marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@adasko1998 Pewnie, sam go ukradłem. :|
95
Ciesze się, że coraz mniej obawiamy się tej rtęci, tej katastrofy ekologicznej. To jest dobre podejście, bo ona jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się jej bać. Trzeba pójść do rzeki tłumnie. Wszyscy, zwłaszcza seniorzy, nie obawiajmy się.
2
@Szmulek Darmowe sushi dla każdego obywatela
3
@koksik2700 PO mało mnie obchodzi, kiedy od 2015 rządzi PIS.
4
@norbi77 Wiadomo, za wszystko odpowiada PO, Tusk i UE. Jak się już zrobi zbyt monotematycznie to zwalą winę na Covida czy też wojnę
I tak to się żyje :|
18
Państwo z dykty xD Zaorać i zasadzić ziemniaki, więcej pożytku z tego wszystkiego będzie.
2
Bonson co znowu za album poskładał, technicznie to już nie top3. Damian gra po prostu w swojej lidze.
0
@TheNekro94 Najbardziej aktualna wersja :(
1
@cules100pro A co mnie USA obchodzi w kwestii polityki kiedy mieszkam w Polsce?
13
@FCBMati10 P.Kukiz: "Jak zostanę politykiem to naplujcie mi w ryj i mówcie do mnie szm*to."
Nawet lepiej, chodziło ogólnie o polityke
@cules100pro Poważny kraj, gdzie poważni politycy bawią się w odbijanie piłeczek na TT. Faktycznie, TOP.
6
Kukizowi już psycha siada
i bardzo dobrze, zwykła wiadomo co
116
Kibice jak zwykle z małpim rozumem
4
https://x.com/klusina72/status/1557285034930888704
PiS już zaczyna uczyć o wielkiej Polsce, a hejterzy sa nie polskimi Polakami. :|
0
Nowa mapa w Call of Duty robi wrażenie. :|
2
@Kessie Nie no, takiego klasyka nazwać jakimś starym filmem to ja nie wiem :|
5
LR: Żadnych sentymentów, wywalić dziadów za wszelka cene
Laporta robi wszystko, żeby pozbyć się/ograniczyć zarobki zbędnych graczy
też LR: nie no, tak to nie :|
27
@Pawel13sz Patrz Fati, to wszystko kiedyś będzie Twoje
10
Tymczasem zwierzęta które mają więcej serducha niż ludzie: xDD
2
@paweldunajecfcb Lekko mówiąc nie przepadam
28
Ale, że dożyłem czasów w których Camp Nou skanduje nazwisko polskiego piłkarza to ja wciąż w delikatnym szoku jestem. Jest duma na serduchu! :D
0
@Sau_Ron Autobusy to zawsze były męczarnie, teraz mamy dodatkowy atut - dynie Lewusa.
1
https://pbs.twimg.com/media/FZk_eS-WYAUtUz1?format=jpg&name=small
xDD
0
@AlexDark00 Kolegi proszę nie używać jako przykładu bo to nie fair, przecież ziomek to największy fan Lewandowskiego tutaj xd
1
@AlexDark00 No, strzelił gola, asystował to ludzie się cieszą, przecież nie będą smutni z tego powodu chodzić xD
0
@AlexDark00 No nie jest, wiec mial nie strzelać? Czego Lewy by nie zrobil to będziesz hejtowal, jakiś uraz?
2
@AlexDark00 Ale ten Twój hejt na Lewego jest smutny xD
3
@barcelonaLM i jedna patelnia wyłożona do kolegi który to koncertowo zepsul :v
1
Niedziela, godzina 17 i cyk, powrót do Kolonii Górniczej, aż się dzieciństwo przypomina. Niesamowita nostalgie daje mi kochany Goticzek
4
@macio_944 Kompleksy w naszym narodzie to drugie imię, dlatego fanatycy Ronaldo maja podwójnie przewalone. Nic tylko współczuć. :|
0
@bartas97 Ja tam wciąż stoje przy swoim. United od odejścia Fergusona to klub mem i pojedyncze pierdnięcie za Mou tego nigdy nie zmieniło.