1

@AlexDark00 No ja osobiście wolałbym mieć dwie matki, niż mieć patologiczna rodzinkę albo siedzieć w bidulu i miałbym w tyłku Twoja sprzeczność z naturą xD ale kto co woli

0

@AlexDark00 Biologicznie nie, ale rodzicem będzie

1

@AlexDark00 Wiesz, że dziecko można adoptować, istnieje coś takiego jak in-vitro, co nie? Biologia juz nie jest jakimś ograniczeniem

0

@AlexDark00 A to dziecko jest wyznacznikiem tego, czy ktoś może mieć partnera? xDD

1

@Rewolucja123 Może nie najbliższe, ale przyszłość - jeżeli człowiek sam się nie rozwali zapowiada się ciekawie

8



Cyberpunk w rzeczywistości coraz bliżej

13

@Firestone Oj tam, demolowanie cudzej własności, normalna sprawa. Proszę się rozejść. :D

3

@takisobiektos Dzięki za ostrzeżenie przed jednym z największych absurdów na tej stronie. :D

3

2


Ale agresywna starsza pani xDD

1

@MesQueUnClub_87 Spokojnie, na pierwszy rzut oka pomyliłbym go jedynie z Dodim. :|

2

@MesQueUnClub08 To czemu rok temu w LM przez 2-3 kolejki nie mogliśmy strzału na bramkę rywala oddać?

9

@Lionel_Messi10 A moim zdaniem czasem lepiej ugryźć się w język, zamiast kłapać ozorem i nazywać żałobę narodową robieniem sobie "jaj"

7

@Vebrol Matko boska, teraz takie kwiatki pójdą w świat. Jak nie było Lewego w Barcy to tylko w Polsce wiedzieliśmy, ze mamy debili wśród dziennikarzy.

2

@Janiama Auba świetny transfer, ale jednak Lewy to dwie półki wyżej

0

Taki meczyk Barcelony, a człowiek w tyrce pracuje na tego nieroba prezesa, dramat. :(

1

@SelloutCrowd A Garcia to niewypał transferowy, który City puściło bez żalu. ;)

0

@Destroyer_of_Worlds Nie za szybko na takie wnioski? xDDD

0

@Pewex ja jestem katolikiem tylko z faktu chrztu i komunii. :D Czyli instytucje państwowe mogą robić co chcą, bo nie masz na to wpływu ale jak jakiś jeden ziomek chce mieć symbol zgodny z jego rozumowaniem to można wyebać, bo tak? :D I na to też nie masz wpływu, niszczenie cudzego mienia jest niezgodne z prawem.

0

@jeyx77x Ale nikomu normalnemu też nie powinny przeszkadzać. :D no chyba, że ktoś ma na tyle nudne życie, ze musi innym do podwórka zaglądać

0

@Pewex Ciebie pytam, skoro przeszkadza Ci własność prywatna jednej jednostki, to co sądzisz o wielkiej instytucji która robi to na szeroka skale.

0

@escarabajo Mnie bardziej zastanawia kto oddał Douglasa, za jego czasów tryplety, trofea i piękna gra a bez niego to już kamieni kupa.

0

@Pewex A co sądzisz o symbolach religijnych w szkołach? Instytucja publiczna, a tu kościół pcha swoje krzyżyki i propagandę w szkoły, można wywalić czy już nie bardzo?

0

@Pewex Uważaj żeby ktoś kiedyś Ci nie rozwalił własności prywatnej, bo będzie "obrażać" jego poglądy xD

0

@Pewex Matko boska, ale mi tu rakowisko w komentarzach zrobiliście. :|

0

@GCBW Ja wiem, ze nie prawica nie szanuje cudzych poglądów, ale cudzych rzeczy też? :D

6



Ale głąb, nie dość że mógł dostać w dzbana to jeszcze będzie bulił za ponowne zamontowanie xDD

2

@Azi A pis nie chce pchac propagandy poprzez swoje podreczniki? Przeciez juz lataja po sieci fragmenty o in-vitro czy aborcji, a ten dzban jest niestety jedna z najważniejszych osób w polskiej edukacji i dzieli publicznie uczniów na normalnych i nienormalnych, jego prywatne poglądy mi latają koło trąbki, ale jezeli ma robic taki burdel, segregowac uczniów bo mu się śrubka w głowie przestawiła dla wodza to niech po prostu idzie w uj

2

@Azi pewnie chodzi o "shit" xD

wulgarne i tęczowe dzieci to problem, segregowanie uczniów po poglądach na normalnych i nienormalnych to już normalka według tego dzbana

3

@MesQueUnClub_87 No nie są, ale gra już została wydana. Jakiś ziomo nawet kupił cyberpunkowa edycje xboxa, która miała mu gwarantować DLC za friko. xD

Niestety cała przygoda redów z old genami to strzał w stope, nie chcieli rezygnować z potężnego rynku i wyszło jak wyszło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?