marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli De Jong, dzieciak który przyszedł z ligi holenderskiej po kilku sezonach zarabia 15 baniek, a Casemiro - zasłużony gracz dla Realu dostawał "tylko" 7? Coś tu nie gra xd
0
@barcelonaLM Różnica klas. :D
5
@FC1899Barca Duże wymagania, nic do zaoferowania - a sponsora i tak znajdzie :D
11
Ale gigant :o
0
@arsenallondyn0 Pomijając kilka detali brzmi podobnie do "Przypadek 39"
2
@Comentateiro Defensywny pomocnik w stylu Casemiro :|
0
@bartekvisca Dla jednego człowieka szczytem będzie podbicie kolejnej góry, dla drugiego podniesienie pucharu za mistrzostwa świata a dla trzeciego walnięcie ironmana x10, różni ludzie - różne ambicje
5
@macio_944 Prezentuje się ślicznie, ale jeżeli ma to być soulslike to z miejsca odpuszczam, nie mam psychy na takie gry. :|
3
@MesQueUnClub_87 tam to juz naprawde piksy musza fruwac xD
2
@ProMILs No tak, a moja wolność słowa pozwala skrytykować jego opinie xD
po prostu pultanie się w internecie w stylu łee, kobieta z kolczykami, dokąd ten świat zmierza jest kapkę żałosne i ogólnie komentarze które oceniają, krytykują ubiór czy styl innych ludzi sa durne xD Co mi do tego jak ubiera się randomowa osoba, chyba ze lata z gołym pisorem wokół przedszkola, to inna sprawa
8
Ostatnio sporo dziadków wojuje na TT z wyglądem kobiet, teraz kolczyki a niedawno ktos przyczepił się do kobiety, że ma tatuaże. xD
Boomerzy w szoku, że kobieta nie musi i często nie chce wyglądać jak dziadzio z tłitera sobie zażyczy. xD
1
@GeneralXavi Tebas na własne życzenie wykoleił LL z wyścigu o TOP1.
3
@Comentateiro Warto wspomnieć, że kiedyś kolor różowy byl stricte meski xD
0
@FC1899Barca Mbappe "zdobył" już 3 okładki w FIFIE, bardziej prestiżowe niż jakaś piłka złota
0
@Vintee Karaś już miał walczyć na fame MMA, ale kontuzja (która teraz dała o sobie znać) przeszkodziła.
2
@7black4 Nie ładnie tak zaglądać cudzym ludziom do portfela xD
2
@Fenyx Jak @Sulimo to największy hejter tego serialu :D
A tak szczerze to o Ród Smoka też się trochę obawiam, spora blizna na serduszko po zakończeniu GOTa została i nie wiem czy dadzą radę się zrehabilitować. :D
1
Coś czuje, że Władca Pierścieni od Amazonu może się schować. ^^
4
@Zoker No nie ukończył bo jak sam twierdzi niedawna operacja dała o sobie znać, a tutaj insynuujesz, ze to fejk info zeby przykryć zła strategie jaką w Twoim mniemaniu obrał Karaś. xD
A to, ze wiele osób uważało strategie Karasia za zla to tez beczka, przecież to internetowi eksperci od wszystkiego i niczego tak uważali, uj z tym że obok Karasia pewnie jest sztab ludzi którzy bacznie obserwują od lat jego możliwości, eksperci z tłitera którzy tydzień temu dowiedzieli się o Karasiu lepiej wiedza czy strategia byla dobra. xDD
1
@Zoker Widocznie dostał zezwolenie ale pojawiły się nieoczekiwane komplikacje, nie ma co szukać jakiś teorii spiskowych o strategii xD
7
Bawi mnie wysyp ekspertów którzy teraz się obudzili i gadają, że nie było szansy żeby Karaś skończył zawody z takim tempem i ONI MÓWILI, że to zły pomysł...
kiedy Karaś odpadł przez operacje która niedawno miał, bo fizycznie i psychicznie czuł się dobrze. Eksperci od siedmiu boleści. :|
5
@Xwowrak La Bamba by pokazała jak rozkłada się siły, Karaś z całym sztabem ludzi ewidentnie nie ma o tym pojęcia.
3
@macio_944 Ten profil to ogólnie kopalnia złota, pamiętam jak udostępnił buty jakiegoś randomowego ziomeczka z ulicy i napisał coś w stylu "jak można nosić takie szmaty?"
A powodem oburzenia NL była.. tęcza na w.w butach. xDD
3
@mateusz1989VeB Widocznie to ziomek, który nie wyobraża sobie dobrej zabawy bez narkotyków xD
2
https://x.com/lukasz_ce/status/1560305302045597699
czemu mnie nie dziwi, ze chlop ma browara na avatarze. :|
A co do Karasia to ogromna szkoda ale zdrowie jest ważniejsze, jeszcze wróci silniejszy.
4
@mateusz1989VeB Tymczasem Polacy:
0
@Chaoss Naturalna czy nie, jak ktos nie chce miec dzieci nie musi sie udawac do psychiatry. xD
2
@Hosh Do tego wystarczy nie mieć kręgosłupa moralnego
0
@DonMatteo901 na fb pełno takich kwiatków xD
20
Najwyższa pora udać się do psychiatry xDD