marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
33
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1521395965088858112
Papież to kolejny argument, żeby nie brać narkotyków bo was zmiotą z planszy.
No ale skoro według jakiegoś procenta księży dzieci prowokują księży do gwałtu, to może i NATO prowokuje Rosje do napaści na Ukrainę. :|
6
@Transu96 uuuu, psycha siada xd
6
https://zapodaj.net/images/762ad84f14b21.jpg
Okupant z Brukseli. :|
2
@Dankhog Oczywiście, że inna skala. Chciałem tylko pokazać, że też krystalicznie czyści w historii nie jesteśmy.
11
@Dankhog Chociażby pogrom lwowski w 1918, gdzie Polacy brali udział.
Też nie mamy krystalicznej przeszłości, ale żaden kraj nie ma xd
a jakby komuś było mało to tutaj kilka przykładów odpałów naszego narodu z samego 46
https://pl.wikipedia.org/wiki/Pacyfikacja_wsi_Zanie_i_Szpaki
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mord_w_Pucha%C5%82ach_Starych
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zbrodnia_w_Zaleszanach
https://pl.wikipedia.org/wiki/Pogrom_kielecki
2
@Dankhog Niektórzy mają Węgrów za przyjaciół, a oni pierwsi by nas sprzedali Rosji, gdyby mieli z tego profity. :|
13
@Hubsao kurde, po nim takiego pustostanu umysłowego się nie spodziewałem xd
2
@Sau_Ron a za tydzień na odwrót xd
0
@Transu96 pierwsze cygara dla moich inwestorów, za dużo gierek żeby w starsze tytuly pykac :(
3
Czlowiek chcial trochę zbic kupke wstydu na Steam, bo mam parę ciekawych tytułów do ogrania a skończyło się na weekendzie z Anno 1800, masakra jak takie rtsy potrafią człowieka wciagnac xD
0
@VegetaPolska I właśnie tutaj pojawia się przewaga pierwszej i drugiej Mafii. Totalna fabularna jazda, bez żadnej przerwy i żmudnych rozpraszaczy.
Przy 3 nawet nie zdążyłem się wciągnąć dobrze w fabułę, bo już mnie nużyły poboczne aktywności.
Aczkolwiek 3 miała super klimat
1
@barcelonaLM Zastanowić to się można pod koniec przyszłego sezony, szczególnie że Xavi pokazał, że Barca wciąż może grać TOP
Wy to srednio co pol roku chcielibyście innego trenera, jak w takich warunkach zbudować normalna drużyne to nie wiem xD
0
@VegetaPolska Mafia 1/2 to ścisły TOP. Trzecia mafie zgubiło zrobienie z niej sandboxa z miliardem tych samych aktywności.
5
@michal13988 normalnie ;p
0
@yoda69 Roberto to był solidny zmiennik, który mógł obskoczyć kilka pozycji. Wciąż uważam, że taki piłkarz w obwodzie to skarb ale Roberto obniżył loty + ciągle kontuzje.
1
@Geble Przeciez Ericowi konczyl sie kontrakt i nie chcial go przedluzyc. Jakie oddal?
0
@don'T.R.I.P.e a nastepnie komunikat o kontuzji :|
1
@BART97 napoli to bardziej smietnik do konca zycia a nie malediwy :|
@Deeespacito l quatro bylo bite ostatnio przez jakies 3 miechy, co za duzo to niezdrowo. :| Poza tym zastrzeliliby mnie, bo duze zamowienie wlecialo
0
@Pawci023x chlop na sorze mi przez jakas godzine palec do kupy skladal, ale nie wiem czy mozna to podpiac pod powazna operacje xd
1
@BART97 postawie pewniaczki za cale moje oszczednosci i malediwy do konca zycia
2
kijowa majówka jak jutro trza isc na tego nieroba prezesa robić :(
0
@Cvzx przecież napisał, że to kombinacja marzycielska. :|
1
@Nano22 Jak Ci nie pasuje jakaś statystyka wtedy staje się nieobiektywna, proste.
4
@DonMatteo901 alkohol w Polsce to problem ale bezpośrednim źródłem jest mentalność Polaków i wszechobecny kult chlania, brak promocji na piwko tego nie zmieni
1
@Medium Que poszedl troche inna sciezka kariety niz wiekszosc starszych fanow oczekiwala niestety, teraz mniej w tym tej zajawki
chociaz zawsze jest jakas nadzieja, ze kiedys rzuci jakas brudna epke, taki eripe juz totalnie obsral cala muzyke :|
7
Que to jest gość. Spokojnie może największe hale wyprzedawać a robi sobie malutki koncercik w klubie gdzie bilet 10 ziko kosztuje. :D Ponoć dużo starszych kawałków i free, już na samym filmiku czuć vibe z początków kariery a co dopiero być na takim evencie
0
@Ferran na fame mma 1 bylo kilka polek wyżej niż to coś xD jakieś karimaty położone na podłogę i jazda
0
@FC1899Barca majóweczki czaaar
0
@Emhyr Payet! Uwielbiałem jak ziomeczek śmigał w PL, przepięknie ułożona stopa. :D
2
@Wolter10 Niektórzy trochę zachłysnęli się wynikiem EL Clasico ale to emocje, wiadomo
na razie nie ma co wyciagac jakis daleko idacych wniosków, Xavi sobie przepracuje okres przygotowawczy, moze dostanie jakis grajkow na poziomie i i wtedy mozna wyciagnac wnioski.
Ot, poszedłbym droga Live, gdzie Klopp dopiero po 3 latach zrobił z Live TOP druzyne, zmiana trenerow co pol roku uja nam da