marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@Emhyr Bayern to obok Realu najbardziej znienawidzony klub przeze mnie. Toksyczni, bez pokory, zbyt pewni siebie.
Gdybym miał sobie wyobrazić stereotypowego niemca to zaraz miałbym przed oczami herb Bayernu
0
@masq a tutaj cyk, syndrom Hazarda i Cou. :|
1
@macio_944 Łukasz jak zwykle w punkt. :|
5
@Bykunn poważna zbrodnia, aż trzeba lecieć publicznie na skargę do moderacji :p
2
https://www.facebook.com/WislackaBrac/videos/397638968909868
>Twoj klub spada z ekstraklasy
>organizujesz kolegow i idziecie pogonic za autobusem
>ale wpierw spiewacie o jebani* somsiada
300 iq xd
0
@damiano996 patrząc na możliwości kadrowe Romy i progres całej ligi to i tak ładnie sobie poradził
8
Alemany, ufam Tobie
0
@kiper09 Wskaż różnice które mówiłyby, że nie można tego porównywać. :D
0
@gumaz Kawę. :|
6
https://zapodaj.net/images/fb7da046a58ce.jpg
La Rambla wczoraj podczas Eurowizji xD
6
Czyli jak to w końcu jest, ma być muzyczny festiwal czy konkurs kto komu bardziej w tyłek wlezie? xD
1
@Transu96 schował wuje pod zakolem
0
@DaPidejpi a jeszcze niedawno wzór do naśladowania:|
0
@GeraltzKatalonii no to może zrezygnowali z tego :D na początku jeszcze różnie strzelali
0
@PatrychoO Oni się wymieniają
1
@Comfortable_ temu się tak cieszą xd
0
@AlexDark00 Czyli nie lubisz lewego przez szopke w polskich mediach? Imo trochę zle kierujesz swoje negatywne nastawienie bo co taki Lewy ma wspólnego z ta gadka?
I prosz, nie mow ze to zdrada na miarę Figo bo to juz przeginka mocno xd
0
@masa11 widze mamy tutaj naczelnego przeciwnika fame mma
0
@John_Doe No nieźle. :|
2
Szeliga co wczoraj klapkiem w ryj od Normana dostał xD
7
@Chaoss kolega ma potezna argumentację, coś jak @masq do Leo, nie wiem skąd takie uprzedzenie do piłkarzy z czapy się bierze xd
1
@AlexDark00 Pensja wiadomo, że większa. Najlepsi zarabiaja najwiecej, chyba ze Lewy zgodziłby sie na sporo obniżkę.
A skad pewnosc byla, ze Auba odpali? Moze w ogóle nie róbmy transferów bo nie ma pewności czy dany piłkarz odpali? xD
6
@AlexDark00 No jednak Lewy jeżeli chodzi o bramki to kapkę inna półka. :|
3
No i się zaczyna ten paskudny okres, gdzie średnio raz na dwa tygodnie trzeba ogród kosic. Kolejny minus lata
1
@clyde Odnośnie 3W to ostatnio Nulizmatyk wydał płytkę niestety z Filipkiem, fajnie dziadka sceny usłyszeć na nowych brzmieniach - szkoda tylko, że już nie zobaczymy chłopaków w pełnym składzie.
1
@Pawel13sz Panie, dopiero 9:30 w sobotę :|
5
Janek ma dobry gust :D
0
@tomek8756 Słowo przeciwko słowu, nic oficjalnego a nagonka się kręci. :|
3
@Kgorecki2500 DC, lubie gacka i mroczny, gęsty klimat przy jego filmach
0
@Medium I dodatkowo trochę krzywym typkiem jest raczej, bo każdy z kim miał nawet dobre relacje się od niego odwrócił. :D