7

@Firestone #Beastmod

2

@Cvzx Jeżeli lubisz książki fantasy to imo lepiej trafić nie mogłeś
jedyny mankament to taki, że główna saga od kilku lat czeka na swoje zakończenie i Martinowi coś opornie idzie pisanie.

1

@Seledynowy Ja już newsy, że Wichry coraz bliżej czytam od kilku lat. :D
A tutaj jeszcze został sen o wiośnie. xD

1



Martin co dalej kupony odcina na uniwersum, a główna saga dalej nie skończona xDD
Ostatni raz kupuje coś co nie ma zakończenia, prędzej kopne w kalendarz nim poznam książkowe zakończenie.

0

@FinNin Przepiękne złomowanie xDD

2

@VamosVamos W jakim prime? Jakim kocurem? xD
Dest pokazał w Barcelonie, że ma może jakiś tam potencjał, szczególnie ofensywny ale taktyki to za grosz nie ogarniał.

0

@Klaudix Gram u buka, niestety z efektem odwrotnym od zamierzonego :|

2

@PabloVEB I cyk, konfederacja 30%

0

@P33ck to synonimy

2

@Pilka_jest_okragla Wątpię żeby w tym okienku ogarnęli transfer Silvy, 4 dni na dogadanie transferu i rejestrację, no za dużo xd

4

https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1563489502513053696

Planowanie z wyprzedzeniem.
Z wyprzedzeniem na 1 dzień do przodu. :|

4

@RoberDzik



Konfederackie boty i kidosy robią robotę

2

Jak patrzę na Murańskich to mam wrażenie, że to typowy patologiczny wpływ ojca na syna. :|

2



Jedyny plus tych śmiesznych podręczników to że rodzice rozdzielą nauczyciela od zwykłej, sprzedajnej gnidy.

1

@macio_944 Nie od dziś wiadomo, że dla tego mentalnego średniowiecza seks to głównie robienie dzieci, przyjemności to totalnie poboczny i mało istotny wątek. xD

0

@Criss18Barca W swoim "prime" padło 12-13 browarków. Teraz miałbym problem obalić 3. xD

5



Pique co wymienił Ferrari na malucha. :|

0

@kamil9040 a to wszystko w porzadku

0



Aha.

0

@michal26 Oj, z narracji posta tak wychodziło, dałem się złapać. :|

3

Ajax to ma talent, wciska wszystkim te swoje talenty a Ci w nowym klubie zaczynają grać nieadekwatnie do wydanej kwoty. xD

3

@Zoker cale 3,50 ktore zostaly :|

0

Co to za syf na FB sie porobił? Ciągle mi wyskakują na tablicy jakiś śmieciowe posty z "grup" typu "Karim Benzema" xD

0

https://x.com/FranekPodlesny/status/1561954729764298754

Wasze otrzęsiny też polegały na zlizywaniu śmietany z kolana klechy?

3



Widzowie po takiej narracji jeszcze podziekuja przed telewizorkiem

3

@GeneralXavi no debil xDD

13

@fart Kosmos to jedyna rzecz która potrafi mnie zachwycić i przerazić jednocześnie, masakra. :D

0

Dead Island 2 z data premiery - 3 luty 2023

Tego to ja się nie spodziewałem. xD

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?