3

No i się zaczyna ten paskudny okres, gdzie średnio raz na dwa tygodnie trzeba ogród kosic. Kolejny minus lata

1

@clyde Odnośnie 3W to ostatnio Nulizmatyk wydał płytkę niestety z Filipkiem, fajnie dziadka sceny usłyszeć na nowych brzmieniach - szkoda tylko, że już nie zobaczymy chłopaków w pełnym składzie.

1

@Pawel13sz Panie, dopiero 9:30 w sobotę :|

5



Janek ma dobry gust :D

0

@tomek8756 Słowo przeciwko słowu, nic oficjalnego a nagonka się kręci. :|

3

@Kgorecki2500 DC, lubie gacka i mroczny, gęsty klimat przy jego filmach

0

@Medium I dodatkowo trochę krzywym typkiem jest raczej, bo każdy z kim miał nawet dobre relacje się od niego odwrócił. :D

2

@Kgorecki2500 prawdziwa ambrozja to kawusia, gorzka z delikatna nutka mleka.

1

Kurde, sprawdziłem sobie początek Krime Story na Netflixie i jestem w lekkim szoku. Ogólnie film jest inspirowany książką Kaliego, a już na początku leci jakiś utwór Kacpra HTA z którym Kali nie ma zbyt pozytywnych relacji. Ciekawe co tam się wydarzyło, bo kali trochę wydymany chyba został. xD

1

@Jakchcesz Ale w sumie moderacja chyba pierwszy raz tak rozdrażniła sporą grupę użytkowników? Ile to już tygodni trwa co piątkowa wojenka? :D

0

@ElKamil Nie jakiegoś komentarza, tylko od użytkownika któremu odpowiadałeś :D Może po prostu mój mózg działa na innych falach i wydaje mi się to całkiem logiczne.

no ale jak nie to mea culpa

4

@IronSanHybrid Najlepsze jest to, że naprawienie sytuacji to prawdopodobnie lata zaciskania pasa. Jeżeli jakaś partia spróbuje nas podciągnąć gospodarczo to będą be i fuj u ogromnego procenta ludzi w Polsce znając życie. :D

0

@ElKamil Można to wywnioskować czytając post opa i Twój xD

1

@ElKamil Sugerowanie, że tutejsze rozmowy o polityce są wartościowe. :|

0

@HypeR malo znajdziesz raperow ktorzy na poczatku kariery nie kradli bitow xDD

1

@FCB24 Może tak uważać, tak samo jak ja mogę taką opinie wyśmiać. :D

@DonAndrzejos A nie wiem, Pique w hasztagach się przebił, chciałem sprawdzić co tam się wyrabia a tutaj taki kwiatek mi wyskoczył. :|

35



Rysy na psychice po odejściu Leo są potężne u niektórych xDD

0

@BombowiecKrawczyk ostatnio nie jestem na bieżąco z kazda goraca dyskusja ale tam od dawna bywa toksycznie. Nie siedzisz tu od wczoraj żeby tego nie zauważyć. :v

0

@BombowiecKrawczyk Nie, po prostu to ostatnia wieksza dyskusja w której widziałem Twoj nick wiec pierwsze co mi przyszło do głowy to właśnie ona. :|
A jeżeli nie o nią chodzi to po prostu nie wiem skąd ten wniosek.

0

@BombowiecKrawczyk to nie wiem o co ci chodzi :|

2

@BombowiecKrawczyk chodzi o to, ze ludzie się nie zgadzają z twoim subiektywnym wyborem najlepszego rapera w Polsce? Niezle xd

2

@BombowiecKrawczyk ale już powiesz, że nie jest najlepszy
i jak nawinal kiedys Bialas nie ma najlepszych raperow, sa tylko ulubieni

0

@QAnon Tylko dobre agenty moga sie cieszyć z takiego wyróżnienia xDD

0

@Matix28 czyli wchodzisz dobrowolnie na pudelka i narzekasz na artykuły? :|

1

@macio_944 Jesień i wiosna to najlepsze pory roku, w których da się funkcjonować. :|

1

https://www.thesport.pl/feeds/kto-jest-nowym-messim-i-nastepnym-ronaldo/

Wiecie, że według mediów mieliśmy już 175 następców Leo? :|

2

@tomek8756 Dobrze, ze pozwolil sie nazywac pewnym okresleniem. Szczery chlopak

1

@LS Ja mam ziomka co mi zapala i gasi światło

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Medium wszystko z mysla o twoim zdrowiu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?