3

@Kgorecki2500 Izrael to druga Rosja, bombardowanie budynkow cywilnych to tam norma a swiat milczy.

5



Prawdziwa meska, brutalna gra. Psiur najlepszy obronca xDD

62

Cule z krwi i kości, fajnie że wrócił na ostatni taniec.

3

@Worny A spotykałem się dzisiaj z komentarzami ludzi którzy uważali, że ta część była totalnie zbędna xD Masakra, przecież to jak spełnienie marzeń dla tych dzieciaków.

1

@bartas97 Nawet nie wiem czy mi to zasmakuje, teraz jak ktoś mi przez przypadek posłodzi kawę to masakra, nie do wypicia. :|

0

@jacobFCB Jak dobrze praktycznie zrezygnować z cukru w ostatnim czasie, gorzka kawusia, gorzka herbata i można tak żyć. xD

1

@gelu Zle forum, my tutaj kibicujemy PSG i Argentynie

1

@mateusz1989VeB Alemany nie ma czasu siedzieć w Barcelonie, pewnie już ogarnia jakieś ruchy w świecie

0

@Hosh Pięknie tata Maty wyjaśnił cały problem

2

@Medium a potem bedziesz chcial zeby Arsenal jednak gral w ten baseball

2

@Rl9k1nG Zasada oko za oko obowiązuje w tym bajzlu politycznym? :D

Takie słowa to mogą padać w barze, po kilku głębszych a nie z ust ministra i w dodatku na portalu społecznościowym. xD

5


Ziobro co ciśnie ludziom od śmieci, kultura wypowiedzi jak na sejm przystało - bardzo wysoka. xD

1

@tristan87 Laporta jej nie zabrał torebki? :D

0

@ElKamil Ja tylko nawiązuje do wypowiedzi które mi się przewijają chociażby tutaj. xD Po prostu dla niektórych jak nie ma 50 joga bonito na mecz to piłkarz słabiutki technicznie

4

Myślę, że to nieakceptowalne. Dla wszystkich. Jesteśmy drużyną i w takich sytuacjach musisz zostać do końca.

Ten Hag o opuszczeniu stadionu przez Ronaldo po 45 minutach w sparingu. Mental u nowego trenera chyba pozna miejsce w szeregu. :V

0

@Medium Chelsea dostało udaru po tym jak Barca zawinęła im sprzed nosa większość celów transferowych xD

8



Niby drewno a na prezentacji bawi się z pilka lepiej niz Dembele. :|

0

@Pawel13sz Nie rozumiem skąd ta narracja w mediach, że De Jong cokolwiek musi xD

2

@FCBeSeM Kurla, za dzieciaka marzeniem bylo pokopać piłkę z znanymi piłkarzami a Ty chciałbyś im to zabrać? :|

11

O talencie Ryszarda najlepiej świadczy fakt, że idzie w młodym wieku do MLS na emeryturę xD
Tak czy siak powodzenia, jeżeli 50% procent od przyszłego transferu jest prawdą to może wpadnie jeszcze za niego jakiś grosz

1


Ramzes co za bit zrobil. :o

9

Pomijając fakt, że Staśko ponoć brzydzi się przemocą to zawalczy na gali u ziomka, który lubi nagrywać seksistowskie rzeczy. xDD
Jak sprzedać swoje poglądy za jeden przelew poradnik by Staśko

2

@Transu96 No fajnie, ze chlopak ktory mial walczyc o zlota pilke postrzelal sobie w lidze francuskiej, prestiżowo

67

Neymar dokładnie 5 lat temu zakończył profesjonalną karierę, ale to zleciało. :|

1

@Suzu nie no, jednak zawodnicy step records bardziej odklejeni niż kali

1

O, Kaliemu się chyba pieniążki skończyły i wraca z emerytury.

10



Tak Chelsea zaraz będzie przy nas zaklepywać transfery. xDD

3

Przyszły prezydent również odpalił z armatki. xDD

2

Muran co juz pajacuje xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?