5





Ładnie się Niemcy bawią.

1

@macio_944 Jak nic się nie spieprzy, to mamy topowego grajka na minimum 10 lat. Takie transfery chcem widzieć. :D

3

@IronSanHybrid No nie musi, tak samo jak nie musi należeć do wspólnoty kościelnej i jakby chciał się z niej wypisać co nie jest w pełni możliwe już ma utrudnione zadanie.

A tak to dzieciak sobie podrośnie, wykształci swoje poglądy, te religijne również i sam zadecyduje czy chce żyć w tej wspólnocie. Ot, imo prostsze rozwiązanie

7

@IronSanHybrid A ja w sumie się zgadzam, chrzest i obecność w wspólnocie kościoła powinno być decyzją dojrzałego człowieka, a nie jego rodzica.

A porównanie do karmienia, czy też nauki chodzenia lekko abstrakcyjne

7

Może to tylko takie złudzenie, ale mam wrażenie że Pedri w ten króciutki okres czasu pod wodzą Xaviego zrobił większy progres niż przez cały sezon z Kumanem.

0

Peeedri, usiądź mi na twarzy

2

Niektórym po tylu meczach, gdzie luźno strzelaliśmy 4 brameczki coś chyba w głowach przeskoczyło. :|

0

@MICHTWD Matko boska, ale oni z tego tasiemiec zrobili xD

5

@Bocheno1 męskie i żeńskie:x

0

@PatrychoO Patrzac na ich strone to absolutnie mnie to nie dziwi

1

@Jakchcesz Bo segregacja występuje tylko wtedy, kiedy ograniczają MOJE poglądy, jak inne to już nie. ^^

0

@hardmind W sporcie to chyba działa trochę inaczej, im większy zysk wygenerujesz, tym większa wypłata wleci, jako iż piłka nożna kobiet jest mniej popularna to zarabiają mniej - czysty biznes. :| Gdyby generowali takie same przychody, wykonywali taka sama robotę ale np. klub płacił im mniej z samego faktu, że są kobietami to wtedy występuje dyskryminacja płacowa.

3

@hardmind rasizm to rodzaj dyskryminacji, nie walczy się z tym wybiórczo, jak komu wygodnie.

5

FIFA która od lat działa pod hasełkiem "No to racism" organizuje mundial u szejkow, którzy nie akceptują flag mniejszości na stadionie. Ta organizacja jest coraz bardziej zepsuta, Panie Perez działaj coś tam z SL bo autentycznie rzygac się człowiekowi chce jak widzi, kto trzyma za jaja cala piłkę nożną. :x

9



Que to zaraz wejdzie w oficjalny beef z swoimi fanami, jak ich dalej tak będzie trollował. xD

0

@Rust_Cohle Ale to lewa, ja jestem praworęczny ;p

i juz w miare wygojona, tylko troche koncowka palca opadla i wstac nie chce xD

1

@BART97 Rączka musi być trenowana

16

https://zapodaj.net/images/d2ba1f0507321.png

No teraz to już przesadzili, cóż to za insynuacje paskudne. :|

3

@MesQueUnClub96 Znowu źle Ci wyszło. ^^ Wzór hajto nie zawsze się sprawdza

10

@MesQueUnClub96 Dodi, skad Ty te statystyki wyciągnąłeś

27

@Emhyr W sumie odpłatna podkategoria na Spotifaj do oglądania meczów Barcy siadłaby jak złoto. xD

9

@IronSanHybrid Stanowskiemu jeszcze trzeba pokazać trailer Gromdy.

Oh wait, przecież tam jego koleżka siedzi. :v

0

@kaamil1910 Zaraz ktoś Ci napisze, że się ulał. :|

6



Polecam cała nitkę, NATO mocno zaangażowało się w konflikt - uwzględniając oczywiście fakt, że Ukraina nie jest w sojuszu.

4

@AlexDark00 a może tak samo by u nas zgasł, chlopak zagrał u nas ledwie kilka meczów a zostal zapamiętany za poprzeczkę z Realem. :|

9

1

@Kurkmen paskudny spoiler ale ciężko się nie zgodzić:x

6

@AmadiRM na mistrza zasluguje ten kto pod koniec sezonu ma więcej punktów, tyle :|

6

@bartekvisca Wtedy wszystko sprawiało większą frajdę

0

@Kamilos84 Nie no, akurat wojny dużo częściej to nasza domena. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?