marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BART97 pewnie ida po lige mistrzow
1
@Messibestplayerintheworld dużo graczy na pc?
o cholera, to 175 gb waży XDD
0
@KmN Jak to jak, ukradł
0
Miśki, jakiś dobry FPS z dobrym multi? Najlepiej współczesne militaria, vibe BF4?
6
@Peszko07 Janusz Tracz to postać dla której oglądało się Plebanie. TOP
3
@Danny Gaucho Te liczby się w głowie nie mieszczą. :D
3
@GeneralXavi Mental zwycięzcy robi robotę. :|
0
@Kusco15 to musimy byc slabiutkim krajem według jerzego, skoro syrenki robiace wziu maja byc demonstracja naszej sily xD
no ale w sumie ma racje
1
@Freudysta Miejsce Legii jest w pierwszej lidze, fakt nie opinia.
7
@Oskar00 chyba przez 5 sekund kminiłem co to young kariera xD
1
@tristan87 kazda skrajnosc jest odklejona, ale po co mieszac lewice do watku o pisie?
1
@tomek8756 pisowiec jest odklejony od rzeczywistosci? nowe, nie znalem
0
@Colin94 super zabawa z ziomeczkami, obowiazkowo miska obok xd
2
@Kgorecki2500 Morawiecki niech się lepiej zamknie, bo jedyne sankcje jakie im wyszły to te nałożone na Polskę.
5
@Rewolucja123 jak za takie cos ma byc ban to @Rust_Cohle juz ma perma za ciśnięcie Dodiego, zresztą za ciśnięcie Dodiego spora część la bamby powinna miec perma idac twoim tokiem rozumowania xd
4
@Rust_Cohle
16
@Rewolucja123 współczuje moderacji jak musza latac do takich zartow nawet XD chłop przewrażliwiony jak zawsze
2
@Littlefingerinho Upokarzanie się to robienie od 12 politycznej szopki na śmierci brata.
Daje sobie palec uciąć, że 13 nie usłyszysz żadnych syren a wtedy wydarzyła się jedna z największych, jak nie największa zbrodna przeciwko naszemu narodowi, dalej się bawcie w chore ambicje Kaczyńskiego
15
Łukasz jak zwykle w punkt.
1
@Azacca jest potrzebna, Kaczyński musi dalej kręcić polityczną szopkę na śmierci brata
1
@Roobo Lewy będzie nie strzelał z karnych, żeby nie słuchać dźwięku pękających tyłków w internecie, kiedy ładuje kolejnego gola.
1
@AleksanderFCB spacja przed przecinkiem, kropka tak samo oddzielona. Zanim zaczniesz się tak czepiać innych sam zacznij ładnie pisać. :|
31
I na co to komu
5
@FCB24 Wyły jakieś syreny z okazji tego wypadku? xD
5
Komentarz usunięty
1
@CopaAmerica2021 Ależ tutaj generalizacja się wkradła, nieładnie. :D
2
@Jakchcesz De Jong u Xaviego to ścisły TOP, a prawdopodobnie będzie jeszcze lepszy bo potencjał drzemie w nim niesamowity
4
@DLFCB Takie wydarzenia trzeba upamiętnić z hukiem. Marsz do Moskwy jak w 1610. Chwała wielkiej ambicji Kaczyńskiego! :|
2
A cóż to za imbecyle chcą mi spanko w niedziele o 9 psuć syrenami. :|
Juz wystarczy, że dzisiaj po robocie robil to deszcz. Nie bądź jak deszcz, daj spać ludziom xD
0
@Mads uniwersum żużla >>>