9

@adasko1998 Pewnie, sam go ukradłem. :|

95

Ciesze się, że coraz mniej obawiamy się tej rtęci, tej katastrofy ekologicznej. To jest dobre podejście, bo ona jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się jej bać. Trzeba pójść do rzeki tłumnie. Wszyscy, zwłaszcza seniorzy, nie obawiajmy się.

2

@Szmulek Darmowe sushi dla każdego obywatela

3

@koksik2700 PO mało mnie obchodzi, kiedy od 2015 rządzi PIS.

4

@norbi77 Wiadomo, za wszystko odpowiada PO, Tusk i UE. Jak się już zrobi zbyt monotematycznie to zwalą winę na Covida czy też wojnę
I tak to się żyje :|

18



Państwo z dykty xD Zaorać i zasadzić ziemniaki, więcej pożytku z tego wszystkiego będzie.

2



Bonson co znowu za album poskładał, technicznie to już nie top3. Damian gra po prostu w swojej lidze.

0

@TheNekro94 Najbardziej aktualna wersja :(

1

@cules100pro A co mnie USA obchodzi w kwestii polityki kiedy mieszkam w Polsce?

13

@FCBMati10 P.Kukiz: "Jak zostanę politykiem to naplujcie mi w ryj i mówcie do mnie szm*to."

Nawet lepiej, chodziło ogólnie o polityke

@cules100pro Poważny kraj, gdzie poważni politycy bawią się w odbijanie piłeczek na TT. Faktycznie, TOP.

6



Kukizowi już psycha siada
i bardzo dobrze, zwykła wiadomo co

116

Kibice jak zwykle z małpim rozumem

4

https://x.com/klusina72/status/1557285034930888704

PiS już zaczyna uczyć o wielkiej Polsce, a hejterzy sa nie polskimi Polakami. :|

0



Nowa mapa w Call of Duty robi wrażenie. :|

2

@Kessie Nie no, takiego klasyka nazwać jakimś starym filmem to ja nie wiem :|

5

LR: Żadnych sentymentów, wywalić dziadów za wszelka cene
Laporta robi wszystko, żeby pozbyć się/ograniczyć zarobki zbędnych graczy
też LR: nie no, tak to nie :|

27

@Pawel13sz Patrz Fati, to wszystko kiedyś będzie Twoje

10



Tymczasem zwierzęta które mają więcej serducha niż ludzie: xDD

2

@paweldunajecfcb Lekko mówiąc nie przepadam

28



Ale, że dożyłem czasów w których Camp Nou skanduje nazwisko polskiego piłkarza to ja wciąż w delikatnym szoku jestem. Jest duma na serduchu! :D

0

@Sau_Ron Autobusy to zawsze były męczarnie, teraz mamy dodatkowy atut - dynie Lewusa.

0

@AlexDark00 Kolegi proszę nie używać jako przykładu bo to nie fair, przecież ziomek to największy fan Lewandowskiego tutaj xd

1

@AlexDark00 No, strzelił gola, asystował to ludzie się cieszą, przecież nie będą smutni z tego powodu chodzić xD


0

@AlexDark00 No nie jest, wiec mial nie strzelać? Czego Lewy by nie zrobil to będziesz hejtowal, jakiś uraz?

2

@AlexDark00 Ale ten Twój hejt na Lewego jest smutny xD

3

@barcelonaLM i jedna patelnia wyłożona do kolegi który to koncertowo zepsul :v

1

Niedziela, godzina 17 i cyk, powrót do Kolonii Górniczej, aż się dzieciństwo przypomina. Niesamowita nostalgie daje mi kochany Goticzek

4

@macio_944 Kompleksy w naszym narodzie to drugie imię, dlatego fanatycy Ronaldo maja podwójnie przewalone. Nic tylko współczuć. :|

0

@bartas97 Ja tam wciąż stoje przy swoim. United od odejścia Fergusona to klub mem i pojedyncze pierdnięcie za Mou tego nigdy nie zmieniło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?