5

@MesQueUnClub96 i nikt nie wymaga od nich super umiejętności, duchem freaków jest to, ze nie potrafią się bic ale się bija

0

Nie dość, że ciągle mnie rzad okrada z własnych pieniędzy to jeszcze godzinę snu ukradli. Tego to juz za wiele. :c

14



Właśnie o tym mówiłem, klasyczek :D

7

@Vane auto jest przyznawane również za cała otoczkę poza walką - pasut jak widać według publiczności zaprezentował się najlepiej i to on zgarnia fanty

0

Polak wez sie juz schowaj XDD

1

Brawo Pasut, zasłużone.

0

I w sumie jestem zadowolony z tej walki, jednemu tlen się kończy po 20 sekundach - drugi macha cepami jak opętany ale zostawili kawał serducha.
O to chodzi w fame mma, az sie pierwsze edycje przypominają.

1

Ale Nitro trzeba oddac, chlop od pierwszej rundy ora coś na charakterze, bo nic wiecej nie oferuje xD

0

To jest hit, ze Unboxall nie skończył tej walki przed 3 runda. xD

0

@IronSanHybrid W sumie Nitro nie kreowal sie na kozaka. Czesto mowil, ze moze dostac na pipe w walce. xD

0

@Rust_Cohle unboxal niezaleznie od wyniku i tak jest przegrany xd

1

Te raczki juz tak chodza jakby sie glaskac mieli xDD

5

No teraz to sie czulem jakbym widzial walke mietkow spod zabki, o to chodzi

2

Panowie, to jest walka wieczoru. XDD

5

i cyk rewanz, latwe sianko leci :D

0

Ojoj, duzo zdrowia popus

1

Jak coś to auto nie było za samą walkę a za konferencje, ilość dymów czy też jak ostatnio słyszymy za kreatywność. xD

0

@Goh samochód nie jest za walke, a za dymy

albo za kreatywność ja juz nie wiem

1

@Transu96 calkiem zrecznie skacze jak na kontuzjowanego. :v

2

O luju, ten ogień. Cały budżet z CGI na to poszedł. XD

1

Ale ona ma irytujacy glos. :|

1

@IronSanHybrid Tylko, że na tym poziomie tak to wygląda właśnie. Leżakowanie i ewentualnie tarzanie się. Stójka jest dużo atrakcyjniejsza na takich galach

1

@Danny Gaucho O proszę, teraz to nic tylko odezwać się po latach i upomnieć o swoją gaże bo zapewne bez Twojej szkolnej obecności Pasut nie doszedłby tam gdzie doszedł. xD

0

@Transu96 imo ci 'włodarze' to tam niewiele maja do powiedzenia. ^^

3



Boxdel w punkt.

13

@Kurkmen tak szczerze to lepiej być z tego znanym niż z tego co wyprawiała Linkiewicz swojego czasu xD

0

Kozacki pluszak. :D

0

Czy oni teraz beda negocjowac warunki? Matko boska

1

@Kurkmen



Łap

1

3 wymiar, juz mu kibicuje :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?