marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@TheNekro94 teraz znowu bedzie nowego składal przez miesiac xD
1
@MarioVeB! tak czy siak socios powinni zostac rozwiazani
2
Socios powinni zniknąć z klubu razem z Bartoemu, wpierw sprzedaż karnetów teraz olewanie ważnego głosowania.
5
@Bruttal Wolność Tomku w swoim domku, jak ktoś będzie chciał to zostanie i będzie "walczył" a jak ktoś będzie chciał wyjechać to wyjedzie. Załamujące w tym jest tylko to z jaką łatwością przychodzi wam decydować o cudzym życiu.
2
@cris2706 jawna dyskryminacja ateistow
1
@macio_944 Najwyższa pora żeby Rockstar coś zapowiedział, ile można czekać. :D
1
Nawet widać różnice. xD
1
@macio_944 To też prawda, jedna z tych gier gdzie zwykła jazda na koniu, zwiedzanie świata, różnorakie interakcje z światem czy nawet odpoczywanie przy ognisku sprawia przyjemność. Idealna gierka żeby po stresującym dniu dać się pochłonąć na te dwie godzinki
1
@macio_944 RDR2 to absolutny majstersztyk wśród gier, miewał nużące momenty wynikające z sposobu prowadzenia całej narracji i rozgrywki ale w ostatecznym rozrachunku wszystko zagrało tip top. Jak tylko znajdę z 2 lata wolnego w życiu to sobie odświeżę. :D
3
Twitter vs realne życie. :|
3
@noface To rezygnujemy z transferu jednej z najlepszych 9 na świecie bo truchtał w jednym meczu po długim sezonie, w meczu który ma trochę większy status niż mecz towarzyski. :|
1
@tomek8756 Zgoda na seks? A komu to potrzebne..
12
@endriuuu2 Chciałem tylko przypomnieć, ze mamy 2022 i niestety będziemy rozliczać Twoja ukochana partie z (nie)rządów.
3
@MesQueUnClub_87 Aktorki nie skreślam przed zobaczeniem jej w akcji, spokojnie. Bardziej mi się rozchodzi, że nowy Joker ma być musicalem, na które mam uczulenie. xd
2
https://www.filmweb.pl/news/%22Joker+2%22+to+musical+Lady+Gaga+jako+Harley+Quinn-146814
Ojoj, nienajlepsze plotki o nowym Jokerze. :c
0
@Nazio87 przeciez tam tylko marvel jest i star warsy, nic ciekawego na dłuższa mete
11
@daniel32778 Czyli gdybyś miał spoko ziomka w pracy, nie poszedłbyś z nim na piwo bo miałby mniejszy status w firmie?
0
@jeyx77x no z tym Biszem to nie przesadzaj
4
https://x.com/solarmodelu/status/1536457050204643328
Solar prorok?
0
@Bobo25 Bobo, ty zes slepy jest
1
https://x.com/botczasow/status/1536064045027053568
Co ostatnio Krzysia złomują. xD
0
@Yoshi94 Moj mozg zaraz po wstaniu uznał to za oczywistą oczywistość xd
0
@Yoshi94 to juz zależy jak interpretujemy pytanie zadane przez opa :|
1
@pikass14 to takie piosenki maja swoje specjalne nazwy?
5
@Comentateiro Ja jestem za, ale to byłoby popełnienie politycznego samobójstwa
11
@Destroyer_of_Worlds Akurat United wywala pieniadze w bloto xd
0
@Sau_Ron Poczekam na przecenę, jednak 270 ziko zniechęca xd
1
@Przemek2323 to pewnie Ci co marudza, ze protesty uderzaja w zwyklych obywateli i sa wulgarne.
0
@Rust_Cohle a po co komus kto patrzy na grafike ps2? :|
1
@macio_944 Jedno jest pewne, tworów drabino podobnych nie uświadczymy