marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 Ciekawe czy Bethesda poszła po rozum do głowy i fani Fallouta dostaną takiego RPG'a na jakiego zasługują. :|
2
@Hubsao To się szanuje, piekna boiskowa odpowiedz a nie zniżenie się do poziomu chama.
6
@DaPidejpi Klasycznie. Polska, Leo Messi i Hiszpania.
6
https://www.czecho.pl/wiadomosci/37382
Zaczyna się bojkotowanie szemranego interesu na paliwie Obajtka :|
28
@Momals11 Tam gdzie Leo ma podłogę reszta ma sufit
2
@Salchent Ronaldo za 5 bramek z Estonia przez miesiac bylby przymierzany do ZP. :|
2
To Messi się już skończył czy jednak nie? Bo nie wiemy czy mamy kibicować z matim.
5
Brak ciekawych gier na rynku FPS i człowiek wrócił do staruszka BF1. Ależ to jest piękna i klimatyczna gra, trochę uboższa w stosunku do poprzednich części ale wciąż trzyma poziom jaki przystało na reprezentanta jednej z dwóch najpopularniejszych marek jeżeli chodzi o FPSy. Nie wiem co ćpają w DICE i EA, ale mieć tak genialny wzór na zabawę i go zepsuć to naprawdę trzeba umiec.
0
@draxidox Mnie nie musisz, to tylko taka luźna uwaga xD
21
@draxidox Imo dyskusja by nie powstała gdybyś napisał po prostu "Brawo Walia"
"Nie dla Ukrainy na MS" ma już taki negatywny wydźwięk.
0
@bartekvisca Jakoś organizm kolegi od IronCowboy'a wytrzymał. :|
0
@masq Nie twierdzę, że gry z ograniczonymi a nawet bez znaczników nie istnieją, po prostu są w mniejszości i w dosyć konkretnych gatunkach.
1
@masq "Podobna mechanikę" w tym diablo masz po prostu ograniczona minimape wiec przenieśli to na normalny ekran ale w praktycznie kazdej duzej grze masz wyraźnie zaznaczoną ścieżkę na minimapie czy też kompasie, nie zapominaj że to tylko gra mobilna :p
3
Nowy Que z małym przekazem! :D
Jest ich całkiem sporo, więc skupmy się dzisiaj na dwóch najważniejszych dla mnie komunikatach.
Postanowiłem sprzedać część moich udziałów wytwórni QueQuality. Udziały trafiły w najlepsze ręce - mojego wspaniałego wspólnika Dawida Szynola, któremu korzystając z okazji chciałem bardzo podziękować za wsparcie i pełne zaangażowanie nie tylko w projekcie wytwórni, ale również w wielu moich solowych oraz prywatnych sprawach. Wiem, że zawsze mogę liczyć na Twoją pomoc.
Od długiego czasu nie czuję się wydawcą i zdecydowanie wolę skupić się na swoich własnych poczynaniach, których mam w planie całkiem sporo. Oddanie kontroli nad QueQuality mojemu wspólnikowi jest według mnie rozwiązaniem „fair” w stosunku do wszystkich. Dawid Szynol nadal pozostaje moim menadżerem, w tej kwestii nic się nie zmienia.
Prezentowany singiel „Refren trochę jak Lana Del Rey” jest jednym z kilkunastu utworów, które powstały w okresie po wydaniu "Romantic Psycho". Nie chcę składać deklaracji, że to być może jeden z ostatnich singli Quebonafide, ponieważ zeszłe 24 miesiące spędziłem głównie na spotykaniu się z zagranicznymi artystami oraz producentami i robieniu muzyki, więc całkiem sporo się tego uzbierało.. Nie mam na ten moment pomysłu na to, w jakiej formie mógłbym opublikować nagrane numery i nie za bardzo potrafię to ubrać w coś sensownego, więc najprawdopodobniej będziemy je publikować w luźnej, mixtape’owej, nieco niechlujnej formie.
Jeżeli chodzi o dalsze ruchy Quebonafide - nie mam w planach niczego związanego z muzyką jako ta postać, być może w przyszłości się to zmieni. Trasa koncertowa, którą zagraliśmy faktycznie była ostatnią trasą koncertową. Nie jest moim definitywnym pożegnaniem ze sceną ponieważ planuję dalej - hobbystycznie uprawiać performance i w tej sferze mam jeszcze kilka marzeń. Koncertów jako Quebonafide - poza kilkoma letnimi oraz finałowym, póki co dalej ukrytym w naszej rozpisce raczej bym się nie spodziewał. Myślę, że więcej wyjaśnień przyniesie ten finał finałów. Tak jak pisałem wcześniej: od września zamierzam rozpocząć studia medyczne, poświęcić się pracy naukowej, produkcji zdrowej żywności oraz konceptowi MISS TI 蒂小姐, graniu na pianinie i przede wszystkim sklejeniu całego tego konglomeratu pozycji w całość. Mam nadzieję, że długość tego komunikatu Was nie przeraziła, bo mam wrażenie, że to jeszcze nie jest wszystko.
Dziękuje Wam bardzo. Quebo"
Chyba szykuje się mała przerwa od muzyczki.
1
@AlexDark00 Otoz to :P
0
@CryMeARiver nie szukałem, osobiście mi to nie przeszkadza bo nie chce mi się błąkać żeby znaleźć określone moby czy jakas rzecz potrzebna do questa
1
@masq odciski stóp maja zaprowadzić prosto do celu, praktycznie w każdej gierce masz podobna mechanikę:p
6
@hayek Wiaodmo, po kumuni leci z chłopakami na piłeczkę
6
@MesQueUnClub96 bycie kibicem Barcy nie zobowiązuje do opowiadania farmazonów :x
Poza tym w tym poście musisz wyjść ponad poziom TVP, nie mówimy o 100% obiektywności xD
34
@MesQueUnClub96 no to jest jawna narracja pod Barce, nie strugaj glupa xD
39
@MesQueUnClub96
"Manchester City które wygrało mistrzostwo Anglii o jeden punkt przed Liverpoolem"
"w 1/8 City, mistrz Anglii"
Dodi, masz praktyki w TVP?
0
@bartekvisca Miałem 3 podejścia. Pierwszy i drugi sezon momentami trochę przynudzał ale potem to już TOP.
2
Kurde, tyle teraz ekspertów od psuedo kibicowania wyskoczyło z stwierdzeniem, że walka Denisa w Gdańsku to głupota. Przed gala nawet jednego takiego komentarza nie widziałem, teraz już chyba z 10. :D
a dla tych co marudza na to, ze stracili pieniadz polecam rady malika
3
@Bocheno1 lucek to raczej sie zwraca dorzuć się do piwa
1
@Comentateiro To tak specjalnie, wierzę w was. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Comentateiro Uważaj, bo jednak @Wembley1993 wyśle Ci te buziaki.
1
@QAnon zdrada, niezaleznie kto zdradza nie jest ok no ale kto co woli
2
@QAnon to się nazywa spaczony kompas moralny kolego xDD
1
Tyle to za Magłaje płacili
2
@pawello10 Ja się zawodze na ludziach którzy wyciągaja jakiekolwiek wnioski na podstawie plotek