3

@Kgorecki2500 Ale durne przepisy xD

1

@Sulimo regularnej gry w pucharach nie ma ale za to jest wstyd xd

2

Kolejny argument, żeby rozwiązać polska ligę albo chociaż zabronić im grac w eliminacjach

1

@jacobFCB a teraz cyk, znowu połamany większość czasu i odpali pod koniec kontraktu xD

0

@sonek To było bardziej do skrajności, która jest za całkowitym zakazem abrocji. Nie doczytałem, nie sprecyzowałem. Dopiero wstałem, sorry. xD

0

@tomek8756 Ciekawe czy osoby które zagłosują na nie wpłacają chociażby złotówkę na leczenia jakiś chorych dzieciaków, samotne matki etc, etc. :v

7

Odszedl za darmo? :V

1

@Sysia11 No ale nitro nagral sobie zwrotkę czy dwie bo mógł i tyle, nikt go nie uwaza za Pana rapera xD

2

@Medium podziwiam ludzi którzy nieironicznie słuchają sentino :|

0

@Medium zawsze można zwiększyć skuteczność jakimś alkoholem, wszystko zależy od budżetu

3

@Bykunn Tak zwany świat widziany przez różowe okulary

3

https://x.com/wfttwtaflovebot/status/1545456198350241794
Odnośnie aborcji to tutaj polecam taka za 15 ziko

4

@Bykunn Koledzy chyba nie wiedzą, że chociażby zabezpieczenia bywają nieskuteczne xDD

9


FB to naprawdę stan umysłu xDD

2

@MesQueUnClub96 No obecnie Ubi na prowadzeniu imo

0



Ubisoft wie jak zaprosić graczy na zatokę. :|

Co najlepsze ten AC był normalnie do kupienia jeszcze kilka dni temu na wyprzedaży. xDD

0

@FC1899Barca



Oni sa bardziej niebezpieczni.

2

@Pawel13sz Alemany TOP nie wystarczy jeśli De Jongowi się tutaj podoba i oferty sklada jakiś smieszny United

10

@BorzyKrzys za ładnie jak na Łódź

7



Mentzen xDDD

0

@Chaoss Anno 1800

0

@Janas11224 I nie byłoby transferów. Pensja ta sama, tylko bardziej rozłożona w czasie, więc bez różnicy

0

@AdiKingu96 wez kredyt, zmien pracę

0

@El dominatore Panie, ostatnio o 6:30 miałem ponad 20 xD

0

1

@Kgorecki2500 Pomijajac fakt, że to tylko postulaty które i tak nigdy nie zostaną zrealizowane to pierwsze 3 podpunkty mi odpowiadają :p

0

@AdiKingu96 zmierza tam gdzie zawsze, kiedyś się mordowali ku ucieszy gawiedzi, teraz sa freaki

0

@HypeR Cartman, ale tłumy nie docenią

0

@Criss18Barca No normalnie, w kryzysowych sytuacjach po energetyku wleci jeszcze kawusia lub dwie na dzień i elegancko jest. :|

11



Robi wrażenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?