marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Michu94 dostać 4 przez przypadek to tylko Real potrafi xd
0
@Uukasz_93 Najlepsze jest to, ze jak nawet w przyszłości ktoś zechce to naprawić to juz ma starcie straci, bo chcąc nie chcąc ludzie tez muszą oberwać xd
1
@gumaz ban za la bambowska tradycje? na glowe upadles? xd
0
@Kusco15 Chłop co się odkleił xD tam bandaż na głowię widzę, więc chyba za mocno w łeb dostał i trybiki się poprzestawiały
8
@Ojciec5tkidzieci Chorzy ludzie
3
Tak będzie. :|
1
@Kgorecki2500 czyli kościoł w tej kwestii nie dzwignal się jeszcze z starożytności. xD potem powstają takie kwiatki logiczne, ze ryba to nie mieso
1
@Danny Gaucho Zadowalające tłumaczenie. :|
6
Kurde, co roku w post zastanawiam się czemu ryba nie jest uznawana jako mięso i dalej nie mam pojęcia. xD
0
@paweldunajecfcb nope
1
Ogólnie pierwszy raz widzę żeby ktoś grał na własnym stadionie i przeważali kibice rywala, wsytd.
0
https://www.eurogamer.pl/rockstar-usunal-transfobiczne-zarty-z-nowych-wersji-gta-5
Czekanko na nowe gta bez przemocy i wulgaryzmów xd
2
@danaj7 "Jednak Niemieccy kibice nie zachowali klasy przyjeżdżając do stolicy Kataloni"
zbyt oczywisty bait, postaraj się bardziej. :|
1
@danaj7 Ale za co? XD
0
@RobiS XCOM 2 Top, polecam dokupić War of the Chosen bo gierka sporo zyskuje
1
@AlexDark00 Kupa komentarzy jest pisana tylko po to, żeby spływała atencja.
To norma
5
@Kgorecki2500 Obciąć mu pensje do minimalnej i niech wtedy szanuje żywność, ciekawe czy też byłby takim cwaniaczkiem xD
5
@Foro Panie, to Netflix. Nie nastawiaj się zbyt optymistycznie xD
0
@AlexDark00 Az tak Ci to przeszkadza? :|
5
@Baron77 Bo wiadomo komu zbytnio nie zależy żeby młodzi "podbijali" świat, mają robić za miskę ryżu, płacić na kolejne durne wymysły i tyle.
11
Ale się Jesse zagotował. :| Ale w sumie ma rację, wsparcie młodych nie istnieje w tym chorym na raka kraju.
2
To co odwalili wczoraj nasze pikniki to skandal, ich stopy juz nigdy nie powinny spacerować po Camp Nou
0
@talizmo ale pierdolenie xd
2
Właśnie widziałem zmarnowaną sete Auby, jak widać hejterzy Lewego na pustaka też trzeba umieć strzelić. :D
1
@MrPGG Oczywiście, że tak. Niech przepracuje z piłkarzami pełny okres przygotowawczy, może jakieś transfery wlecą i wtedy po kilku miesiącach można wyciągnąć wstępne wnioski, a nie teraz kiedy próbował coś zlepić na już z zrujnowanej drużyny xD
1
@Peroso36 Posypało się po przerwie na reprezentacje w sumie
1
wszyscy kibice Barcy w tym momencie xD
0
@Janas11224 Gangus nie chciał walczyć z Meduza, stwierdzil ze ziomek za słaby a ostatecznie walczy z Dubielem. xD Nie zdziwie sie jak dostanie w leb i na tym skonczy sie caly gangsta rap
5
@Rust_Cohle overrated? ty zes chyba na glowe upadl
15
@macio_944 Wczoraj City gładko miało rozjechać Real, dzisiaj to juz City ma zostać rozjechane
Gdzie wiatr zawieje tam chorągwią buja