marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HypeR malo znajdziesz raperow ktorzy na poczatku kariery nie kradli bitow xDD
1
@FCB24 Może tak uważać, tak samo jak ja mogę taką opinie wyśmiać. :D
@DonAndrzejos A nie wiem, Pique w hasztagach się przebił, chciałem sprawdzić co tam się wyrabia a tutaj taki kwiatek mi wyskoczył. :|
35
Rysy na psychice po odejściu Leo są potężne u niektórych xDD
0
@BombowiecKrawczyk ostatnio nie jestem na bieżąco z kazda goraca dyskusja ale tam od dawna bywa toksycznie. Nie siedzisz tu od wczoraj żeby tego nie zauważyć. :v
0
@BombowiecKrawczyk Nie, po prostu to ostatnia wieksza dyskusja w której widziałem Twoj nick wiec pierwsze co mi przyszło do głowy to właśnie ona. :|
A jeżeli nie o nią chodzi to po prostu nie wiem skąd ten wniosek.
0
@BombowiecKrawczyk to nie wiem o co ci chodzi :|
2
@BombowiecKrawczyk chodzi o to, ze ludzie się nie zgadzają z twoim subiektywnym wyborem najlepszego rapera w Polsce? Niezle xd
2
@BombowiecKrawczyk ale już powiesz, że nie jest najlepszy
i jak nawinal kiedys Bialas nie ma najlepszych raperow, sa tylko ulubieni
0
@QAnon Tylko dobre agenty moga sie cieszyć z takiego wyróżnienia xDD
0
@Matix28 czyli wchodzisz dobrowolnie na pudelka i narzekasz na artykuły? :|
1
@macio_944 Jesień i wiosna to najlepsze pory roku, w których da się funkcjonować. :|
1
https://www.thesport.pl/feeds/kto-jest-nowym-messim-i-nastepnym-ronaldo/
Wiecie, że według mediów mieliśmy już 175 następców Leo? :|
2
@tomek8756 Dobrze, ze pozwolil sie nazywac pewnym okresleniem. Szczery chlopak
1
@LS Ja mam ziomka co mi zapala i gasi światło
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Medium wszystko z mysla o twoim zdrowiu
0
@tomek8756 Dobrze, ze pewnie padne przed emerytura :|
7
A trawa jest zielona. :|
5
@cris2706 globalne ocieplenie nie wiąże się tylko z pogoda za twoim oknem xd
3
@BartqRKO Koncze Zadzwon do Saula i zegnamy sie z ta platforma, nie maja juz nic co mogloby mnie zainteresowac.
0
@Janas11224 Robiła karierę przez łóżko*
11
@Bykunn owszem ale latwiej wyciagnac syna z anime niz corke z bycia instagramowa gwiazda. :v
3
Najlepsza teraz jest gadka, że ugabuga gdzie to ten świat zmierza xD A prawda jest taka, ze takie sytuacje maja miejsce od setek lat. :| a teraz, ze babka jest w miare popularna to wiara kapke dramatyzuje
11
Fagata to idealny przykład, ze jednak wolałbym syna :|
0
@Ali3231 Pomijajac fakt, ze sam transfer Ronaldo do Barcy jest abstrakcyjny to bardzo madrze brzmi opieranie gry na 37 latku, zeby postrzelal sobie troche goli kosztem druzyny xD
7
@Kitek1640 Szanuje nawet za podejście ale współczuje otoczenia w którym cisna od pi*d jeżeli odmówisz fajki :|
1
@fcbarcafan19 To akurat dobrze, kto jak kto ale FIFA naprawdę potrzebuje trochę konkurencji. xD
2
@Rust_Cohle pasuje do poziomu tej gry
@Joe_Pesci dla wszystkich to i tak fifa będzie xd
4
Od lipca 2023 FIFA zmieni nazwę na EA Sports FC.
Kreatywnie. :|
19
A tutaj cyk, Guardiola dalej kombinuje z gra bez napastnika i ławeczka dla Haalanda xd