1

@zodiak_10 Juve sobie smacznie spało, kiedy reszta ligi się wzmacniała a United od lat prezentuje swój beznadziejny poziom. Faktycznie, ciągnie w dół. :D

1

@Kusco15 Kowal to najlepszy przykład co alkohol robi z człowiekiem. :|

6

@Danny Gaucho i wtedy wchodzi Pele cały na biało i dopsiuje sobie 600 goli z treningów

1

@Faun elektorat uwierzy i cyk, znowu wygrane wybory

0

@maniak33333 zderzyli się z potężnym Bednarkiem

11

https://zapodaj.net/images/8a9c9e075212f.jpg

Potężny kapitan sprzedaje kopa na leb pogbie

0

A United juz remisuje z Norwich xDD

1

@msmsms W kwestii spamu? Absolutnie żadnej. :|

2

@Bocheno1 bardziej element, który stosuje podwójne standardy co do spamu xd

2

@BorzyKrzys Coś to zmienia w kwestii spamu?

0

@barcelonaLM ja obserwuje kilka znanych aktorek i jakoś transferu nie ma

2

@Limit_l3ss przeglądając Twoje posty mam wrażenie, że na siłę próbujesz zabłysnąć żeby wyladowac w gorących dyskusjach. :|

0

@OsamaDembele dziwne zebys ja pamietal, skoro ciebie wtedy jeszcze nawet w planach nie byles

1

@OsamaDembele moja ulubiona koleda

0

Człowiek chciał sobie trochę porotować platformami do oglądania filmów i seriali żeby grosza przyoszczędzić a tutaj wkręcił się z Zadzwoń do Saula, zaraz nowy Batman na HBO i tyle z oszczędzania. xD

0

@Gavinho Neymar w La Lidze: 123 mecze.
Neymar w Ligue1: 87 mecze.

Factos.

1

@Limit_l3ss Dobrze, że nie zapraszasz bo nikomu nie chce się walczyć z tak absurdalną teza.

1

@MarcelNJ11 Mało? Zakładając, że te dane są prawdziwe to stracili więcej niż przez 10 lat w Afganistanie (ok. 15 tyś.)

13



Te ruskie sankcje to jak prezent na święta xD

10

@Kusco15 Ale to trzeba mieć nasrane w głowie żeby w ogóle porównać militarną okupacje do uchodźców, którzy uciekają z kraju objętego wojna.

8



Korwin oczywiście musiał coś odpalić w święta. xDD

0

@michal26 Z tego co pamiętam Elon też ma jakiś % w Twitterze.

1

@masq z tego co wiem cisza nocna sie nie odpala w wielka sobote wiec spokojnie mozna :|

6

Robercik zbyt ambitny żeby bić się o top6 co sezon

25

@Pawel13sz Kowal jak zwykle z prostactwem i chamstwem

3

@Bykunn narzekam na demokratyczny wybór odrabiania w sobote ;p

0

@kulek22 tez prawda

0

te święta to do dupy są, piątek trzeba za tydzień w sobotę odrobić xd

0

@jaras121 jak ja nawet telewizji nie posiadam :p

2

Kiedyś to było. Polityka cały dzień? Proszę bardzo? LGBT? Powrót Neymara? Jak najbardziej, a teraz la ramble potrafi zapalić jakiś czarodziej. Staczamy się. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?