marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No i się zaczyna ten paskudny okres, gdzie średnio raz na dwa tygodnie trzeba ogród kosic. Kolejny minus lata
1
@clyde Odnośnie 3W to ostatnio Nulizmatyk wydał płytkę niestety z Filipkiem, fajnie dziadka sceny usłyszeć na nowych brzmieniach - szkoda tylko, że już nie zobaczymy chłopaków w pełnym składzie.
1
@Pawel13sz Panie, dopiero 9:30 w sobotę :|
5
Janek ma dobry gust :D
0
@tomek8756 Słowo przeciwko słowu, nic oficjalnego a nagonka się kręci. :|
3
@Kgorecki2500 DC, lubie gacka i mroczny, gęsty klimat przy jego filmach
0
@Medium I dodatkowo trochę krzywym typkiem jest raczej, bo każdy z kim miał nawet dobre relacje się od niego odwrócił. :D
2
@Kgorecki2500 prawdziwa ambrozja to kawusia, gorzka z delikatna nutka mleka.
1
Kurde, sprawdziłem sobie początek Krime Story na Netflixie i jestem w lekkim szoku. Ogólnie film jest inspirowany książką Kaliego, a już na początku leci jakiś utwór Kacpra HTA z którym Kali nie ma zbyt pozytywnych relacji. Ciekawe co tam się wydarzyło, bo kali trochę wydymany chyba został. xD
1
@Jakchcesz Ale w sumie moderacja chyba pierwszy raz tak rozdrażniła sporą grupę użytkowników? Ile to już tygodni trwa co piątkowa wojenka? :D
0
@ElKamil Nie jakiegoś komentarza, tylko od użytkownika któremu odpowiadałeś :D Może po prostu mój mózg działa na innych falach i wydaje mi się to całkiem logiczne.
no ale jak nie to mea culpa
4
@IronSanHybrid Najlepsze jest to, że naprawienie sytuacji to prawdopodobnie lata zaciskania pasa. Jeżeli jakaś partia spróbuje nas podciągnąć gospodarczo to będą be i fuj u ogromnego procenta ludzi w Polsce znając życie. :D
0
@ElKamil Można to wywnioskować czytając post opa i Twój xD
1
@ElKamil Sugerowanie, że tutejsze rozmowy o polityce są wartościowe. :|
0
@HypeR malo znajdziesz raperow ktorzy na poczatku kariery nie kradli bitow xDD
1
@FCB24 Może tak uważać, tak samo jak ja mogę taką opinie wyśmiać. :D
@DonAndrzejos A nie wiem, Pique w hasztagach się przebił, chciałem sprawdzić co tam się wyrabia a tutaj taki kwiatek mi wyskoczył. :|
35
Rysy na psychice po odejściu Leo są potężne u niektórych xDD
0
@BombowiecKrawczyk ostatnio nie jestem na bieżąco z kazda goraca dyskusja ale tam od dawna bywa toksycznie. Nie siedzisz tu od wczoraj żeby tego nie zauważyć. :v
0
@BombowiecKrawczyk Nie, po prostu to ostatnia wieksza dyskusja w której widziałem Twoj nick wiec pierwsze co mi przyszło do głowy to właśnie ona. :|
A jeżeli nie o nią chodzi to po prostu nie wiem skąd ten wniosek.
0
@BombowiecKrawczyk to nie wiem o co ci chodzi :|
2
@BombowiecKrawczyk chodzi o to, ze ludzie się nie zgadzają z twoim subiektywnym wyborem najlepszego rapera w Polsce? Niezle xd
2
@BombowiecKrawczyk ale już powiesz, że nie jest najlepszy
i jak nawinal kiedys Bialas nie ma najlepszych raperow, sa tylko ulubieni
0
@QAnon Tylko dobre agenty moga sie cieszyć z takiego wyróżnienia xDD
0
@Matix28 czyli wchodzisz dobrowolnie na pudelka i narzekasz na artykuły? :|
1
@macio_944 Jesień i wiosna to najlepsze pory roku, w których da się funkcjonować. :|
1
https://www.thesport.pl/feeds/kto-jest-nowym-messim-i-nastepnym-ronaldo/
Wiecie, że według mediów mieliśmy już 175 następców Leo? :|
2
@tomek8756 Dobrze, ze pozwolil sie nazywac pewnym okresleniem. Szczery chlopak
1
@LS Ja mam ziomka co mi zapala i gasi światło
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Medium wszystko z mysla o twoim zdrowiu