marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Emhyr No mi niestety ktoś całą kolekcje tych kart podwędził. :| A pamiętam, że sporo ich uzbierałem, za sporo. xD
1
@Emhyr U mnie obok byl taki sklepik gdzie za 1 ziko miałeś paczkę chrupek i tazo do zbierania, mój osobisty fenomen obok kart piłkarskich panini za dzieciaka do zbierana :D
2
@Kgorecki2500 Jaki pc?
4
Ale jaki dramat? Piękne miasto, zarobki niemałe, żyć nie umierać.
Gdyby to faktycznie był dramat to już dawno znalazłby sobie nowy klub gdzie dostawałby regularnie minuty no ale nigdzie nie zarobi tyle co tutaj :|
2
@GeneralXavi Ale to Niemcy z Unia zli, bo sprowadzaja gaz i towary od Rosji xD
0
@FCB_dimiC Do każdego zwierzaka trzeba dojrzeć :| ale co @Arkon walnął fikołka to nie wiem.
0
@Encore Meczyki powinny miec taki komentarz
1
@Transu96 to prawda, male to i ciagle drze morde
1
@bartas97 fryzjer 40 ziko ale jak dalej ceny tak pojda w gore to rozwaze zakup maszynki i bede chodzic na sebe
6
@FCB24 Bo psiury są super
0
@koksik2700 Właśnie widzimy to w tym sezonie.
1
@MesQueUnClub_87 OJO OJO
:|
0
@RosjaninBut A tez mu ujmujesz
4
https://www.gry-online.pl/newsroom/polski-mistrz-ufc-zaskakujaco-szczerze-o-wiedzminie-od-netflixa/z021e17
Janek jak zwykle giga chad
4
Gibbs w piątek wlatuje z nowym singlem. Osobiście się bardzo cieszę, bo "Czarno na Białym" to moja topka 2021. :D
0
@Krtg Jesteśmy gdzie jesteśmy przez nieumiejętne zarządzanie finansami.
Kadra musi być zbilansowana, bo samymi młodzikami trofeow nie zdobędziesz
0
@Bykunn u dużej części piłkarzy którzy graja do zbliżonej pozycji co Leo wykręcanie ponad 10:10 w Kanadyjce to szczyt, juz nie patrząc na formę
U Messiego to ostatni dzwonek. :|
3
@Krtg Słyszałeś o czymś takim jak balans?
1
@MesQueUnClub_87 Gierka cierpliwie czeka na kupce wstydu, prawdopodobnie po TWD w końcu się za nią zabiorę
0
@masq Nie no, aż tak to nie. xD Red Dead to jednak również TOPka pod względem fabuły, narracji, bohaterów, ogólnego klimatu, na gorszej grafice tez da się cholernie wciągnąć
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Wittgenstein To jest najbardziej prymitywna manipulacja statystykami jaką ostatnio widziałem. :|
1
@MesQueUnClub_87 Jak giereczki to również prosiłbym o oznaczenie. :D
0
@Comfortable_ Ja niestety rano i wieczorem, niezależnie czy się śpieszę czy też nie :(
2
@tristan87 Julka Igra z ogniem
1
@Rust_Cohle Czyli kwestia wprawy, wszystko jasne
1
Miśki, mieliście kiedyś problem z odruchem wymiotnym podczas mycia zębów? Ostatnio za każdym razem jak szoruje ząbki zbiera mnie bełta. :|
Nawet google mało pomocne, bo gdzie nie znajdę takiego problemu to okazuje się, że chodzi o baby w ciąży.
51
Lukaku ogólnie piękny ma ten powrót do Chelsea xDD
12
@Emhyr Bayern to obok Realu najbardziej znienawidzony klub przeze mnie. Toksyczni, bez pokory, zbyt pewni siebie.
Gdybym miał sobie wyobrazić stereotypowego niemca to zaraz miałbym przed oczami herb Bayernu
0
@masq a tutaj cyk, syndrom Hazarda i Cou. :|