marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ładnie się Niemcy bawią.
1
@macio_944 Jak nic się nie spieprzy, to mamy topowego grajka na minimum 10 lat. Takie transfery chcem widzieć. :D
3
@IronSanHybrid No nie musi, tak samo jak nie musi należeć do wspólnoty kościelnej i jakby chciał się z niej wypisać co nie jest w pełni możliwe już ma utrudnione zadanie.
A tak to dzieciak sobie podrośnie, wykształci swoje poglądy, te religijne również i sam zadecyduje czy chce żyć w tej wspólnocie. Ot, imo prostsze rozwiązanie
7
@IronSanHybrid A ja w sumie się zgadzam, chrzest i obecność w wspólnocie kościoła powinno być decyzją dojrzałego człowieka, a nie jego rodzica.
A porównanie do karmienia, czy też nauki chodzenia lekko abstrakcyjne
7
Może to tylko takie złudzenie, ale mam wrażenie że Pedri w ten króciutki okres czasu pod wodzą Xaviego zrobił większy progres niż przez cały sezon z Kumanem.
0
Peeedri, usiądź mi na twarzy
2
Niektórym po tylu meczach, gdzie luźno strzelaliśmy 4 brameczki coś chyba w głowach przeskoczyło. :|
0
@MICHTWD Matko boska, ale oni z tego tasiemiec zrobili xD
5
@Bocheno1 męskie i żeńskie:x
0
@PatrychoO Patrzac na ich strone to absolutnie mnie to nie dziwi
1
@Jakchcesz Bo segregacja występuje tylko wtedy, kiedy ograniczają MOJE poglądy, jak inne to już nie. ^^
0
@hardmind W sporcie to chyba działa trochę inaczej, im większy zysk wygenerujesz, tym większa wypłata wleci, jako iż piłka nożna kobiet jest mniej popularna to zarabiają mniej - czysty biznes. :| Gdyby generowali takie same przychody, wykonywali taka sama robotę ale np. klub płacił im mniej z samego faktu, że są kobietami to wtedy występuje dyskryminacja płacowa.
3
@hardmind rasizm to rodzaj dyskryminacji, nie walczy się z tym wybiórczo, jak komu wygodnie.
5
FIFA która od lat działa pod hasełkiem "No to racism" organizuje mundial u szejkow, którzy nie akceptują flag mniejszości na stadionie. Ta organizacja jest coraz bardziej zepsuta, Panie Perez działaj coś tam z SL bo autentycznie rzygac się człowiekowi chce jak widzi, kto trzyma za jaja cala piłkę nożną. :x
9
Que to zaraz wejdzie w oficjalny beef z swoimi fanami, jak ich dalej tak będzie trollował. xD
0
@Rust_Cohle Ale to lewa, ja jestem praworęczny ;p
i juz w miare wygojona, tylko troche koncowka palca opadla i wstac nie chce xD
1
@BART97 Rączka musi być trenowana
16
https://zapodaj.net/images/d2ba1f0507321.png
No teraz to już przesadzili, cóż to za insynuacje paskudne. :|
3
@MesQueUnClub96 Znowu źle Ci wyszło. ^^ Wzór hajto nie zawsze się sprawdza
10
@MesQueUnClub96 Dodi, skad Ty te statystyki wyciągnąłeś
27
@Emhyr W sumie odpłatna podkategoria na Spotifaj do oglądania meczów Barcy siadłaby jak złoto. xD
9
@IronSanHybrid Stanowskiemu jeszcze trzeba pokazać trailer Gromdy.
Oh wait, przecież tam jego koleżka siedzi. :v
0
@kaamil1910 Zaraz ktoś Ci napisze, że się ulał. :|
6
Polecam cała nitkę, NATO mocno zaangażowało się w konflikt - uwzględniając oczywiście fakt, że Ukraina nie jest w sojuszu.
4
@AlexDark00 a może tak samo by u nas zgasł, chlopak zagrał u nas ledwie kilka meczów a zostal zapamiętany za poprzeczkę z Realem. :|
9
https://mobile.twitter.com/kamilglik25/status/1510389590108037121
Glik nawet na TT z nikim się nie piesci
1
@Kurkmen paskudny spoiler ale ciężko się nie zgodzić:x
6
@AmadiRM na mistrza zasluguje ten kto pod koniec sezonu ma więcej punktów, tyle :|
6
@bartekvisca Wtedy wszystko sprawiało większą frajdę
0
@Kamilos84 Nie no, akurat wojny dużo częściej to nasza domena. :D