marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@eydeem Mam to samo z Anno 1800, siądę na godzinkę, dwie a tu zaraz cyk 5 rano xd
1
@macio_944 Mam jednak nadzieję, że nie porzucą Cyberka po wydaniu DLC i dalej będą rozwijać IP, bo uniwersum i sama gierka świetna.
0
@DonMatteo901 to są tak zwane problemy pierwszego świata
1
@koksik2700 simpowalo się do niej za dzieciaka :D
0
@Bykunn oczywiście, że tak. Nie mogli przepchać ustawy o wyrzuceniu TVNu to znaleźli inny sposób.
0
@Unikatowy oczywiście, że tak. Aktualizacja, szukanie od nowa, jakies szukanie po częstotliwościach. No już pomysłow nie mam. :|
1
Wiecie o uja chodzi z tymi dekoderami w TV? Ojcu normalnie wyświetla się komunikat, że ma TV przystosowane do tych nowych wymagań a jedyne co może oglądać to pisowski ściek.
54
@cules100pro ofensywne wnioski patrząc na to, że cała nasza wiedza o tej sprawie pochodzi praktycznie z piłkarskich pudelków.
0
@Survier Tak, tak. Xavi zbuduje cala drużynę z młodzików ku ucieszy gawiedzi a potem dostanie wypowiedzenie na twarz bo trofeow nie ma. W drużynie liczy się dobry balans, nie zrobisz na dłuższą metę świetnych wyników grając samymi młodzikami
1
@ranger3120 na takie oczywiste fajki to stuleje łapią się od lat xd
0
@BorzyKrzys Zachlać, zaćpać i dodatkowo być smutnym człowiekiem, spróbuj się tylko uśmiechnąć to grażynki cię zjedza
4
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/283832319_1194330691385305_3602266250845766168_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=1eO0biA5J14AX_PAlNr&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=00_AT-1o8DuRpt8GIEYBfD318YrxeF6zHi_4jFQxs1KNYHAPg&oe=62931E79
Ale mi się ostatnio powiększa taka pogarda dla naszego kochanego społeczeństwa xD W Polsce to trza sie nayebac na smutno, emanować smutkiem zeby dostać współczucie i najlepiej jakieś wiece pokutne odprawiać xD
0
@Rust_Cohle no ale to taka przenośnia, nie chodziło mi o dosłowne położenie naszych krajów. ;p
0
@Rust_Cohle znajdź mi drugi kraj w europie który robi takie sztuczki zeby w telewizji leciały tylko wybrane kanały
1
Ale jaja xD Teraz po tych zmianach w telewizorni odbieramy tylko pisowskie kanały, zeby miec inne trzeba kupic ten dekoder xD
My faktycznie jestesmy europejska rosja czy tam korea jezeli chodzi o propagande
0
@magister97r niestety nie mam drobnych
0
@Kacper1432 a to klub generuje tone plotek transferowych czy media? :v
2
@Kurkmen każdy ekspert prędzej czy później będzie miał na La bambie swoje 5 minut
0
@Medium ale nie każdy chlop przebierający się za babe to morderca :p
0
@AdamaTraore Wiedzmin 3? :|
4
@karci0 Po cholerę wchodzić w związek skoro już w związku szukasz deski ratunkowej jakby związek nie wyszedł? :|
3
@ObjektywnyKrytyk A po co? Topowi trenerzy trenują topowe kluby, proste.
0
@BarcaInfo Tyle czekania pewnie przez kampanie wyborcza na twitterze
0
@messiiiiik no ogolnie takie przygodowe, klikane gierki trzeba lubić ale cala reszta oddala z nawiązką
3
Właśnie skończyłem 1 sezon TWD od Telltale i oczy delikatnie się zaszkliły, mocna historia mimo iż sama mechanika gry jakos nigdy do mnie nie przemawiała, jak ktoś jeszcze nie ogral to gorąco polecam
0
@Pawci023x No idąc na logikę przeciętna dziewczyna może tam znaleźć dziesiątki desperatów, a przeciętny facet ile znajdzie desperatek? xD
3
@Kgorecki2500 Strzelania jest tam całkiem sporo, ale no nie jest to strzelanka jednak xD
2
@tomek8756 A więc wojna. :|
64
Szykujcie się bo w przyszłym sezonie walkę o Anglię oglądamy tak:
https://x.com/maciejos__/status/1528422858011070464
1
@piterheh86 Popatrz ile pieniędzy wydało United w ostatnich latach i gdzie obecnie są, pieniądze to nie wszystko czy pieniądze szejka są błogosławione?