marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@koziar a w Barcelonie tak nie było?
0
@RoberDzik nudniejsze sa komentarze ktore oceniaja dane sporty
1
@Hubsao Od przyjścia Roberta? Toż to nasi eksperci objawieni udzielają się od dawien dawna xD
3
@AllBundy Niby tak, ale przy naszej pomocy wtedy i tak sporo grywał. :|
12
@AllBundy Nikogo nie oddaliśmy, sam odszedł bo za mało grał.
0
@Dzemix111 Ja juz w chłopa nie wierze, lepiej się pozytywnie zaskoczyć jak faktycznie odpali niż znowu rozczarować
2
@AdiKingu96 Ale jakiego Bruno? Jednego znam to się kisi w United
4
@Firestone Presja, czuje ze jak strzeli jedna to dopiero otworzy worek z bramkami
9
Widać, że umie tylko strzelać na pustaka jak mu kolega wyłoży. Jak sam wykreuje to już tak kolorowo nie jest.
1
@ArcziArtt No fajnie, że strzela ale jak się nie mylę to gole z sparingów nie są nawet wliczane w strzelone bramki przez zawodnika.
Więc na upartego to tak, nie liczy się :p
1
@RoberDzik wyrwane z kontekstu
6
@Deviler Tak, nowy gracz który musi szybko załapać schematy Xaviego i znaleźć wspolny język z kolegami na boisku usiądzie na ławce po trzech sparingach. :v
1
@Adi123456789 Jeszcze się nie przyzwyczaiłeś? Jesteś tak dobry jak Twoj ostatni mecz, a sparingi to wyrocznia na resztę sezonu
0
@kamilos1214 Po prostu pijesz ekonomicznie.
43
Oscar kawał serducha zostawił na boisku, brak umiejętności starał się nadrabiać ambicjami. Trener dał mu do zrozumienia, że nie będzie grał więc bez robienia żadnych komplikacji odszedł. Klasa na boisku jak i poza nim.
2
@Aragorn33 nie no, to tylko Bundesliga. Tam wciaz TOP 1 beda
6
@draxidox bo moga
Juz nie wiem co gorsze - klekanie czy ciągły bol tylka o klekanie xd
0
Fifa to poważna gra zrobiona pod e-sport.
1
@skubi99 180 cm, na styk. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@LS z ciekawości zapytam, po co konkretnie czapka w takim klubie?
0
https://x.com/platatoe/status/1546128186576175105
To niezłe balkony, somsiadów można podglądać xD
0
@mateusz1989VeB Przecież to tylko Polska piłka, jej kibice muszą się cieszyć z małych rzeczy, bo zaraz wpadliby w marazm i depresje jak my za Ernesto.
0
@talizmo Pieniądze które możemy przeznaczyć na transfery to nie pieniądze które możemy przeznaczyć na pensje, to głównie z tym drugim mamy problemy a De Jong teraz będzie brał stanowczo za dużo w porównaniu z jego poziomem sportowym.
1
@Messibestplayerintheworld Zbyt częste tankowanie ale tylko na początku, potem raz na ruski rok tankowałem.
3
@KrystianR 13 lat w jednej firmie.. imo masakra. Ja po 2 juz czuje lekkie wypalenie. :|
0
@taris Najlepsze w wakacjach jest powrót do domu i wyspanie się w własnym łóżku. :D
1
@MesQueUnClub_87 Taktyk, mam nadzieję że nie zapomnę do soboty kiedy będzie można spokojnie obejrzeć jakiś film. :D
2
@Pawel13sz https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12013903#comment-12014033
z lewym nie chce mi sie już szukac, za dużo machania palcem. :D
@Jakchcesz ja jestem niestabilny emocjonalnie wiec musze zmieniac co jakis czas avatary. Poza tym Brazylijczyk jest prawie tak samo piekny jak Geralt
1
@tristan87 Zakladasz, ze odnosze sie do ironicznych wpisów, nawet nie wiedząc do jakiej konkretnie dyskusji bije? Niezle. :|
@AmigoBlancos Nie tylko z niego, aczkolwiek naczelny hejter Lewego strasznie rzuca się w oczy. :D
7
Tak sobie czytam LR i niedowierzam (żeby to pierwszy raz :D) piłkarze wracają z wakacji, zgrywają się z nowymi kolegami a tutaj już dyskusje że Lewy nie będzie pewnie strzelał, Rudiger to placek bo Ronald go przestawił w SPARINGU i wyciąganie jakiś daleko idących wniosków na podstawie dwóch meczów towarzyskich. :D
już trzeba szykować psyche na sprzedawanie Lewego, Raphinhy kiedy przez 3 kolejki gola nie zdobędą, łaska kibica jak zwykle patrzy tylko na ostatni mecz, nie zważając na nic innego. :D