marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HighestInTheRoom No tak, jest to różnica ale jeżeli zawalasz cala główną LR np F1, fame mma czy innym wydarzeniem to wciąż jest to czysty spam
13
A już jaka nagonka na Ukraińców przez ruskie onuce została napędzona.
0
@takisobiektos Niech mi ktoś w końcu wytłumaczy czym to się różni jeżeli chodzi o spam? :|
2
@kuz Nie rozumiem fenomenu Sentino :|
0
@Vernon_Roche No i do tego czasu nie wskoczyło 2023 więc prawdopodobnie robota idzie im zgodnie z planem w miarę. xD
0
"Z radością informujemy, że premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji na konsole najnowszej generacji jest planowana na Q4 2022."
Mamy to! Przynajmniej na obecną chwilę. :D
2
@Semafor80 Jak się chce trenerowi układać drużynę a potem go zwalniać bo nie ma wyników to piszę się takie bzdury.
60
@Semafor80 Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.
6
@macio_944 I już nie użyją argumentu, że film leciał sto razy w TV bo świeżutkie produkcje wlecą :D
1
@Kgorecki2500 u mnie 2900 od czerwca xD
1
@msmsms Gothic nie miał wczoraj urodzin.
3
@Nano22 Faktycznie trochę za wysoka.
1
@MesQueUnClub_87 Walki z bossami w tej części zostają w pamięci na lata, imo najlepszy God Of War. :D
1
@Bykunn Czemu mnie nie dziwi, że akurat Ty włączyłeś Messiego do dyskusji, hejterze. :D
I mogą sobie robić jaja, a ja mogę uważać że tańce rodem z tiktoka są żenujące. ;p
3
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/282056296_2139177682919040_6204990197921059443_n.png?_nc_cat=1&ccb=1-6&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=oRRO8D6Jw2kAX_Y8ttC&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AT8q80-b5QJGA36vdeIa2JbyfCtuzo6vJvUpJM34koGslg&oe=62898A22
To się nazywa coaching motywacyjny.
1
@LambiPL To jeszcze przejdzie ale jedzenie samych ziemniaków? :|
1
@FCB24 właśnie dla takich reakcji jak Twoja :v
7
Arsenal chyba nie chce wrócić do LM
1
@Barca1992 No u nas to pojdzie na premie czy kolejny piekny program socjalny wiec dobrze, ze nie ma tego za duzo. :|
1
@Emhyr No mi niestety ktoś całą kolekcje tych kart podwędził. :| A pamiętam, że sporo ich uzbierałem, za sporo. xD
1
@Emhyr U mnie obok byl taki sklepik gdzie za 1 ziko miałeś paczkę chrupek i tazo do zbierania, mój osobisty fenomen obok kart piłkarskich panini za dzieciaka do zbierana :D
2
@Kgorecki2500 Jaki pc?
4
Ale jaki dramat? Piękne miasto, zarobki niemałe, żyć nie umierać.
Gdyby to faktycznie był dramat to już dawno znalazłby sobie nowy klub gdzie dostawałby regularnie minuty no ale nigdzie nie zarobi tyle co tutaj :|
2
@GeneralXavi Ale to Niemcy z Unia zli, bo sprowadzaja gaz i towary od Rosji xD
0
@FCB_dimiC Do każdego zwierzaka trzeba dojrzeć :| ale co @Arkon walnął fikołka to nie wiem.
0
@Encore Meczyki powinny miec taki komentarz
1
@Transu96 to prawda, male to i ciagle drze morde
1
@bartas97 fryzjer 40 ziko ale jak dalej ceny tak pojda w gore to rozwaze zakup maszynki i bede chodzic na sebe
6
@FCB24 Bo psiury są super
0
@koksik2700 Właśnie widzimy to w tym sezonie.