2

@eydeem Mam to samo z Anno 1800, siądę na godzinkę, dwie a tu zaraz cyk 5 rano xd

1

@macio_944 Mam jednak nadzieję, że nie porzucą Cyberka po wydaniu DLC i dalej będą rozwijać IP, bo uniwersum i sama gierka świetna.

0

@DonMatteo901 to są tak zwane problemy pierwszego świata

1

@koksik2700 simpowalo się do niej za dzieciaka :D

0

@Bykunn oczywiście, że tak. Nie mogli przepchać ustawy o wyrzuceniu TVNu to znaleźli inny sposób.

0

@Unikatowy oczywiście, że tak. Aktualizacja, szukanie od nowa, jakies szukanie po częstotliwościach. No już pomysłow nie mam. :|

1

Wiecie o uja chodzi z tymi dekoderami w TV? Ojcu normalnie wyświetla się komunikat, że ma TV przystosowane do tych nowych wymagań a jedyne co może oglądać to pisowski ściek.

54

@cules100pro ofensywne wnioski patrząc na to, że cała nasza wiedza o tej sprawie pochodzi praktycznie z piłkarskich pudelków.

0

@Survier Tak, tak. Xavi zbuduje cala drużynę z młodzików ku ucieszy gawiedzi a potem dostanie wypowiedzenie na twarz bo trofeow nie ma. W drużynie liczy się dobry balans, nie zrobisz na dłuższą metę świetnych wyników grając samymi młodzikami

1

@ranger3120 na takie oczywiste fajki to stuleje łapią się od lat xd

0

@BorzyKrzys Zachlać, zaćpać i dodatkowo być smutnym człowiekiem, spróbuj się tylko uśmiechnąć to grażynki cię zjedza

4

https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/283832319_1194330691385305_3602266250845766168_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=1eO0biA5J14AX_PAlNr&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=00_AT-1o8DuRpt8GIEYBfD318YrxeF6zHi_4jFQxs1KNYHAPg&oe=62931E79

Ale mi się ostatnio powiększa taka pogarda dla naszego kochanego społeczeństwa xD W Polsce to trza sie nayebac na smutno, emanować smutkiem zeby dostać współczucie i najlepiej jakieś wiece pokutne odprawiać xD

0

@Rust_Cohle no ale to taka przenośnia, nie chodziło mi o dosłowne położenie naszych krajów. ;p

0

@Rust_Cohle znajdź mi drugi kraj w europie który robi takie sztuczki zeby w telewizji leciały tylko wybrane kanały

1

Ale jaja xD Teraz po tych zmianach w telewizorni odbieramy tylko pisowskie kanały, zeby miec inne trzeba kupic ten dekoder xD

My faktycznie jestesmy europejska rosja czy tam korea jezeli chodzi o propagande

0

@magister97r niestety nie mam drobnych

0

@Kacper1432 a to klub generuje tone plotek transferowych czy media? :v

2

@Kurkmen każdy ekspert prędzej czy później będzie miał na La bambie swoje 5 minut

0

@Medium ale nie każdy chlop przebierający się za babe to morderca :p

0

@AdamaTraore Wiedzmin 3? :|

4

@karci0 Po cholerę wchodzić w związek skoro już w związku szukasz deski ratunkowej jakby związek nie wyszedł? :|

3

@ObjektywnyKrytyk A po co? Topowi trenerzy trenują topowe kluby, proste.

0

@BarcaInfo Tyle czekania pewnie przez kampanie wyborcza na twitterze

0

@messiiiiik no ogolnie takie przygodowe, klikane gierki trzeba lubić ale cala reszta oddala z nawiązką

3

Właśnie skończyłem 1 sezon TWD od Telltale i oczy delikatnie się zaszkliły, mocna historia mimo iż sama mechanika gry jakos nigdy do mnie nie przemawiała, jak ktoś jeszcze nie ogral to gorąco polecam

0

@Pawci023x No idąc na logikę przeciętna dziewczyna może tam znaleźć dziesiątki desperatów, a przeciętny facet ile znajdzie desperatek? xD

3

@Kgorecki2500 Strzelania jest tam całkiem sporo, ale no nie jest to strzelanka jednak xD

2

@tomek8756 A więc wojna. :|

64

Szykujcie się bo w przyszłym sezonie walkę o Anglię oglądamy tak:
https://x.com/maciejos__/status/1528422858011070464

1

@piterheh86 Popatrz ile pieniędzy wydało United w ostatnich latach i gdzie obecnie są, pieniądze to nie wszystko czy pieniądze szejka są błogosławione?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?