10



Teraz nawet kolorowe kredki są zagrożeniem dla tradycyjnej rodziny, przeklęta ideologia xD

0

@tomek8756 jeszcze musieliby mi dopłacić

0

@jacobFCB jak się zbiore na skok to bez spadochronu

3

@TheNekro94 syndrom sentino

6

@Batys dodi zgubił pierwsze mleczaki

19

@MesQueUnClub96 ale, ze jak pod dziąsłami? xD

3

@svensonFCB
@Luciano99 Nie chwaliłeś się, że zmieniłeś branże

0

@Pewex no tak, plotki transferowe to plotki. Takie życie
I proszem mi tutaj wieże zostawić w spokoju

0

@Encore Wiadomo, TOP

1



Bruno ustawia pachołków z United. :|

2

Jedyny argument jaki mają obrońcy De Jonga to sentyment do niego i dobra forma z czasów gry w Ajaxie.

Chłopak od początku nie przekonuje, poza pojedynczymi meczami a wciąż możemy za niego zgarnąć dobre pieniądze. Nic tylko korzystać z naiwności United

0

@MarioVeB! To musi być potężna niechęć do Polaka, kiedy po sezonie w którym zapakował jakieś 50 bramek pisać, że się skończył.

Nic tylko współczuć Mario. :|

2

@hoeniker do końca dekady męczyć się z takim przeciętniakiem w pomocy? Ladnie życzysz Barcelonie

0

@VegetaPolska Ja jak CHCE mogę iść w niedziele do pracy, kasjer z biedronki nie może, a Pan z Orlenu juz chodzi w niedziele do pracy. Gdzie tu sens?

0



Myślę, że tematycznie dzisiaj warto przypomnieć sobie pewna kultowa scenę

1

@Kgorecki2500 Do mnie to pszczoły lubią wlatywac, juz się chyba 10 sztuk wypuściłem xD

5

@MesQueUnClub96 No ale nie każdy patrzy jak Ty, Dodi - pępku świata. :|

1

@koksik2700 No przypakowalo się dziewczynie :p

0

@masq Hellblade czeka na swoja kolej. :D

A za oznaczonko byłbym wdzięczny

30

@KrychaFCB mieli kompleks Neymara, teraz kompleks Pedriego.

Średnio w tym Madrycie, całe życie w kompleksach

1

@Kgorecki2500 No mi się tam nie wydaje, że koleś przypadkowo wybrał sobie akurat bar dla gejów, żeby urządzić masakrę, ale kto wie - psychika takich ludzi zawiłymi ścieżkami krąży

0

@masq Świetna gierka, wpadła w moje łapy kiedy już byłem solidnie wymęczony otwartymi światami więc doskonale się złożyło. :D

1

@Kgorecki2500 Komentarz to też forma prześladowania, więc do tego i tego
,

3

https://x.com/Astonovsky/status/1540486404865769474

Ale jakie prześladowania homoseksualistów? Pierwsze widzę. :|

4

@cris2706 ale durny argument z aborcja do 18 roku życia, dotąd spotykałem się z tym tylko w memach a tu proszę, ktos go uzyl jako poważnego argumentu xDD

1

@Foton Gdybyśmy mieli normalne prawo, nikt nie bałby się ponieść odpowiedzialności. Mimo wszystko trochę rozumiem obawy lekarzy

5



Polska Mesjaszem narodów.

0

@AdiKingu96 Tak się ściąga potencjalnych klientów.

2

@nagev dzisiaj mniej "kontrowersyjnie" to nie wywiąże się kolejna piekna dyskusja raczej, szkoda. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?