marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@GeneralXavi Akurat prezes da sobie premie większą xD
3
@Barca1992 jak to wszystko w koncu nie upadnie i nie rozwali sobie glupiego ryja to ja nie wiem
1
@GeneralXavi To Dodi, trochę zrozumienia. :|
Znalazłem info, że Lech ma dostać ok 500 tysięcy euro
0
@Vitoo Ciezki, ale jedyny jaki mi przylazł do głowy jeżeli chodzi o problemy z wiza
0
@Fizzy Womack czego konkretnie nie rozumiesz?
0
@gumaz Konfederacja juz nawala, ze to Ukraincy?
1
@michal26 Az mi przypomniales, ze musze wybrac sie na wesele w wrześniu, a żyłem sobie w błogiej demencji. :(
1
@mientusek1407 Vini poprawia swoj celownik i staje sie skrzydlowym jakiego wiekszosc klubow chciałaby w swoim klubie, szarpiacym, asystujacym i strzelajacym - LR w tym momencie:
one season wonder!!11!!
Chyba za duzo sie naoglądaliście się Trincao czy innych Antkow na skrzydle i wam obraz skrzydlowego sie wypaczył, albo to zwykły bol dupy.
Oczywiście wciaz istnieje jakis stopien ryzyka, ze Vini sie wysypie ale takie wnioski po sezonie kiedy Vini wskoczyl polke wyzej sa nie na miejscu.
2
@kiper09 Que przez problemy z wiza musiał egzotyke przełożyć, może teraz tez jest problem po stronie biurokracji
0
@Marcelinho99 To edytuj sobie
0
@Zoker Pan Władek teraz traumę będzie miał
0
@WiernyKatalonii Tebas schował się w jaskini, jak okazało się, że nie musimy się z nim i jego CVC koniecznie dogadywać.
2
@Bogan No obecnie teza mówiąca, ze Bayern jest wyżej mogłaby się obronić
Z juve to juz typowe odklejenie xd
0
@Encore Chlopak jedzie jak De Jong na renomie z Ajaxu
0
@AdiKingu96 No masz rację, nie ma co dyskutować nawet. :|
2
@talizmo ciekawy kompas moralny, nie powiem
1
@mateusz1989VeB Koleś ogląda piłkę od jakiegoś tygodnia chyba
3
@Katalonbar A moze to po to przyszedł do Barcelony, chce okraść nasze muzeum z ZP xDD
17
"Z inflacją jest trochę jak z Tuskiem - przybyła z zagranicy i przeszkadza"
Przeciez Morawiecki razem z kolegami to juz w Choroszczy powinni siedzieć xD
8
@CuleB Tak, kupili jedna z najlepszych 9 na świecie żeby siedziala na ławce xd
0
@barcelonaLM Dzieciaki z tego wyrosna, luzik
1
@Kondziubarca Wszystko by się nam udało gdyby nie ten wstrętny tusk
2
Co jest xD
0
@Emhyr Przynajmniej się nie zmarnowało. xDD
1
@paweldunajecfcb teraz jest nawet zly moment na robienie zakupów spożywczych a co dopiero xd
0
@sebqPL Po obejrzeniu całego serialu moge stwierdzić, że nawet ok zabijacz czasu, ale nic ambitnego. Taki typowy Netflix. xD
4
@Jakchcesz i tak dobrze, ze mu fryzurę zmienili
Te zakola były okropne xD
1
@prokofiew widzie, ze kolega należy do elitarnego grona dorosłych
0
@q1 Każdy transfer niesie ze sobą pewne ryzyko, ale tak ciągle się czegoś obawiać to żadne transfery nie dochodziłyby do skutku
4
Ale, ze dożyje czasów kiedy Polak będzie grał w Barcelonie to się nie spodziewałem. :D