marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kgorecki2500 Ale durne przepisy xD
1
@Sulimo regularnej gry w pucharach nie ma ale za to jest wstyd xd
2
Kolejny argument, żeby rozwiązać polska ligę albo chociaż zabronić im grac w eliminacjach
1
@jacobFCB a teraz cyk, znowu połamany większość czasu i odpali pod koniec kontraktu xD
0
@sonek To było bardziej do skrajności, która jest za całkowitym zakazem abrocji. Nie doczytałem, nie sprecyzowałem. Dopiero wstałem, sorry. xD
0
@tomek8756 Ciekawe czy osoby które zagłosują na nie wpłacają chociażby złotówkę na leczenia jakiś chorych dzieciaków, samotne matki etc, etc. :v
7
Odszedl za darmo? :V
1
@Sysia11 No ale nitro nagral sobie zwrotkę czy dwie bo mógł i tyle, nikt go nie uwaza za Pana rapera xD
2
@Medium podziwiam ludzi którzy nieironicznie słuchają sentino :|
0
@Medium zawsze można zwiększyć skuteczność jakimś alkoholem, wszystko zależy od budżetu
3
@Bykunn Tak zwany świat widziany przez różowe okulary
3
https://x.com/wfttwtaflovebot/status/1545456198350241794
Odnośnie aborcji to tutaj polecam taka za 15 ziko
4
@Bykunn Koledzy chyba nie wiedzą, że chociażby zabezpieczenia bywają nieskuteczne xDD
9
FB to naprawdę stan umysłu xDD
2
@MesQueUnClub96 No obecnie Ubi na prowadzeniu imo
0
Ubisoft wie jak zaprosić graczy na zatokę. :|
Co najlepsze ten AC był normalnie do kupienia jeszcze kilka dni temu na wyprzedaży. xDD
0
@FC1899Barca
Oni sa bardziej niebezpieczni.
2
@Pawel13sz Alemany TOP nie wystarczy jeśli De Jongowi się tutaj podoba i oferty sklada jakiś smieszny United
10
@BorzyKrzys za ładnie jak na Łódź
7
Mentzen xDDD
0
@Chaoss Anno 1800
0
@Janas11224 I nie byłoby transferów. Pensja ta sama, tylko bardziej rozłożona w czasie, więc bez różnicy
0
@AdiKingu96 wez kredyt, zmien pracę
0
@El dominatore Panie, ostatnio o 6:30 miałem ponad 20 xD
0
https://naekranie.pl/aktualnosci/the-winds-of-winter-george-r-r-martin-gra-o-tron-1657363855
Martin dalej nam wciska, ze pisze Pieśń lodu i ognia xd
1
@Kgorecki2500 Pomijajac fakt, że to tylko postulaty które i tak nigdy nie zostaną zrealizowane to pierwsze 3 podpunkty mi odpowiadają :p
0
@AdiKingu96 zmierza tam gdzie zawsze, kiedyś się mordowali ku ucieszy gawiedzi, teraz sa freaki
0
@HypeR Cartman, ale tłumy nie docenią
0
@Criss18Barca No normalnie, w kryzysowych sytuacjach po energetyku wleci jeszcze kawusia lub dwie na dzień i elegancko jest. :|
11
Robi wrażenie.