0



Ale Live z City uciekli reszcie ligi. Miażdżąca przewaga. :o

1

@deyna2018 Chłop prawdopodobnie zgarnie 4 mistrzostwa w 5 lat a ty tutaj jakas kompromitacje widzisz

1

@norbi77 To byłby najlepszy sezon pod względem emocji w LL od lat

27



Ale jedno pisowi trzeba oddać, są bardzo memiczni :|

1

@Lionel_Messi10 tak to jest jak sie gra u somsiada co ukradł pasata

1

@Wittgenstein Może sam przejść, ale lepiej udać się do dentysty bo potem prawdopodobnie jeszcze bardziej będziesz cierpiał. :V

0

@Ali3231 Neymar to już bardziej do MLS xD

0

@Herato Tyle kosztuje bronienie romantyzmu piłki nożnej

17

Odnosząc się jeszcze do morawieckiego który stwierdził, że Norwegia powinna się podzielić zyskiem z sprzedaży ropy to może szanowny pan morawiecki podzieli się z Polakami swoim zyskiem, po co mu kilka mieszkań, domy, działki i majątek szacowany na kilkadziesiąt milionów złotych zapewne?

8

@Cule1234 Adios

0

@kempnou No Twoim marzeniem jest żeby PSG wygrało LM a nie Barca co juz kwestionuje imo twoje kibicowskie przywiazanie do Barcy

EDIT:
Wyżej sprecyzowałeś, nie było tematu :|

1

@kempnou To niezły z Ciebie kibic Barcy, takich potrzebujemy

8

@MICHU2 ale porażka w finale lm jest negatywnym wydarzeniem, tak samo jak fiasko z transferem Kyliana, wiec o kij chodzi z obiektywizmem? :|

24

@norbi77 mam nadzieję, ze filmik nie wycieknie poza granice Polski bo zaś wstyd na cala Europe.

6

@Momals11 Benz przykładny kolega, wiadomo :|

24



Kibice Realu do Mbappe xD

4

W sumie gwiazdy z nowego pokolenia miało naznaczać nowy football po Leo i CR a skonczy się tak, ze będą się kisic u szejkow w kieszeni xd

5

@Joe_Pesci lepsze ps3 w garści niż ps5 u somsiada

3

0

@Criss18Barca xD Porównywanie pensji kowalskiego do topki piłkarskiej

4

@Fenelon To mi się w Messim zawsze podobało. Niejeden piłkarz już na początku akcji szukałby faulu a Leo leci sobie dalej.

0

@IrekPOL Wielka miłość do Paryża i szejka, a raczej do jego zer na koncie. :|

9

@bari_94 Nie wyczucie takiej oczywistej ironii to już szczyt xD

5



Ale Tebasek juz nie mial problemu kiedy PSG rzucilo sie na Messiego xDD

0

Brawo żółw, piłka na tym traci bo kisi się chłopak w przeciętnej lidze ale Real zrobiony perfekcyjnie. :V

9

@GeneralXavi Miód na serduszko xD

0

@tomek8756 Niech znajdzie jedna osobe z mlodego pokolenia ktora to oglada. ;v

0

@AlexDark00 A Auba pogra?

Widocznie chcemy klasowa 9 na już a w tym czasie będziemy się rozglądać za napastnikiem.

I Auba to dwie półki niżej niż Lewy

1

@AlexDark00 Benz w wieku Lewego złapał super formę i wbił się na wyżyny ale Lewy to już dziadek do orzechów xD

3

@Jakchcesz Dajmy 50 i Pucia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?