0

@HypeR malo znajdziesz raperow ktorzy na poczatku kariery nie kradli bitow xDD

1

@FCB24 Może tak uważać, tak samo jak ja mogę taką opinie wyśmiać. :D

@DonAndrzejos A nie wiem, Pique w hasztagach się przebił, chciałem sprawdzić co tam się wyrabia a tutaj taki kwiatek mi wyskoczył. :|

35



Rysy na psychice po odejściu Leo są potężne u niektórych xDD

0

@BombowiecKrawczyk ostatnio nie jestem na bieżąco z kazda goraca dyskusja ale tam od dawna bywa toksycznie. Nie siedzisz tu od wczoraj żeby tego nie zauważyć. :v

0

@BombowiecKrawczyk Nie, po prostu to ostatnia wieksza dyskusja w której widziałem Twoj nick wiec pierwsze co mi przyszło do głowy to właśnie ona. :|
A jeżeli nie o nią chodzi to po prostu nie wiem skąd ten wniosek.

0

@BombowiecKrawczyk to nie wiem o co ci chodzi :|

2

@BombowiecKrawczyk chodzi o to, ze ludzie się nie zgadzają z twoim subiektywnym wyborem najlepszego rapera w Polsce? Niezle xd

2

@BombowiecKrawczyk ale już powiesz, że nie jest najlepszy
i jak nawinal kiedys Bialas nie ma najlepszych raperow, sa tylko ulubieni

0

@QAnon Tylko dobre agenty moga sie cieszyć z takiego wyróżnienia xDD

0

@Matix28 czyli wchodzisz dobrowolnie na pudelka i narzekasz na artykuły? :|

1

@macio_944 Jesień i wiosna to najlepsze pory roku, w których da się funkcjonować. :|

1

https://www.thesport.pl/feeds/kto-jest-nowym-messim-i-nastepnym-ronaldo/

Wiecie, że według mediów mieliśmy już 175 następców Leo? :|

2

@tomek8756 Dobrze, ze pozwolil sie nazywac pewnym okresleniem. Szczery chlopak

1

@LS Ja mam ziomka co mi zapala i gasi światło

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Medium wszystko z mysla o twoim zdrowiu

0

@tomek8756 Dobrze, ze pewnie padne przed emerytura :|

7

A trawa jest zielona. :|

5

@cris2706 globalne ocieplenie nie wiąże się tylko z pogoda za twoim oknem xd

3

@BartqRKO Koncze Zadzwon do Saula i zegnamy sie z ta platforma, nie maja juz nic co mogloby mnie zainteresowac.

0

@Janas11224 Robiła karierę przez łóżko*

11

@Bykunn owszem ale latwiej wyciagnac syna z anime niz corke z bycia instagramowa gwiazda. :v

3

Najlepsza teraz jest gadka, że ugabuga gdzie to ten świat zmierza xD A prawda jest taka, ze takie sytuacje maja miejsce od setek lat. :| a teraz, ze babka jest w miare popularna to wiara kapke dramatyzuje

11

Fagata to idealny przykład, ze jednak wolałbym syna :|

0

@Ali3231 Pomijajac fakt, ze sam transfer Ronaldo do Barcy jest abstrakcyjny to bardzo madrze brzmi opieranie gry na 37 latku, zeby postrzelal sobie troche goli kosztem druzyny xD

7

@Kitek1640 Szanuje nawet za podejście ale współczuje otoczenia w którym cisna od pi*d jeżeli odmówisz fajki :|

1

@fcbarcafan19 To akurat dobrze, kto jak kto ale FIFA naprawdę potrzebuje trochę konkurencji. xD

2

@Rust_Cohle pasuje do poziomu tej gry

@Joe_Pesci dla wszystkich to i tak fifa będzie xd

4

Od lipca 2023 FIFA zmieni nazwę na EA Sports FC.

Kreatywnie. :|

19

A tutaj cyk, Guardiola dalej kombinuje z gra bez napastnika i ławeczka dla Haalanda xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?