1

@BART97 pewnie ida po lige mistrzow

1

@Messibestplayerintheworld dużo graczy na pc?

o cholera, to 175 gb waży XDD

0

@KmN Jak to jak, ukradł

0

Miśki, jakiś dobry FPS z dobrym multi? Najlepiej współczesne militaria, vibe BF4?

6

@Peszko07 Janusz Tracz to postać dla której oglądało się Plebanie. TOP

3

@Danny Gaucho Te liczby się w głowie nie mieszczą. :D

3

@GeneralXavi Mental zwycięzcy robi robotę. :|

0

@Kusco15 to musimy byc slabiutkim krajem według jerzego, skoro syrenki robiace wziu maja byc demonstracja naszej sily xD

no ale w sumie ma racje

1

@Freudysta Miejsce Legii jest w pierwszej lidze, fakt nie opinia.

7

@Oskar00 chyba przez 5 sekund kminiłem co to young kariera xD

1

@tristan87 kazda skrajnosc jest odklejona, ale po co mieszac lewice do watku o pisie?

1

@tomek8756 pisowiec jest odklejony od rzeczywistosci? nowe, nie znalem

0

@Colin94 super zabawa z ziomeczkami, obowiazkowo miska obok xd

2

@Kgorecki2500 Morawiecki niech się lepiej zamknie, bo jedyne sankcje jakie im wyszły to te nałożone na Polskę.

5

@Rewolucja123 jak za takie cos ma byc ban to @Rust_Cohle juz ma perma za ciśnięcie Dodiego, zresztą za ciśnięcie Dodiego spora część la bamby powinna miec perma idac twoim tokiem rozumowania xd

4

@Rust_Cohle

od razu mi sie kojarzy xd

16

@Rewolucja123 współczuje moderacji jak musza latac do takich zartow nawet XD chłop przewrażliwiony jak zawsze

2

@Littlefingerinho Upokarzanie się to robienie od 12 politycznej szopki na śmierci brata.

Daje sobie palec uciąć, że 13 nie usłyszysz żadnych syren a wtedy wydarzyła się jedna z największych, jak nie największa zbrodna przeciwko naszemu narodowi, dalej się bawcie w chore ambicje Kaczyńskiego

15



Łukasz jak zwykle w punkt.

1

@Azacca jest potrzebna, Kaczyński musi dalej kręcić polityczną szopkę na śmierci brata

1

@Roobo Lewy będzie nie strzelał z karnych, żeby nie słuchać dźwięku pękających tyłków w internecie, kiedy ładuje kolejnego gola.

1

@AleksanderFCB spacja przed przecinkiem, kropka tak samo oddzielona. Zanim zaczniesz się tak czepiać innych sam zacznij ładnie pisać. :|

31

I na co to komu

5

@FCB24 Wyły jakieś syreny z okazji tego wypadku? xD

5

Komentarz usunięty

1

@CopaAmerica2021 Ależ tutaj generalizacja się wkradła, nieładnie. :D

2

@Jakchcesz De Jong u Xaviego to ścisły TOP, a prawdopodobnie będzie jeszcze lepszy bo potencjał drzemie w nim niesamowity

4

@DLFCB Takie wydarzenia trzeba upamiętnić z hukiem. Marsz do Moskwy jak w 1610. Chwała wielkiej ambicji Kaczyńskiego! :|

2

A cóż to za imbecyle chcą mi spanko w niedziele o 9 psuć syrenami. :|

Juz wystarczy, że dzisiaj po robocie robil to deszcz. Nie bądź jak deszcz, daj spać ludziom xD

0

@Mads uniwersum żużla >>>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?