1

Tyle to za Magłaje płacili

2

@pawello10 Ja się zawodze na ludziach którzy wyciągaja jakiekolwiek wnioski na podstawie plotek

0

@Janiama No na la bambie miałem nawet wrażenie że ludzie czekają aż się jej noga podwinie żeby napisać "a nie mówiłem?"

1

@Tomix_83 Surowe kroki, nie będzie grał. :---D

0

@AdamaTraore Duduś juz dziala, żeby jej zabrać obywatelstwo

12

@DonAndrzejos Źródło zepsułoby moją wędkę, zresztą już Ty to zrobiłeś. :|

1

@Ojciec5tkidzieci winszuje pamięci xD

22

Co się tak cieszycie ze zwycięstw Igi? Co macie z nią wspólnego? Tyle, co wszystkie 21-latki na świecie. Albo praworęczni w Afryce. Nic wam nie zawdzięcza i nic ją z wami nie łączy. Poza tym, że mówicie podobnym językiem (zresztą ona lepiej nim włada, niż większość z was)

0

@VegetaPolska ale jaki los? :|

1

@bartekvisca ale ale "normalni" ludzie tez pukaja sie na boku xd

35



Biedny Gavi. xDD

3

@AlexDark00 mam chory klub

0

@clyde Nie ukrywajmy, idealny "wróg" dla części naszego zdziadziałego społeczeństwa. :D

6



O matko boska XDDD

1

@Firestone Rashford swoją najlepszą formę miał za dzieciaka jakoś, więc dodając mityczny potencjał ktoś mógłby się nabrać. xD

1

@koksik2700 Piękne oczy ma.

0

@tbas Z takimi opiami się nie spotkałem, częściej ludzie po prostu uważają, że programy socjalne to czynnik który przyczynia się do inflacji.

6

Właśnie widziałem filmik gdzie jakas babcia zwala problem wysokiej inflacji na brak deszczu i na gościa który nie rządzi od kilku lat, Tuska.

Wyborcy Pisu to tak wyprane lby, że ręce opadają. Patrząc na naszą sytuacje nie dziwie się, że mentalność rosjan jest jaka jest, my chociaż mamy jeszcze jakas alternatywę, oni juz totalnie są zdominowani przez władze.

2

@Lucassito Miliardowa klauzula oznacza, że Barca nie chce żeby dani pilkarze odeszli z klubu.

1

@Wembley1993 co zes zrobil analizę psychologiczna na podstawie humorystycznej dyskusji xd

1

@LS Ale to żaden PR, piłkarze sami nie dali sobie podwyżek. Bartoemu dał, to wzięli. :|

3

@LS na bierząco, powiadasz? :D
Oczywiście, że nie. Odkładają kupę pieniędzy, ale jak już wyżej wspominałem - nikt nie chce być biedniejszy. Nieważne czy zarabiasz 10k czy 10 milionów. Po prostu zmienia się perspektywa.

31

@bartekvisca gdybyś zarabiał 8 milionów euro miałbyś dużo wyższy standard życia, nie wiesz czy chciałbyś z niego schodzić. Nikt nie chce być biedniejszy

14

Czytając La Bambe można odnieść wrażenie, że Polacy to taki wspaniałomyślny naród, który odrzuciłby część wynagrodzenia gdyby pracodawcy nie szło za dobrze. :|

3



Moderzy jak zwykle przechodzą samych siebie, robi wrażenie.

2

Mata ponoć ma trafić przed sąd, za 1,5 grama zielonego. Groźny przestępca zatrzymany, dobrze że prawo w Polsce jest tak piękne i chroni obywateli

2

@DonMatteo901 Dobrze, że mężczyźni są zachęceni do zgłaszania takich przypadków. :D

3

Dla nich to jakieś 100 baniek, skoro nie chcą za Chiny puścić pewnego Brazylijczyka.

0

@ForcaMilosz Przecież kolega wspomina o nowych koszulkach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?