marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Matko boska, praca przy takich temperaturach powinna zostać zakazana.
Jeszcze jak na złość kiedy skończyłem tyrke, zrobiło się pochmurnie. xD
2
@GeneralXavi Wystarczy spojrzeć na jego rządy, nie potrzeba dodatkowych wypowiedzi żeby się przekonywać jaki to czlowiek
1
@Zawsze_Wierny no dembele tez sie sprawdził xd
1
@RobiS slaba kontra patrząc na to, ze kolega napisał o Polsce
0
Czyli Ansu jeszcze nie kończy kariery, czekamy na kolejne ploteczki/opinie dziennikarzy
5
@Firestone A to ma sobie chłopak odmawiać jakiś grupowych zdjęć, bo tak? :|
0
@Hrzan prywatne jasełka u wodza
5
Głośniej i mocniej, może wielki wódz zauważy :D
7
@Janas11224 szkoda, ze marcin nie czuje sie faworytem do jakies emerytury internetowej
2
@Rastafarnianin ludzie dalej w szoku, ze ktos wychodzi na pole a nie na dwor ;p
3
@gumaz Nie jest to ani odwaga ani słabość
La Rambla to zawsze zadziwi, ludzie z różnorakimi zaburzeniami psychicznymi są tchórzami albo prezentuja odwage xD
0
@draxidox Panie, to juz z skrajności w skrajność. Też niedobrze xD
2
Oho, dzisiaj już temperatura ma u mnie dobić do 31 stopni. :(
a żeby im się nie sprawdziło
3
@LambiPL a jak znowu wygraja wybory to chyba nikt zdziwiony tutaj nie bedzie
2
@Kgorecki2500 Kurde, też sobie zrobie pominik u siebie na wiosce
a niech ktos go tylko sprobuje ruszyc
4
Czyli co? kaczyński nielegalnie sobie pomnik postawił? :|
0
@Lionel_Messi10 Nieźle, nieźle
ta po lewej tez niczego sobie
0
@DaPidejpi Upały jeszcze się nie zaczęły a już mam ich dosyć
5
@Hosh Czyli w sumie bez zmian od lat w tej kwestii xD
1
@konrad1661 obczaj sobie tv stick lub smart box
1
@maroon No ale się ostatecznie wypowiedział, wiec to ze nie chciał nic nie zmienia xD
No i tez nikt chlopa po glowce glaskac nie będzie, wypowiedział się publicznie i to dosyć głupio, wiec musi się liczyć z kontra społeczeństwa
0
@Nano22 No, nawet niezły, uniwersalny grajek ale jak sam zauważyłeś taki był kilka lat temu
2
@paweldunajecfcb Tutaj nawet nie ma o czym dyskutować. :|
42
@MrPGG Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu
6
@tomek8756 Różnica jest taka, że jej tarot nie próbuje mi układać życia. :D
4
@Koni8M Mam wrażenie, że ten zarząd już nie da się wydymać
3
@Azacca Dokładnie, mocno im kibicuje w szerzeniu tych głupot
2
To niezła walka z kryzysem. xDD
3
@TheNekro94 teraz znowu bedzie nowego składal przez miesiac xD
1
@MarioVeB! tak czy siak socios powinni zostac rozwiazani