12

@Emhyr Bayern to obok Realu najbardziej znienawidzony klub przeze mnie. Toksyczni, bez pokory, zbyt pewni siebie.
Gdybym miał sobie wyobrazić stereotypowego niemca to zaraz miałbym przed oczami herb Bayernu

0

@masq a tutaj cyk, syndrom Hazarda i Cou. :|

1

@macio_944 Łukasz jak zwykle w punkt. :|

5

@Bykunn poważna zbrodnia, aż trzeba lecieć publicznie na skargę do moderacji :p

2

https://www.facebook.com/WislackaBrac/videos/397638968909868

>Twoj klub spada z ekstraklasy
>organizujesz kolegow i idziecie pogonic za autobusem
>ale wpierw spiewacie o jebani* somsiada

300 iq xd

0

@damiano996 patrząc na możliwości kadrowe Romy i progres całej ligi to i tak ładnie sobie poradził

8

Alemany, ufam Tobie

0

@kiper09 Wskaż różnice które mówiłyby, że nie można tego porównywać. :D

0

@gumaz Kawę. :|

6

https://zapodaj.net/images/fb7da046a58ce.jpg

La Rambla wczoraj podczas Eurowizji xD

6

Czyli jak to w końcu jest, ma być muzyczny festiwal czy konkurs kto komu bardziej w tyłek wlezie? xD

1

@Transu96 schował wuje pod zakolem

0

@DaPidejpi a jeszcze niedawno wzór do naśladowania:|

0

@GeraltzKatalonii no to może zrezygnowali z tego :D na początku jeszcze różnie strzelali

0

@PatrychoO Oni się wymieniają

1

@Comfortable_ temu się tak cieszą xd

0

@AlexDark00 Czyli nie lubisz lewego przez szopke w polskich mediach? Imo trochę zle kierujesz swoje negatywne nastawienie bo co taki Lewy ma wspólnego z ta gadka?

I prosz, nie mow ze to zdrada na miarę Figo bo to juz przeginka mocno xd

0

@masa11 widze mamy tutaj naczelnego przeciwnika fame mma

0

@John_Doe No nieźle. :|

2

Szeliga co wczoraj klapkiem w ryj od Normana dostał xD

7

@Chaoss kolega ma potezna argumentację, coś jak @masq do Leo, nie wiem skąd takie uprzedzenie do piłkarzy z czapy się bierze xd

1

@AlexDark00 Pensja wiadomo, że większa. Najlepsi zarabiaja najwiecej, chyba ze Lewy zgodziłby sie na sporo obniżkę.

A skad pewnosc byla, ze Auba odpali? Moze w ogóle nie róbmy transferów bo nie ma pewności czy dany piłkarz odpali? xD


6

@AlexDark00 No jednak Lewy jeżeli chodzi o bramki to kapkę inna półka. :|

3

No i się zaczyna ten paskudny okres, gdzie średnio raz na dwa tygodnie trzeba ogród kosic. Kolejny minus lata

1

@clyde Odnośnie 3W to ostatnio Nulizmatyk wydał płytkę niestety z Filipkiem, fajnie dziadka sceny usłyszeć na nowych brzmieniach - szkoda tylko, że już nie zobaczymy chłopaków w pełnym składzie.

1

@Pawel13sz Panie, dopiero 9:30 w sobotę :|

5



Janek ma dobry gust :D

0

@tomek8756 Słowo przeciwko słowu, nic oficjalnego a nagonka się kręci. :|

3

@Kgorecki2500 DC, lubie gacka i mroczny, gęsty klimat przy jego filmach

0

@Medium I dodatkowo trochę krzywym typkiem jest raczej, bo każdy z kim miał nawet dobre relacje się od niego odwrócił. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?