marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tristan87 Zakladasz, ze odnosze sie do ironicznych wpisów, nawet nie wiedząc do jakiej konkretnie dyskusji bije? Niezle. :|
@AmigoBlancos Nie tylko z niego, aczkolwiek naczelny hejter Lewego strasznie rzuca się w oczy. :D
7
Tak sobie czytam LR i niedowierzam (żeby to pierwszy raz :D) piłkarze wracają z wakacji, zgrywają się z nowymi kolegami a tutaj już dyskusje że Lewy nie będzie pewnie strzelał, Rudiger to placek bo Ronald go przestawił w SPARINGU i wyciąganie jakiś daleko idących wniosków na podstawie dwóch meczów towarzyskich. :D
już trzeba szykować psyche na sprzedawanie Lewego, Raphinhy kiedy przez 3 kolejki gola nie zdobędą, łaska kibica jak zwykle patrzy tylko na ostatni mecz, nie zważając na nic innego. :D
2
@Clue Normalnie, to nie kibice którzy przez rok przeżywają boiskowe przepychanki
5
@Pawel13sz a de jong powie nie i tyle z nieuniknionej sprzedaży
2
@Medium Wolałem KęKę gdy pił wolałem Tau'a gdy ćpał
1
pierwszy diss w historii polskiego rapu na samochód
2
@paweldunajecfcb business is business
1
@Luciano99 a to zmanipulowany filmik
3
@Rust_Cohle Co prawda to prawda, jak patus zacznie szaleć to lepiej uciekać bo nigdy nie wiadomo co takiemu pustostanowi umysłowemu strzeli do łba
2
@Rust_Cohle Wikingowie TOP, ale wiadomo do jakiego momentu. Potem mocno mnie wynudził poza pojedynczymi epizodami
10
https://x.com/Stumbras997/status/1552175407432175618
Ale dziewczyna ma charakterek. Niejeden chłop o gabarytach tego patusa miałby problem tak odważnie wystartować.
2
@masq Nawet sobie nie wyobrażam żeby bliską mi osobe siekło takie badziewie. Trzymam kciuki za was!
4
@Sawik_10 Przeciez Oblak tez teraz nie gra nic fantastycznego na bramce, taka wymiana nie miałaby sensu
1
@Sysia11 Kosa z elitarnym gronem widze, jeden wykorzystuje fejm zeby grac na wojnie i czyta wiersze na konferencjach, kamerzysta wykorzystał niepełnosprawnego człowieka na swoim odcinku, sentino to wiadomo - człowiek dwubiegunowość. Jedynie Kasjo w miarę normalny jak na to środowisko. xD
3
@El dominatore Fajnie sie masz, skoro sparing przed sezonem pokazał Ci kogo potrzebujemy. xD
2
@Preteee Ah, że jego również ukradniemy Chelsea. xD
2
@masq Przecież to Chelsea rozważa jego transfer, jeżeli żul Kounde trafi do nas
2
@Janas11224 łykajcie bardziej te brednie od dziennikarzy, napedzajac im ruch. :|
0
@Cwaniak4 Ansu Lewy Raphinha
ale pole do rotacji jest olbrzymie, dawno nie mielismy tak potezne obsadzonej ofensywy.
2
Rosja, po prostu. :|
1
@AdiKingu96 Lewus się skończył, bramki jednej nieu zdobył
1
Kolejny mecz bez bramki, Lewus się skończył.
4
Nordin Mukiele idzie do PSG, wiecie kto również się o niego starał? Chelsea. xDD
0
@kolomen2 Ty kryminalisto.
2
@Huck Alemany tak czy siak TOP, jeżeli zawodnik nie chce odejść to nawet taki geniusz niewiele może zrobić
0
Spider Man od SONY też będzie po 300 ziko na Steam.
SM, nowy COD, FIFA - jeszcze remake TLOU w niedalekiej przyszłości - szykuje się ciężki okres dla mojego portfela. :|
3
ulala, Tusk ma własne bojówki. :|
2
@DonAndresFCB przecież ludzie piszą tutaj o każdym sporcie, najwięcej przy nożnej - idąc twoim rozumowaniem, najnudniejszym sportem na świecie
1
@Mario96w dokładnie tak
1
Nowy nabytek, to czas odświeżyć awatar