marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Live z City uciekli reszcie ligi. Miażdżąca przewaga. :o
1
@deyna2018 Chłop prawdopodobnie zgarnie 4 mistrzostwa w 5 lat a ty tutaj jakas kompromitacje widzisz
1
@norbi77 To byłby najlepszy sezon pod względem emocji w LL od lat
27
Ale jedno pisowi trzeba oddać, są bardzo memiczni :|
1
@Lionel_Messi10 tak to jest jak sie gra u somsiada co ukradł pasata
1
@Wittgenstein Może sam przejść, ale lepiej udać się do dentysty bo potem prawdopodobnie jeszcze bardziej będziesz cierpiał. :V
0
@Ali3231 Neymar to już bardziej do MLS xD
0
@Herato Tyle kosztuje bronienie romantyzmu piłki nożnej
17
Odnosząc się jeszcze do morawieckiego który stwierdził, że Norwegia powinna się podzielić zyskiem z sprzedaży ropy to może szanowny pan morawiecki podzieli się z Polakami swoim zyskiem, po co mu kilka mieszkań, domy, działki i majątek szacowany na kilkadziesiąt milionów złotych zapewne?
8
@Cule1234 Adios
0
@kempnou No Twoim marzeniem jest żeby PSG wygrało LM a nie Barca co juz kwestionuje imo twoje kibicowskie przywiazanie do Barcy
EDIT:
Wyżej sprecyzowałeś, nie było tematu :|
1
@kempnou To niezły z Ciebie kibic Barcy, takich potrzebujemy
8
@MICHU2 ale porażka w finale lm jest negatywnym wydarzeniem, tak samo jak fiasko z transferem Kyliana, wiec o kij chodzi z obiektywizmem? :|
24
@norbi77 mam nadzieję, ze filmik nie wycieknie poza granice Polski bo zaś wstyd na cala Europe.
6
@Momals11 Benz przykładny kolega, wiadomo :|
24
Kibice Realu do Mbappe xD
4
W sumie gwiazdy z nowego pokolenia miało naznaczać nowy football po Leo i CR a skonczy się tak, ze będą się kisic u szejkow w kieszeni xd
5
@Joe_Pesci lepsze ps3 w garści niż ps5 u somsiada
3
@tomek8756 https://x.com/El_Jarek/status/1528090060679266305
ale przeżywa xDD
0
@Criss18Barca xD Porównywanie pensji kowalskiego do topki piłkarskiej
4
@Fenelon To mi się w Messim zawsze podobało. Niejeden piłkarz już na początku akcji szukałby faulu a Leo leci sobie dalej.
0
@IrekPOL Wielka miłość do Paryża i szejka, a raczej do jego zer na koncie. :|
9
@bari_94 Nie wyczucie takiej oczywistej ironii to już szczyt xD
5
Ale Tebasek juz nie mial problemu kiedy PSG rzucilo sie na Messiego xDD
0
Brawo żółw, piłka na tym traci bo kisi się chłopak w przeciętnej lidze ale Real zrobiony perfekcyjnie. :V
9
@GeneralXavi Miód na serduszko xD
0
@tomek8756 Niech znajdzie jedna osobe z mlodego pokolenia ktora to oglada. ;v
0
@AlexDark00 A Auba pogra?
Widocznie chcemy klasowa 9 na już a w tym czasie będziemy się rozglądać za napastnikiem.
I Auba to dwie półki niżej niż Lewy
1
@AlexDark00 Benz w wieku Lewego złapał super formę i wbił się na wyżyny ale Lewy to już dziadek do orzechów xD
3
@Jakchcesz Dajmy 50 i Pucia.