marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Teraz nawet kolorowe kredki są zagrożeniem dla tradycyjnej rodziny, przeklęta ideologia xD
0
@tomek8756 jeszcze musieliby mi dopłacić
0
@jacobFCB jak się zbiore na skok to bez spadochronu
3
@TheNekro94 syndrom sentino
6
@Batys dodi zgubił pierwsze mleczaki
19
@MesQueUnClub96 ale, ze jak pod dziąsłami? xD
3
@svensonFCB
@Luciano99 Nie chwaliłeś się, że zmieniłeś branże
0
@Pewex no tak, plotki transferowe to plotki. Takie życie
I proszem mi tutaj wieże zostawić w spokoju
0
@Encore Wiadomo, TOP
1
Bruno ustawia pachołków z United. :|
5
@Encore https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Z6NIrFtut4z7t6UYr5AQ9p8b9knGTLqC,w400.jpg
:|
2
Jedyny argument jaki mają obrońcy De Jonga to sentyment do niego i dobra forma z czasów gry w Ajaxie.
Chłopak od początku nie przekonuje, poza pojedynczymi meczami a wciąż możemy za niego zgarnąć dobre pieniądze. Nic tylko korzystać z naiwności United
0
@MarioVeB! To musi być potężna niechęć do Polaka, kiedy po sezonie w którym zapakował jakieś 50 bramek pisać, że się skończył.
Nic tylko współczuć Mario. :|
2
@hoeniker do końca dekady męczyć się z takim przeciętniakiem w pomocy? Ladnie życzysz Barcelonie
0
@VegetaPolska Ja jak CHCE mogę iść w niedziele do pracy, kasjer z biedronki nie może, a Pan z Orlenu juz chodzi w niedziele do pracy. Gdzie tu sens?
0
Myślę, że tematycznie dzisiaj warto przypomnieć sobie pewna kultowa scenę
1
@Kgorecki2500 Do mnie to pszczoły lubią wlatywac, juz się chyba 10 sztuk wypuściłem xD
5
@MesQueUnClub96 No ale nie każdy patrzy jak Ty, Dodi - pępku świata. :|
1
@koksik2700 No przypakowalo się dziewczynie :p
0
@masq Hellblade czeka na swoja kolej. :D
A za oznaczonko byłbym wdzięczny
30
@KrychaFCB mieli kompleks Neymara, teraz kompleks Pedriego.
Średnio w tym Madrycie, całe życie w kompleksach
1
@Kgorecki2500 No mi się tam nie wydaje, że koleś przypadkowo wybrał sobie akurat bar dla gejów, żeby urządzić masakrę, ale kto wie - psychika takich ludzi zawiłymi ścieżkami krąży
0
@masq Świetna gierka, wpadła w moje łapy kiedy już byłem solidnie wymęczony otwartymi światami więc doskonale się złożyło. :D
1
@Kgorecki2500 Komentarz to też forma prześladowania, więc do tego i tego
,
3
https://x.com/Astonovsky/status/1540486404865769474
Ale jakie prześladowania homoseksualistów? Pierwsze widzę. :|
4
@cris2706 ale durny argument z aborcja do 18 roku życia, dotąd spotykałem się z tym tylko w memach a tu proszę, ktos go uzyl jako poważnego argumentu xDD
1
@Foton Gdybyśmy mieli normalne prawo, nikt nie bałby się ponieść odpowiedzialności. Mimo wszystko trochę rozumiem obawy lekarzy
5
Polska Mesjaszem narodów.
0
@AdiKingu96 Tak się ściąga potencjalnych klientów.
2
@nagev dzisiaj mniej "kontrowersyjnie" to nie wywiąże się kolejna piekna dyskusja raczej, szkoda. :D