1

https://x.com/sliwsonziomal/status/1520481057623134214

te pato gale coraz lepsze warunki maja xD

5

@Medium wprowadzili transa w kompleksy swoimi komentarzami i postanowil sprzedac pc, zeby kupic prawdziwego potworka. xd

3

@Sau_Ron juz dawno bym je pobił ale mi się nie chce

4

@Kgorecki2500 szkoda, ze za naszego wieska nie wzielo sie HBO, Netflix nie potrafi juz w dobre seriale xD

10

@kynio302 po prostu ludzie wychodza z zalozenia, ze o zmarlych dobrze albo wcale co jest glupota. Cisna chlopa cale zycie, zmarl i nagle wielka żałoba xD

28

W sumie zaskakujące jak śmierć potrafi zmienić perspektywę, Mino za życia ciśnięty ciągle od pazernego, łasego na pieniądze człowieka który przeszkadza w interesach poprzez swoje gigantyczne prowizje, psuje rynek blabla a teraz najlepszy agent, złego słowa nie można powiedzieć xD

14

@fart Dla klubów i niektórych kibiców zapewne nieszczególnie ale Mino solidnie wykonywał swoja robotę.

28

Zeby tylko chłopakowi znowu się zdrowie nie posypało jak już podpisze kontrakt. :|

1

@AllBundy 15 lat kibicowania ot tak wywalone do kosza przez jednego grajka. Niezle ;v

1

@Messibestplayerintheworld prawda, 5 pod tym względem regres totalny

3

A 14 urodziny obchodzi dzisiaj GTA IV. Najbardziej poważna i dojrzała część z serii. Mam nadzieję, że R przy "6" uderzy w podobne, ciężkie klimaty i mocne gangsterskie historie, bo 5 jednak troche zbyt kolorowa była. :D

1

@Kgorecki2500 Również witam. :D

Widzę nawet, że tego samego dnia nas zrzucili do Azkabanu. :|

3

@GeneralXavi teraz to bardziej la rambla i więźniowie elementa. :|

6

@Bykunn no nasze dziewczyny to piłkarski top

2



I cyk, pełniutki stadion :D

1

@koksik2700 Małpa na zawsze w serduszku. Kilka numerów o czymś wciąż lata po głośnikach

4

@tomek8756 a kto na fame mma szuka wartościowych rzeczy? :|

0

Ryan Reavis - diler zamieszany w smierć Mac Millera został skazany na 10 lat i miesięcy pozbawienia wolności.

Oskarżony w sądzie bronił się podczas swoich zeznań, iż nie zdawał sobie sprawy, że przekazane przez niego innemu dilerowi pigułki oksykodonu, zawierały fentanyl.

via Traperzy


4

@VegetaPolska żarcik nawiązujący do popularnego kiedyś stereotypu odnośnie ludzi posiadających tatuaże xd

3

@VegetaPolska to zapraszam na forum dla kryminalistów

2

@Danny Gaucho Jak zwykle na straży statystyk ^^

2

https://www.gry-online.pl/newsroom/netflix-w-tarapatach-gigant-planuje-rozprawic-sie-z-milionami-wsp/zd21b26

Wspodzielenie konta fuj, droższe abonamenty mniam a produkcję coraz gorsze. :|

1

@kewin w HL poszli na uderzenia glowa, małe najtwardsze rękawice i ponoć ogólnie maja pozwolić na więcej w ringu

Ale co im z tego wyjdzie, szczególnie patrząc na to, ze to amatorka to nie mam pojęcia xD

0

High League otwiera się na boks birmański, pierwsze na takich zasadach zawalczą Lil Masti i Zusje.

Ciekawe jak to przyjmie się w polskich freakach, ale może być ciekawie

1

@ChampionLW czuje tutaj zlamane serduszko i nagla generalizacje wszystkich kobiet.

Klasyczek

12

@Kusco15 Oranie Korwina od czasu wojny na Ukrainie jest łatwe jak nigdy

2

@Momals11 To nawet nie jest argument, a luźna obserwacja xD

0

@Bykunn no to zobaczymy za miesiac ;p

1

@Jakchcesz Niech sobie pracują w spokoju, może teraz uda im się zrobić to co zamierzają na premierę xD

3

Cyberpunk ukończony po raz drugi! :D Tym razem na PC w miarę stabilnych 50-60 klatach i wrażenia zupełnie inne niż z mojego leciwego ps4. xD Niech Redzi wracaja z wakacji po Krwi i Winie bo człowiek chętnie posmakowałby dodatkowych przygód V. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?