0

@Getek taaaktyk

1

Zakładam wątek do meczu Real-Sevilla, bo jakoś nikt nagle nie chce go założyć. Możecie komentować pod nim. Która to minuta i co się dzieje aktualnie, bo nie oglądam?

0

@tomek8756
@AlexDark00
@Kinginiesta
Dzięki chlopaki, trza tylko teraz coś wybrać xD

@PanZagadka tylko poważne propozycje. :|

@masq oj to może być ciężkie patrzac na to, ze szukam czegoś luźnego ale dam Ci szanse :D
1. Wiezien Nienawiści
2. Zielona mila
3. Adwokat Diabla
I seriale:
1.Breaking Bad
2. Gra o tron
3. Peaky Blinders


3

@PatrychoO Milik dzisiaj wyjaśni potężny atak psg

0

Co tam fajnego na netflixie/hbo? Film, nie serial i coś luźniejszego

2

@Transu96 podziwiam ludzi którzy jeszcze w to graja

1

@AmigoBlancos oj faktycznie, dałem się złapać xD

1

2

@VegetaPolska szok i niedowierzenie xD

3

Ale jedno trzeba przyznać, element potężnie zdenerwował społeczność w piątek. :D

0

@Sau_Ron odpowiednie służby juz stwierdziły, że tylko Harry jest problemem. :|

1

@Sau_Ron i jeszcze tak spamia, zero wstydu

2

@Deviler dodatkowy wolny dzień mógłby nie istnieć? No nienormalne

1

@Jakchcesz najważniejszy argument xd

0

La Rambla mogła by się nie zgodzić z notka przy Aubie, wykorzystywanie takich patelni jest uwłaczające dla pilkarza.

0

@AnnaMarianna temu w moim otoczeniu nie ma zadnych wscibskich ciotek, rowniez pozdrawiam

4

@Momals11 Matko boska, jak wy znowu zaczynacie się z @masq przekrzykiwać kto jest GOAT to serio jest źle. Moderacja to powinna rozkminić pod względem spamu, a nie pottera.

2

@masq to uwzględniając TYLKO LM w.w dwójka była przeciętna (nie chce mi się szukać piłkarzy, którzy rozczarowywali na mudnialu, a tak to byli TOP :|)

2

@masq No ale skoro po jednych rozgrywkach można osadzić czy ktoś jest goatem czy nie to tak samo powinno to działać w tej kwestii? :v

32

@masq To Ronaldo z Brazyli beznadziejny napastnik bo strzelił tylko 14 bramek w LM? Suarez też nie zachwyca liczbami w lm

5

@msmsms Jeden z najlepszych seriali i jedno z najgorszych zakończeń.

2

Disney zamyka studio odpowiedzialne za Epokę Lodowcowa




3

@AmigoBlancos same pozytywy, możesz sam się wyprowadzać xD

2

@clyde Nie no, nie można jakiś popierdółek w serniku porównywać do jednej z większych zbrodni ludzkości na jedzeniu. :(

2

@tomek8756 Obojętne, zjem taki i taki. :|

1

To ja wam wszystkim zycze, zeby was samochod nie potracil

2

@Kondziubarca Ronaldo?

0

@gumaz pale, obecnie nie wydaje mi się żebym kiedyś przestał ale może kiedyś coś przeskoczy w głowie

1

@Survier Oba zachowania godne potępienia.

0

@zodiak_10 Nie twierdze, ze totalnie nie masz racji - ale Ronaldo to jest jeden z wielu czynników dlaczego Juve zleciało z poziomem, a united jak mówiłem - oni w dłuższej perspektywie są beznadziejni od odejścia Fergusona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?