2

2

@koksik2700 obecnie w tym burdelu nie widzę żadnej alternatywy, a głosowanie na mniejsze zło nie ma sensu

1

@NaFazieHitman świetny to on jest w przepisywaniu majątku, od polityki powinien trzymać się z dala

4

@Criss18Barca Jedni na Twitterze, drudzy na FB i jak widać trzeci na La Rambli :|

1

@Kgorecki2500 Games for Windows live, jak ja go nienawidzę

0

@taris W Juve pod koniec juz obniżał solidnie loty, a to było kilka lat temu xd

7

@AdamaTraore Jedyny słuszny protest to taki na Twitterze, żeby nikt nie oberwał, żeby przeszedł bez echa

1

@Gaz la lamba grałaby za darmo w imie miłości do klubu

12

@AllBundy ja w ich wieku słuchałem hg które rapowało o wyroku ulicy, nie odzywam sie :|

a tak naprawdę każde pokolenie ma swoich idoli, nic się z tym nie zrobi.

4

@Gaz Góralski będzie zatrzymywał Messiego? Cholera, niech chłopaki już się szykują na grę w 10.

1



Potężny Majkel podpadł Staśko. :|

2

@AdamaTraore Rok 2137:
"Ale rzeź wołyńska, Ukraina jest fuj"


2

@jaras121 Tylko PIS! Prowadź wielki wodzu!

0

@Joe_Pesci BF4 >>> każdy COD w jakiego grałem.

2




Informacje o nowym Cod MW2! :D Czekanko, chyba po kilku latach z BF będzie trzeba zmienić obóz. :(

3

Biedni socios, wcale nie zaślepieni trypletem.

0

https://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=14645

Czyżby powrót do formy, która ostatni raz mieli przy Until Dawn? Będzie trza sprawdzić! :D

0

@cris2706 Ameryki nie odkryłeś, oni robią rzeczy dla młodszej widowni

1

@Qlimax86 Tez mi coś ostatnio ciężko wchodzą, chyba starość mnie dosiega bo jeszcze niedawno nocki były TOP u mnie

1

@JimMorrisonFCB Metro, Future. Tez mnie coś zbiera żeby odświeżyć sobie jego twórczość.

7

Tworca serii "Metro" Głuchowski poszukiwany w Rosji przez MSW.

Wczesnie się obudzili patrząc na fakt, że Głuchowski w każdej książce krytykuje rosyjski rząd i mentalność.

1

@Medium w końcu coś wartościowego zrobiłeś

Taktyk

23

@Kamilos84 Ciekawostką jest, że najwięcej na Trzaskowskiego narzekają osoby które nie mają nic wspólnego z Warszawa. ^^

4

@IronSanHybrid Może dajmy ich po prostu dobrego sędziego na mecz a nie Lahoza? :|

1

@Survier Śląskie, przywiązany zbytnio się nie czuje ale nutkę nostalgii czy też sentymentu do okolicy mam

1

@gumaz ja juz nie mam sily na to, bardziej mnie te papierki wykończyły niż sam uraz xd

0

ja jebie, dostałem pismo z zusu odnośnie odszkodowania. Miesiac chodzenia z pieprzona biurokracja, zeby sie dowiedziec ze mam ujowa dokumentacje medyczna bo sie gałgany pomyliły i wpisali uraz prawej reki, zamiast lewej i nie ma informacji czy leczenie i rehabilitacja zostało zakończone. :|

1

@Firestone 40 letnie chłopy się interesują jak 20 chlopa lata za pilka ^^

7

Stanowski jak się oburzył, że 20 latek lubi lego, co za typ xd

2

@AmigoBlancos Tak jak i 99% internetowego świata ^^ Jednak fajnie, że chłopak się dorobił, a nie narobił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?