marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roobo To Ty nie wiesz, że w dzisiejszych czasach wyroki wydaje się na podstawie medialnych plotek?
0
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/285064228_591023765914410_3481954187959735939_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=LVRCTrHMp4AAX_SWLfy&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AT_aYU9UmUDPL4UkR9t8chdikPumjGllztjaVnRvUszvbA&oe=629C7DD4
A na zdjęciu powyżej można zobaczyć legendarne niemieckie transportery, dlatego to wszystko tak się wlecze.
81
Wreszcie ktoś od nas nie gryzie się w język jeżeli chodzi o Tebasa.
0
@Nano22 Wtedy mieliśmy Ronaldo i Messiego w świetnej formie, teraz co mamy? Viniego?
1
@Pawci023x Może dlatego, że gusta i preferencje sa rozne? xD
2
https://www.gry-online.pl/newsroom/sniper-elite-5-ogluszanie-nazistow-to-niemoralny-kretynizm/z221fb7
Cholera, takiego raka na GOLu to jeszcze nie widziałem xd
0
@AmigoBlancos wstawił tylko część wypowiedzi
"Nie interesuje mnie to, co powiedział Lewandowski. Powiedziałem, że wcześniej zasłużył na Złotą Piłkę, ale nie w roku, w którym ja ją wygrałem."
0
@AmigoBlancos No ma, Leo przyznałby Lewemu ZP za bodajże 2020, a ludzie sobie dopowiedzieli, że chodzi o 2021 xDD
Btw, fajnie BI pociął wypowiedź Leo, trochę jednak kontrast się zmienia. xD chociaż pewnie nic nie ciął, tylko skopiował
1
@Fabik87 w sumie ma rację, pamiętam jakieś dyskusje ludzi którym się lata pomieszały:p
8
No Lewy nie pieści się z Bayernem xD
0
@Pawci023x kawusia pita i zbieram się na pracowanie dlatego nieroba prezesa
0
@Essos za fife to jeszcze dopłacać powinni
2
@deyna2018 Twoje pytania czasami to diament xd
1
@Zawsze_Wierny No taki jest ich styl, jeżeli wpakowaliby sprawiedliwie gola to pogratulowałbym i tyle
12
@Zawsze_Wierny zasłużenie wygrywa ten kto zdobył więcej bramek, proste
0
@vangoor Prawdopodbnie dlatego, że wtedy mieli mniej pucharów ale nie wiem
2
@tomek8756 to juz raczej wina społeczeństwa, a nie ludzi którzy otwarcie mówią o swoich gustach
1
@DaPidejpi przecież to była typowo marketingowa zagrywka xd
8
@FC1899Barca Różnica jest taka, że Hazard jest jeden, a my tak utopiliśmy w Dembele, Cou i Antku. :V
1
5 finałów w ciągu ostatnich 8 lat i wszystkie wygrane. Można nie lubić stylu gry Realu ale to robi wrażenie.
5
@Maykello Ter Stegen to nie od wczoraj jest wyrzucany, nie śpimy xd
7
@FC1899Barca Pique to pewnie przyklaskujesz na jego twitterowe wojenki? xD
15
Real w finale LM to najłatwiej zarobione pieniądze w życiu xD
https://zapodaj.net/images/702111c8cb08f.jpg
0
az serwery na fortunie wywalilo xD
0
Przynajmniej obyło się bez kontrowersji.
0
Druga połowa to ścisły TOP, akcja za akcja
0
On jest niesamowity
0
Perez powinien Tibo osobiście podziękować. xD
0
No i nara, czesc
2
@Medium nawet milionerzy nie zmieniaja codziennie bluz :V