0

Przynajmniej obyło się bez kontrowersji.

0

Druga połowa to ścisły TOP, akcja za akcja

0

On jest niesamowity

0

Perez powinien Tibo osobiście podziękować. xD

0

No i nara, czesc

2

@Medium nawet milionerzy nie zmieniaja codziennie bluz :V

4

0

Jest już pierwszy poważny wylew.

0

Brawo Trent, jednak co nieco potrafisz w obronie! :D

0

@IMBALEO No te strzały takie niemrawe, bez przesady :D

0

Konate co za kocur

1

25 minut spóźnienia i jeszcze jakies koncerty, no dramat xd

0

bam bam wchodzi na stadion

0

Nie no, jak na najważniejsze wydarzenie w klubowej piłce to organizacja TOP. :|

0

To ja pierdziele taki finał LM, już mnie spanie bierze. xd

1

@PiotrR o, nawet nie wiedzialem ze tvp to transmituje xD

0

poratuje ktoś linkiem? :(

0

@Ferran no i sie zaczyna

2

@macio_944 oczekujesz pobitego rekordu w zgłaszaniu niewinnych ludzi? xD

1

@deyna2018 Wiadomo, ze Real.
W końcu przebywanie na stronie Realu zobowiązuje do czegoś.

9

@Katalonbar panie, to nawet pierwszej połowy nie obejrzymy i już dętka.

10



Oranko szejków zawsze na propsie

1

@fenix1983 Myślisz, że w profesjonalnym klubie sugerują się opiniami kibiców odnośnie zawodników?

Chociaż to Barca, tutaj nic nie wiadomo. :|

1

@PatrychoO Grafika aż tak do przodu nie poszła, żeby mieć wątpliwości. Szczególnie w FIFIE czy innym PESie

3

@Pilka_jest_okragla No patrząc na dziaby, raczej nie powiedziałbyś że typ jest ateista. xD

6

https://x.com/FilipChG/status/1530508031649370118

Ale niektórzy członkowie konfederacji muszą mieć teraz spięcie w mózgach. :|

0

@DonAndrzejos Jestes tak dobry jak twoj ostatni mecz aktualne nawet w tenisie widzę, nawet nie skończony mecz jak teraz widzę xd

3

@FC1899Barca Po co nam dwóch Lengletow?

3

Lubię takie finaly, wpadnie 500 zł albo Real przewali Lige Mistrzów. Elegancko :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?