marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@zodiak_10 Juve sobie smacznie spało, kiedy reszta ligi się wzmacniała a United od lat prezentuje swój beznadziejny poziom. Faktycznie, ciągnie w dół. :D
1
@Kusco15 Kowal to najlepszy przykład co alkohol robi z człowiekiem. :|
6
@Danny Gaucho i wtedy wchodzi Pele cały na biało i dopsiuje sobie 600 goli z treningów
1
@Faun elektorat uwierzy i cyk, znowu wygrane wybory
0
@maniak33333 zderzyli się z potężnym Bednarkiem
11
https://zapodaj.net/images/8a9c9e075212f.jpg
Potężny kapitan sprzedaje kopa na leb pogbie
0
A United juz remisuje z Norwich xDD
1
@msmsms W kwestii spamu? Absolutnie żadnej. :|
2
@Bocheno1 bardziej element, który stosuje podwójne standardy co do spamu xd
2
@BorzyKrzys Coś to zmienia w kwestii spamu?
0
@barcelonaLM ja obserwuje kilka znanych aktorek i jakoś transferu nie ma
2
@Limit_l3ss przeglądając Twoje posty mam wrażenie, że na siłę próbujesz zabłysnąć żeby wyladowac w gorących dyskusjach. :|
0
@OsamaDembele dziwne zebys ja pamietal, skoro ciebie wtedy jeszcze nawet w planach nie byles
1
@OsamaDembele moja ulubiona koleda
0
Człowiek chciał sobie trochę porotować platformami do oglądania filmów i seriali żeby grosza przyoszczędzić a tutaj wkręcił się z Zadzwoń do Saula, zaraz nowy Batman na HBO i tyle z oszczędzania. xD
0
@Gavinho Neymar w La Lidze: 123 mecze.
Neymar w Ligue1: 87 mecze.
Factos.
1
@Limit_l3ss Dobrze, że nie zapraszasz bo nikomu nie chce się walczyć z tak absurdalną teza.
1
@MarcelNJ11 Mało? Zakładając, że te dane są prawdziwe to stracili więcej niż przez 10 lat w Afganistanie (ok. 15 tyś.)
13
Te ruskie sankcje to jak prezent na święta xD
10
@Kusco15 Ale to trzeba mieć nasrane w głowie żeby w ogóle porównać militarną okupacje do uchodźców, którzy uciekają z kraju objętego wojna.
8
Korwin oczywiście musiał coś odpalić w święta. xDD
0
@michal26 Z tego co pamiętam Elon też ma jakiś % w Twitterze.
1
@masq z tego co wiem cisza nocna sie nie odpala w wielka sobote wiec spokojnie mozna :|
6
Robercik zbyt ambitny żeby bić się o top6 co sezon
25
@Pawel13sz Kowal jak zwykle z prostactwem i chamstwem
3
@Bykunn narzekam na demokratyczny wybór odrabiania w sobote ;p
0
@kulek22 tez prawda
0
te święta to do dupy są, piątek trzeba za tydzień w sobotę odrobić xd
0
@jaras121 jak ja nawet telewizji nie posiadam :p
2
Kiedyś to było. Polityka cały dzień? Proszę bardzo? LGBT? Powrót Neymara? Jak najbardziej, a teraz la ramble potrafi zapalić jakiś czarodziej. Staczamy się. xD