marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
https://x.com/SharcticHD/status/1534949096049483777
Ale się jaaaram! :D
2
@koksik2700 obecnie w tym burdelu nie widzę żadnej alternatywy, a głosowanie na mniejsze zło nie ma sensu
1
@NaFazieHitman świetny to on jest w przepisywaniu majątku, od polityki powinien trzymać się z dala
4
@Criss18Barca Jedni na Twitterze, drudzy na FB i jak widać trzeci na La Rambli :|
1
@Kgorecki2500 Games for Windows live, jak ja go nienawidzę
0
@taris W Juve pod koniec juz obniżał solidnie loty, a to było kilka lat temu xd
7
@AdamaTraore Jedyny słuszny protest to taki na Twitterze, żeby nikt nie oberwał, żeby przeszedł bez echa
1
@Gaz la lamba grałaby za darmo w imie miłości do klubu
12
@AllBundy ja w ich wieku słuchałem hg które rapowało o wyroku ulicy, nie odzywam sie :|
a tak naprawdę każde pokolenie ma swoich idoli, nic się z tym nie zrobi.
4
@Gaz Góralski będzie zatrzymywał Messiego? Cholera, niech chłopaki już się szykują na grę w 10.
1
Potężny Majkel podpadł Staśko. :|
2
@AdamaTraore Rok 2137:
"Ale rzeź wołyńska, Ukraina jest fuj"
2
@jaras121 Tylko PIS! Prowadź wielki wodzu!
0
@Joe_Pesci BF4 >>> każdy COD w jakiego grałem.
2
Informacje o nowym Cod MW2! :D Czekanko, chyba po kilku latach z BF będzie trzeba zmienić obóz. :(
3
Biedni socios, wcale nie zaślepieni trypletem.
0
https://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=14645
Czyżby powrót do formy, która ostatni raz mieli przy Until Dawn? Będzie trza sprawdzić! :D
0
@cris2706 Ameryki nie odkryłeś, oni robią rzeczy dla młodszej widowni
1
@Qlimax86 Tez mi coś ostatnio ciężko wchodzą, chyba starość mnie dosiega bo jeszcze niedawno nocki były TOP u mnie
1
@JimMorrisonFCB Metro, Future. Tez mnie coś zbiera żeby odświeżyć sobie jego twórczość.
7
Tworca serii "Metro" Głuchowski poszukiwany w Rosji przez MSW.
Wczesnie się obudzili patrząc na fakt, że Głuchowski w każdej książce krytykuje rosyjski rząd i mentalność.
1
@Medium w końcu coś wartościowego zrobiłeś
Taktyk
23
@Kamilos84 Ciekawostką jest, że najwięcej na Trzaskowskiego narzekają osoby które nie mają nic wspólnego z Warszawa. ^^
4
@IronSanHybrid Może dajmy ich po prostu dobrego sędziego na mecz a nie Lahoza? :|
1
@Survier Śląskie, przywiązany zbytnio się nie czuje ale nutkę nostalgii czy też sentymentu do okolicy mam
1
@gumaz ja juz nie mam sily na to, bardziej mnie te papierki wykończyły niż sam uraz xd
0
ja jebie, dostałem pismo z zusu odnośnie odszkodowania. Miesiac chodzenia z pieprzona biurokracja, zeby sie dowiedziec ze mam ujowa dokumentacje medyczna bo sie gałgany pomyliły i wpisali uraz prawej reki, zamiast lewej i nie ma informacji czy leczenie i rehabilitacja zostało zakończone. :|
1
@Firestone 40 letnie chłopy się interesują jak 20 chlopa lata za pilka ^^
7
Stanowski jak się oburzył, że 20 latek lubi lego, co za typ xd
2
@AmigoBlancos Tak jak i 99% internetowego świata ^^ Jednak fajnie, że chłopak się dorobił, a nie narobił