marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@MesQueUnClub96 i nikt nie wymaga od nich super umiejętności, duchem freaków jest to, ze nie potrafią się bic ale się bija
0
Nie dość, że ciągle mnie rzad okrada z własnych pieniędzy to jeszcze godzinę snu ukradli. Tego to juz za wiele. :c
14
Właśnie o tym mówiłem, klasyczek :D
7
@Vane auto jest przyznawane również za cała otoczkę poza walką - pasut jak widać według publiczności zaprezentował się najlepiej i to on zgarnia fanty
0
Polak wez sie juz schowaj XDD
1
Brawo Pasut, zasłużone.
0
I w sumie jestem zadowolony z tej walki, jednemu tlen się kończy po 20 sekundach - drugi macha cepami jak opętany ale zostawili kawał serducha.
O to chodzi w fame mma, az sie pierwsze edycje przypominają.
1
Ale Nitro trzeba oddac, chlop od pierwszej rundy ora coś na charakterze, bo nic wiecej nie oferuje xD
0
To jest hit, ze Unboxall nie skończył tej walki przed 3 runda. xD
0
@IronSanHybrid W sumie Nitro nie kreowal sie na kozaka. Czesto mowil, ze moze dostac na pipe w walce. xD
0
@Rust_Cohle unboxal niezaleznie od wyniku i tak jest przegrany xd
1
Te raczki juz tak chodza jakby sie glaskac mieli xDD
5
No teraz to sie czulem jakbym widzial walke mietkow spod zabki, o to chodzi
2
Panowie, to jest walka wieczoru. XDD
5
i cyk rewanz, latwe sianko leci :D
0
Ojoj, duzo zdrowia popus
1
Jak coś to auto nie było za samą walkę a za konferencje, ilość dymów czy też jak ostatnio słyszymy za kreatywność. xD
0
@Goh samochód nie jest za walke, a za dymy
albo za kreatywność ja juz nie wiem
1
@Transu96 calkiem zrecznie skacze jak na kontuzjowanego. :v
2
O luju, ten ogień. Cały budżet z CGI na to poszedł. XD
1
Ale ona ma irytujacy glos. :|
1
@IronSanHybrid Tylko, że na tym poziomie tak to wygląda właśnie. Leżakowanie i ewentualnie tarzanie się. Stójka jest dużo atrakcyjniejsza na takich galach
1
@Danny Gaucho O proszę, teraz to nic tylko odezwać się po latach i upomnieć o swoją gaże bo zapewne bez Twojej szkolnej obecności Pasut nie doszedłby tam gdzie doszedł. xD
0
@Transu96 imo ci 'włodarze' to tam niewiele maja do powiedzenia. ^^
3
Boxdel w punkt.
13
@Kurkmen tak szczerze to lepiej być z tego znanym niż z tego co wyprawiała Linkiewicz swojego czasu xD
0
Kozacki pluszak. :D
0
Czy oni teraz beda negocjowac warunki? Matko boska
1
@Kurkmen
Łap
1
3 wymiar, juz mu kibicuje :D