marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przynajmniej obyło się bez kontrowersji.
0
Druga połowa to ścisły TOP, akcja za akcja
0
On jest niesamowity
0
Perez powinien Tibo osobiście podziękować. xD
0
No i nara, czesc
2
@Medium nawet milionerzy nie zmieniaja codziennie bluz :V
4
@MeMyselfAndI akuku
0
Jest już pierwszy poważny wylew.
0
Brawo Trent, jednak co nieco potrafisz w obronie! :D
0
@IMBALEO No te strzały takie niemrawe, bez przesady :D
0
Konate co za kocur
1
25 minut spóźnienia i jeszcze jakies koncerty, no dramat xd
0
bam bam wchodzi na stadion
0
Nie no, jak na najważniejsze wydarzenie w klubowej piłce to organizacja TOP. :|
0
To ja pierdziele taki finał LM, już mnie spanie bierze. xd
1
@PiotrR o, nawet nie wiedzialem ze tvp to transmituje xD
0
poratuje ktoś linkiem? :(
0
@Ferran no i sie zaczyna
2
@macio_944 oczekujesz pobitego rekordu w zgłaszaniu niewinnych ludzi? xD
1
@deyna2018 Wiadomo, ze Real.
W końcu przebywanie na stronie Realu zobowiązuje do czegoś.
6
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/284223580_4912302685546415_2134704488997491289_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=vjdWIGVJxIEAX_HmB0W&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AT-i88DmfjP-iT5lOE55WmwMi5Je9jr-ICoLSMA1SIx4Xg&oe=6297D5DD
Za każdym razem xD
9
@Katalonbar panie, to nawet pierwszej połowy nie obejrzymy i już dętka.
10
Oranko szejków zawsze na propsie
1
@fenix1983 Myślisz, że w profesjonalnym klubie sugerują się opiniami kibiców odnośnie zawodników?
Chociaż to Barca, tutaj nic nie wiadomo. :|
1
@PatrychoO Grafika aż tak do przodu nie poszła, żeby mieć wątpliwości. Szczególnie w FIFIE czy innym PESie
3
@Pilka_jest_okragla No patrząc na dziaby, raczej nie powiedziałbyś że typ jest ateista. xD
6
https://x.com/FilipChG/status/1530508031649370118
Ale niektórzy członkowie konfederacji muszą mieć teraz spięcie w mózgach. :|
0
@DonAndrzejos Jestes tak dobry jak twoj ostatni mecz aktualne nawet w tenisie widzę, nawet nie skończony mecz jak teraz widzę xd
3
@FC1899Barca Po co nam dwóch Lengletow?
3
Lubię takie finaly, wpadnie 500 zł albo Real przewali Lige Mistrzów. Elegancko :v