopłacać powinni

2

@deyna2018 Twoje pytania czasami to diament xd

1

@Zawsze_Wierny No taki jest ich styl, jeżeli wpakowaliby sprawiedliwie gola to pogratulowałbym i tyle

12

@Zawsze_Wierny zasłużenie wygrywa ten kto zdobył więcej bramek, proste

0

@vangoor Prawdopodbnie dlatego, że wtedy mieli mniej pucharów ale nie wiem

2

@tomek8756 to juz raczej wina społeczeństwa, a nie ludzi którzy otwarcie mówią o swoich gustach

1

@DaPidejpi przecież to była typowo marketingowa zagrywka xd

8

@FC1899Barca Różnica jest taka, że Hazard jest jeden, a my tak utopiliśmy w Dembele, Cou i Antku. :V

1

5 finałów w ciągu ostatnich 8 lat i wszystkie wygrane. Można nie lubić stylu gry Realu ale to robi wrażenie.

5

@Maykello Ter Stegen to nie od wczoraj jest wyrzucany, nie śpimy xd

7

@FC1899Barca Pique to pewnie przyklaskujesz na jego twitterowe wojenki? xD

15

Real w finale LM to najłatwiej zarobione pieniądze w życiu xD

https://zapodaj.net/images/702111c8cb08f.jpg

0

az serwery na fortunie wywalilo xD

0

Przynajmniej obyło się bez kontrowersji.

0

Druga połowa to ścisły TOP, akcja za akcja

0

On jest niesamowity

0

Perez powinien Tibo osobiście podziękować. xD

0

No i nara, czesc

2

@Medium nawet milionerzy nie zmieniaja codziennie bluz :V

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?