marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kgorecki2500 Izrael to druga Rosja, bombardowanie budynkow cywilnych to tam norma a swiat milczy.
5
Prawdziwa meska, brutalna gra. Psiur najlepszy obronca xDD
62
Cule z krwi i kości, fajnie że wrócił na ostatni taniec.
3
@Worny A spotykałem się dzisiaj z komentarzami ludzi którzy uważali, że ta część była totalnie zbędna xD Masakra, przecież to jak spełnienie marzeń dla tych dzieciaków.
1
@bartas97 Nawet nie wiem czy mi to zasmakuje, teraz jak ktoś mi przez przypadek posłodzi kawę to masakra, nie do wypicia. :|
0
@jacobFCB Jak dobrze praktycznie zrezygnować z cukru w ostatnim czasie, gorzka kawusia, gorzka herbata i można tak żyć. xD
10
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/296105386_2023567784502301_3129864406451301152_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=9267fe&_nc_ohc=9OiG91H_zuIAX-A5S0A&tn=8HmP8EOW1H8CXshz&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AT-8cZ0RatieOT7bHazPcf7s2xCOsZPbcXEZOh2Em9g0lg&oe=62F23909
Lewy juz szkaluje Messiego
1
@gelu Zle forum, my tutaj kibicujemy PSG i Argentynie
1
@mateusz1989VeB Alemany nie ma czasu siedzieć w Barcelonie, pewnie już ogarnia jakieś ruchy w świecie
0
@Hosh Pięknie tata Maty wyjaśnił cały problem
2
@Medium a potem bedziesz chcial zeby Arsenal jednak gral w ten baseball
2
@Rl9k1nG Zasada oko za oko obowiązuje w tym bajzlu politycznym? :D
Takie słowa to mogą padać w barze, po kilku głębszych a nie z ust ministra i w dodatku na portalu społecznościowym. xD
5
Ziobro co ciśnie ludziom od śmieci, kultura wypowiedzi jak na sejm przystało - bardzo wysoka. xD
1
@tristan87 Laporta jej nie zabrał torebki? :D
0
@ElKamil Ja tylko nawiązuje do wypowiedzi które mi się przewijają chociażby tutaj. xD Po prostu dla niektórych jak nie ma 50 joga bonito na mecz to piłkarz słabiutki technicznie
4
Myślę, że to nieakceptowalne. Dla wszystkich. Jesteśmy drużyną i w takich sytuacjach musisz zostać do końca.
Ten Hag o opuszczeniu stadionu przez Ronaldo po 45 minutach w sparingu. Mental u nowego trenera chyba pozna miejsce w szeregu. :V
0
@Medium Chelsea dostało udaru po tym jak Barca zawinęła im sprzed nosa większość celów transferowych xD
8
Niby drewno a na prezentacji bawi się z pilka lepiej niz Dembele. :|
0
@Pawel13sz Nie rozumiem skąd ta narracja w mediach, że De Jong cokolwiek musi xD
2
@FCBeSeM Kurla, za dzieciaka marzeniem bylo pokopać piłkę z znanymi piłkarzami a Ty chciałbyś im to zabrać? :|
11
O talencie Ryszarda najlepiej świadczy fakt, że idzie w młodym wieku do MLS na emeryturę xD
Tak czy siak powodzenia, jeżeli 50% procent od przyszłego transferu jest prawdą to może wpadnie jeszcze za niego jakiś grosz
1
Ramzes co za bit zrobil. :o
9
Pomijając fakt, że Staśko ponoć brzydzi się przemocą to zawalczy na gali u ziomka, który lubi nagrywać seksistowskie rzeczy. xDD
Jak sprzedać swoje poglądy za jeden przelew poradnik by Staśko
2
@Transu96 No fajnie, ze chlopak ktory mial walczyc o zlota pilke postrzelal sobie w lidze francuskiej, prestiżowo
67
Neymar dokładnie 5 lat temu zakończył profesjonalną karierę, ale to zleciało. :|
1
@Suzu nie no, jednak zawodnicy step records bardziej odklejeni niż kali
1
O, Kaliemu się chyba pieniążki skończyły i wraca z emerytury.
10
Tak Chelsea zaraz będzie przy nas zaklepywać transfery. xDD
3
Przyszły prezydent również odpalił z armatki. xDD
2
Muran co juz pajacuje xDD