2

Matko boska, praca przy takich temperaturach powinna zostać zakazana.


Jeszcze jak na złość kiedy skończyłem tyrke, zrobiło się pochmurnie. xD

2

@GeneralXavi Wystarczy spojrzeć na jego rządy, nie potrzeba dodatkowych wypowiedzi żeby się przekonywać jaki to czlowiek

1

@Zawsze_Wierny no dembele tez sie sprawdził xd

1

@RobiS slaba kontra patrząc na to, ze kolega napisał o Polsce

0

Czyli Ansu jeszcze nie kończy kariery, czekamy na kolejne ploteczki/opinie dziennikarzy

5

@Firestone A to ma sobie chłopak odmawiać jakiś grupowych zdjęć, bo tak? :|

0

@Hrzan prywatne jasełka u wodza

5



Głośniej i mocniej, może wielki wódz zauważy :D

7

@Janas11224 szkoda, ze marcin nie czuje sie faworytem do jakies emerytury internetowej

2

@Rastafarnianin ludzie dalej w szoku, ze ktos wychodzi na pole a nie na dwor ;p

3

@gumaz Nie jest to ani odwaga ani słabość

La Rambla to zawsze zadziwi, ludzie z różnorakimi zaburzeniami psychicznymi są tchórzami albo prezentuja odwage xD

0

@draxidox Panie, to juz z skrajności w skrajność. Też niedobrze xD

2

Oho, dzisiaj już temperatura ma u mnie dobić do 31 stopni. :(

a żeby im się nie sprawdziło

3

@LambiPL a jak znowu wygraja wybory to chyba nikt zdziwiony tutaj nie bedzie

2

@Kgorecki2500 Kurde, też sobie zrobie pominik u siebie na wiosce

a niech ktos go tylko sprobuje ruszyc

4



Czyli co? kaczyński nielegalnie sobie pomnik postawił? :|

0

@Lionel_Messi10 Nieźle, nieźle
ta po lewej tez niczego sobie

0

@DaPidejpi Upały jeszcze się nie zaczęły a już mam ich dosyć

5

@Hosh Czyli w sumie bez zmian od lat w tej kwestii xD

1

@konrad1661 obczaj sobie tv stick lub smart box

1

@maroon No ale się ostatecznie wypowiedział, wiec to ze nie chciał nic nie zmienia xD

No i tez nikt chlopa po glowce glaskac nie będzie, wypowiedział się publicznie i to dosyć głupio, wiec musi się liczyć z kontra społeczeństwa

0

@Nano22 No, nawet niezły, uniwersalny grajek ale jak sam zauważyłeś taki był kilka lat temu

2

@paweldunajecfcb Tutaj nawet nie ma o czym dyskutować. :|

42

@MrPGG Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu

6

@tomek8756 Różnica jest taka, że jej tarot nie próbuje mi układać życia. :D

4

@Koni8M Mam wrażenie, że ten zarząd już nie da się wydymać

3

@Azacca Dokładnie, mocno im kibicuje w szerzeniu tych głupot

2



To niezła walka z kryzysem. xDD

3

@TheNekro94 teraz znowu bedzie nowego składal przez miesiac xD

1

@MarioVeB! tak czy siak socios powinni zostac rozwiazani

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?