marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Getek taaaktyk
1
Zakładam wątek do meczu Real-Sevilla, bo jakoś nikt nagle nie chce go założyć. Możecie komentować pod nim. Która to minuta i co się dzieje aktualnie, bo nie oglądam?
0
@tomek8756
@AlexDark00
@Kinginiesta
Dzięki chlopaki, trza tylko teraz coś wybrać xD
@PanZagadka tylko poważne propozycje. :|
@masq oj to może być ciężkie patrzac na to, ze szukam czegoś luźnego ale dam Ci szanse :D
1. Wiezien Nienawiści
2. Zielona mila
3. Adwokat Diabla
I seriale:
1.Breaking Bad
2. Gra o tron
3. Peaky Blinders
3
@PatrychoO Milik dzisiaj wyjaśni potężny atak psg
0
Co tam fajnego na netflixie/hbo? Film, nie serial i coś luźniejszego
2
@Transu96 podziwiam ludzi którzy jeszcze w to graja
1
@AmigoBlancos oj faktycznie, dałem się złapać xD
1
@Jackazz https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11639564#comment-11639579
Ale tutaj proszę pisać
2
@VegetaPolska szok i niedowierzenie xD
3
Ale jedno trzeba przyznać, element potężnie zdenerwował społeczność w piątek. :D
0
@Sau_Ron odpowiednie służby juz stwierdziły, że tylko Harry jest problemem. :|
1
@Sau_Ron i jeszcze tak spamia, zero wstydu
2
@Deviler dodatkowy wolny dzień mógłby nie istnieć? No nienormalne
1
@Jakchcesz najważniejszy argument xd
0
La Rambla mogła by się nie zgodzić z notka przy Aubie, wykorzystywanie takich patelni jest uwłaczające dla pilkarza.
0
@AnnaMarianna temu w moim otoczeniu nie ma zadnych wscibskich ciotek, rowniez pozdrawiam
4
@Momals11 Matko boska, jak wy znowu zaczynacie się z @masq przekrzykiwać kto jest GOAT to serio jest źle. Moderacja to powinna rozkminić pod względem spamu, a nie pottera.
2
@masq to uwzględniając TYLKO LM w.w dwójka była przeciętna (nie chce mi się szukać piłkarzy, którzy rozczarowywali na mudnialu, a tak to byli TOP :|)
2
@masq No ale skoro po jednych rozgrywkach można osadzić czy ktoś jest goatem czy nie to tak samo powinno to działać w tej kwestii? :v
32
@masq To Ronaldo z Brazyli beznadziejny napastnik bo strzelił tylko 14 bramek w LM? Suarez też nie zachwyca liczbami w lm
5
@msmsms Jeden z najlepszych seriali i jedno z najgorszych zakończeń.
2
Disney zamyka studio odpowiedzialne za Epokę Lodowcowa
3
@AmigoBlancos same pozytywy, możesz sam się wyprowadzać xD
2
@clyde Nie no, nie można jakiś popierdółek w serniku porównywać do jednej z większych zbrodni ludzkości na jedzeniu. :(
2
@tomek8756 Obojętne, zjem taki i taki. :|
1
To ja wam wszystkim zycze, zeby was samochod nie potracil
2
@Kondziubarca Ronaldo?
0
@gumaz pale, obecnie nie wydaje mi się żebym kiedyś przestał ale może kiedyś coś przeskoczy w głowie
1
@Survier Oba zachowania godne potępienia.
0
@zodiak_10 Nie twierdze, ze totalnie nie masz racji - ale Ronaldo to jest jeden z wielu czynników dlaczego Juve zleciało z poziomem, a united jak mówiłem - oni w dłuższej perspektywie są beznadziejni od odejścia Fergusona.