7

@Michu94 dostać 4 przez przypadek to tylko Real potrafi xd

0

@Uukasz_93 Najlepsze jest to, ze jak nawet w przyszłości ktoś zechce to naprawić to juz ma starcie straci, bo chcąc nie chcąc ludzie tez muszą oberwać xd

1

@gumaz ban za la bambowska tradycje? na glowe upadles? xd

0

@Kusco15 Chłop co się odkleił xD tam bandaż na głowię widzę, więc chyba za mocno w łeb dostał i trybiki się poprzestawiały

8

@Ojciec5tkidzieci Chorzy ludzie

3



Tak będzie. :|

1

@Kgorecki2500 czyli kościoł w tej kwestii nie dzwignal się jeszcze z starożytności. xD potem powstają takie kwiatki logiczne, ze ryba to nie mieso

1

@Danny Gaucho Zadowalające tłumaczenie. :|

6

Kurde, co roku w post zastanawiam się czemu ryba nie jest uznawana jako mięso i dalej nie mam pojęcia. xD

0

1

Ogólnie pierwszy raz widzę żeby ktoś grał na własnym stadionie i przeważali kibice rywala, wsytd.

0

2

@danaj7 "Jednak Niemieccy kibice nie zachowali klasy przyjeżdżając do stolicy Kataloni"

zbyt oczywisty bait, postaraj się bardziej. :|

1

@danaj7 Ale za co? XD

0

@RobiS XCOM 2 Top, polecam dokupić War of the Chosen bo gierka sporo zyskuje

1

@AlexDark00 Kupa komentarzy jest pisana tylko po to, żeby spływała atencja.
To norma

5

@Kgorecki2500 Obciąć mu pensje do minimalnej i niech wtedy szanuje żywność, ciekawe czy też byłby takim cwaniaczkiem xD

5

@Foro Panie, to Netflix. Nie nastawiaj się zbyt optymistycznie xD

0

@AlexDark00 Az tak Ci to przeszkadza? :|

5

@Baron77 Bo wiadomo komu zbytnio nie zależy żeby młodzi "podbijali" świat, mają robić za miskę ryżu, płacić na kolejne durne wymysły i tyle.

11



Ale się Jesse zagotował. :| Ale w sumie ma rację, wsparcie młodych nie istnieje w tym chorym na raka kraju.

2

To co odwalili wczoraj nasze pikniki to skandal, ich stopy juz nigdy nie powinny spacerować po Camp Nou

0

@talizmo ale pierdolenie xd

2

Właśnie widziałem zmarnowaną sete Auby, jak widać hejterzy Lewego na pustaka też trzeba umieć strzelić. :D

1

@MrPGG Oczywiście, że tak. Niech przepracuje z piłkarzami pełny okres przygotowawczy, może jakieś transfery wlecą i wtedy po kilku miesiącach można wyciągnąć wstępne wnioski, a nie teraz kiedy próbował coś zlepić na już z zrujnowanej drużyny xD

1

@Peroso36 Posypało się po przerwie na reprezentacje w sumie

1



wszyscy kibice Barcy w tym momencie xD


0

@Janas11224 Gangus nie chciał walczyć z Meduza, stwierdzil ze ziomek za słaby a ostatecznie walczy z Dubielem. xD Nie zdziwie sie jak dostanie w leb i na tym skonczy sie caly gangsta rap

5

@Rust_Cohle overrated? ty zes chyba na glowe upadl

15

@macio_944 Wczoraj City gładko miało rozjechać Real, dzisiaj to juz City ma zostać rozjechane

Gdzie wiatr zawieje tam chorągwią buja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?