1

@tristan87 Zakladasz, ze odnosze sie do ironicznych wpisów, nawet nie wiedząc do jakiej konkretnie dyskusji bije? Niezle. :|
@AmigoBlancos Nie tylko z niego, aczkolwiek naczelny hejter Lewego strasznie rzuca się w oczy. :D

7

Tak sobie czytam LR i niedowierzam (żeby to pierwszy raz :D) piłkarze wracają z wakacji, zgrywają się z nowymi kolegami a tutaj już dyskusje że Lewy nie będzie pewnie strzelał, Rudiger to placek bo Ronald go przestawił w SPARINGU i wyciąganie jakiś daleko idących wniosków na podstawie dwóch meczów towarzyskich. :D

już trzeba szykować psyche na sprzedawanie Lewego, Raphinhy kiedy przez 3 kolejki gola nie zdobędą, łaska kibica jak zwykle patrzy tylko na ostatni mecz, nie zważając na nic innego. :D

2

@Clue Normalnie, to nie kibice którzy przez rok przeżywają boiskowe przepychanki

5

@Pawel13sz a de jong powie nie i tyle z nieuniknionej sprzedaży

2

@Medium Wolałem KęKę gdy pił wolałem Tau'a gdy ćpał

1



pierwszy diss w historii polskiego rapu na samochód

2

@paweldunajecfcb business is business

1

@Luciano99 a to zmanipulowany filmik

3

@Rust_Cohle Co prawda to prawda, jak patus zacznie szaleć to lepiej uciekać bo nigdy nie wiadomo co takiemu pustostanowi umysłowemu strzeli do łba

2

@Rust_Cohle Wikingowie TOP, ale wiadomo do jakiego momentu. Potem mocno mnie wynudził poza pojedynczymi epizodami

10

https://x.com/Stumbras997/status/1552175407432175618

Ale dziewczyna ma charakterek. Niejeden chłop o gabarytach tego patusa miałby problem tak odważnie wystartować.

2

@masq Nawet sobie nie wyobrażam żeby bliską mi osobe siekło takie badziewie. Trzymam kciuki za was!

4

@Sawik_10 Przeciez Oblak tez teraz nie gra nic fantastycznego na bramce, taka wymiana nie miałaby sensu

1

@Sysia11 Kosa z elitarnym gronem widze, jeden wykorzystuje fejm zeby grac na wojnie i czyta wiersze na konferencjach, kamerzysta wykorzystał niepełnosprawnego człowieka na swoim odcinku, sentino to wiadomo - człowiek dwubiegunowość. Jedynie Kasjo w miarę normalny jak na to środowisko. xD

3

@El dominatore Fajnie sie masz, skoro sparing przed sezonem pokazał Ci kogo potrzebujemy. xD

2

@Preteee Ah, że jego również ukradniemy Chelsea. xD

2

@masq Przecież to Chelsea rozważa jego transfer, jeżeli żul Kounde trafi do nas

2

@Janas11224 łykajcie bardziej te brednie od dziennikarzy, napedzajac im ruch. :|

0

@Cwaniak4 Ansu Lewy Raphinha

ale pole do rotacji jest olbrzymie, dawno nie mielismy tak potezne obsadzonej ofensywy.

2



Rosja, po prostu. :|

1

@AdiKingu96 Lewus się skończył, bramki jednej nieu zdobył


1

Kolejny mecz bez bramki, Lewus się skończył.

4

Nordin Mukiele idzie do PSG, wiecie kto również się o niego starał? Chelsea. xDD

0

@kolomen2 Ty kryminalisto.

2

@Huck Alemany tak czy siak TOP, jeżeli zawodnik nie chce odejść to nawet taki geniusz niewiele może zrobić

0

Spider Man od SONY też będzie po 300 ziko na Steam.
SM, nowy COD, FIFA - jeszcze remake TLOU w niedalekiej przyszłości - szykuje się ciężki okres dla mojego portfela. :|

3



ulala, Tusk ma własne bojówki. :|

2

@DonAndresFCB przecież ludzie piszą tutaj o każdym sporcie, najwięcej przy nożnej - idąc twoim rozumowaniem, najnudniejszym sportem na świecie

1

@Mario96w dokładnie tak

1

Nowy nabytek, to czas odświeżyć awatar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?