marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Firestone #Beastmod
2
@Cvzx Jeżeli lubisz książki fantasy to imo lepiej trafić nie mogłeś
jedyny mankament to taki, że główna saga od kilku lat czeka na swoje zakończenie i Martinowi coś opornie idzie pisanie.
1
@Seledynowy Ja już newsy, że Wichry coraz bliżej czytam od kilku lat. :D
A tutaj jeszcze został sen o wiośnie. xD
1
Martin co dalej kupony odcina na uniwersum, a główna saga dalej nie skończona xDD
Ostatni raz kupuje coś co nie ma zakończenia, prędzej kopne w kalendarz nim poznam książkowe zakończenie.
0
@FinNin Przepiękne złomowanie xDD
2
@VamosVamos W jakim prime? Jakim kocurem? xD
Dest pokazał w Barcelonie, że ma może jakiś tam potencjał, szczególnie ofensywny ale taktyki to za grosz nie ogarniał.
0
@Klaudix Gram u buka, niestety z efektem odwrotnym od zamierzonego :|
2
@PabloVEB I cyk, konfederacja 30%
0
@P33ck to synonimy
2
@Pilka_jest_okragla Wątpię żeby w tym okienku ogarnęli transfer Silvy, 4 dni na dogadanie transferu i rejestrację, no za dużo xd
4
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1563489502513053696
Planowanie z wyprzedzeniem.
Z wyprzedzeniem na 1 dzień do przodu. :|
4
@RoberDzik
Konfederackie boty i kidosy robią robotę
2
Jak patrzę na Murańskich to mam wrażenie, że to typowy patologiczny wpływ ojca na syna. :|
4
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/300570640_7957393650998294_7041481620734304577_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=q3Fsu714ekYAX92cA5c&_nc_oc=AQkeZmWvLT2aTkdvpHCijsEG8cBpHQGomgGEvWu3cAl8J55YP4ygb9fZK_RwvRgzITI&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=00_AT9nx3Fl_5bqlxfu9VKC-IxPzUrMag2VmKbT1uLknXxqzQ&oe=630E42D1
Trzymajcie się w tym śródziemiu. :V
2
Jedyny plus tych śmiesznych podręczników to że rodzice rozdzielą nauczyciela od zwykłej, sprzedajnej gnidy.
1
@macio_944 Nie od dziś wiadomo, że dla tego mentalnego średniowiecza seks to głównie robienie dzieci, przyjemności to totalnie poboczny i mało istotny wątek. xD
0
@Criss18Barca W swoim "prime" padło 12-13 browarków. Teraz miałbym problem obalić 3. xD
5
Pique co wymienił Ferrari na malucha. :|
0
@kamil9040 a to wszystko w porzadku
0
Aha.
0
@michal26 Oj, z narracji posta tak wychodziło, dałem się złapać. :|
3
Ajax to ma talent, wciska wszystkim te swoje talenty a Ci w nowym klubie zaczynają grać nieadekwatnie do wydanej kwoty. xD
3
@Zoker cale 3,50 ktore zostaly :|
0
Co to za syf na FB sie porobił? Ciągle mi wyskakują na tablicy jakiś śmieciowe posty z "grup" typu "Karim Benzema" xD
0
https://x.com/FranekPodlesny/status/1561954729764298754
Wasze otrzęsiny też polegały na zlizywaniu śmietany z kolana klechy?
3
Widzowie po takiej narracji jeszcze podziekuja przed telewizorkiem
3
@GeneralXavi no debil xDD
13
@fart Kosmos to jedyna rzecz która potrafi mnie zachwycić i przerazić jednocześnie, masakra. :D
0
Dead Island 2 z data premiery - 3 luty 2023
Tego to ja się nie spodziewałem. xD
0
@Medium https://pbs.twimg.com/media/Fa27lQeX0AIM7gW?format=jpg&name=small
Chodzi o to zdjecie?