5

@marko111122 W takich sytuacjach trzeba sobie zadać jedno zasadnicze pytanie, jakbyś się poczul jakby ona lajkowala pol nagich facetów

3

@Medium chapeau bas, nie sądziłem że ktoś łyknie Twojego baita. xD

7

@MesQueUnClub96 Jak napisał @Agonus, ewidentny ban za prowokacje na tle religijnym.

0

@Emhyr Na papierze pewnie N/LS ale również obstawiam sporą wymianę pozycji z Ferranem.

0

Chyba tylko tutaj post o tym, że ktoś poszedł do kościoła może wywołać dyskusje na 60 komentarzy. XD

0

@araevik127 No to poczekaj te 4 dni, nie loguj się i tyle. Podziwiam problemy jacy niektórzy potrafią sami sobie stwarzać. :|

0

@araevik127 Ale po co w ogóle prosić moderacje o takie rzeczy jak wystarczy wejść w 'moje konto' i tam możesz sam usunąć konto? xD

0

@pluszek Witamy w Kolonii.

3

@araevik127 Co mają jego zarobki do kariery piłkarskiej? xD

1

@Destroyer_of_Worlds czyli co, kolejna 10 na skrzydło? :|

1

@TheNekro94 Fajki jednak bardziej wpływają na wydolnosc a nie szybkość :p

5

@DCHX Zawsze wiedziałem, ze Kielecki jest lepszy.

5

@gaucho104 No przez 5 lat niewiele wnosił i okresowa dobra forma tego nie zmieni. :P

1

@Medium Dokładnie, spotifaj mógłby otworzyć się na artystów którzy kradli bity to może stary eripe zawitałby na ta zacna aplikacje

2

@Objectivo Ja tam nawet rozumiem co ND zrobili w 2 części TLOU - ten zabieg z wiadomo kim emocjonalnie skopał mnie po dupie, a tego również oczekuje od gier fabularnych. Nie zawsze wszystko musi być mlekiem i miodem płynące. :|

2

@macio_944 Tylko tak się zastanawiam co podziało się ostatnio z Redami, że pojawił się motyw trans wiedźminki i zabieg z kijem golfowym. :|

7

https://x.com/mario_balcerzak/status/1506191082241015809

Krecik wyjaśnił, nie czekajcie na nowego Wiedźmina.

1

@Kurkmen A jakby to weryfikowali to co? Zawracamy na granicy kogoś kto kupił sobie maturę?

2

@Kgorecki2500 Ruskie nagrali się w ME i myślą, że są Kroganami. xD Byleby nie postanowili tylko rozpieprzyć własnej planety. :v

0

@DLFCB Przecież już i tak nikt tego nie respektuje, wczoraj byłem robic nowa dziarke, na drzwiach jak byk kartka, ze jest obowiazek zasłaniania ust i nosa a w środku wszyscy bez maski. :|

0

@Medium to prawda, korwin od czasu wybuchu wojny przeżywa jakiś prime (mam nadzieje, ze prime xD) swojej głupoty

1

@Jakchcesz albo służy aż za bardzo, zależy jak na to spojrzeć. xD

9


Czyli część dzieci z biednych rodzin będzie głupia bo ma głupich rodziców a inna grupa będzie inteligentna bo bieda sprzyja rozwojowi inteligencji?

Chciałbym kiedyś zobaczyć świat Korwina z bliska, przeczuwam że tam srogie piguły fruwają. :|

57

Pucia trzeba zapakować w walizkę i dorzucić do Traore. Nawet jak nie będą chcieli :|

0

@Janiama podanie, przyjęcie i wykończenia - wszystko z najwyższej półki

7

@Puyolex Nie tylko w klasyku. Ostatnio ładnie gra

1

@masq Rozumiem Twój tok rozumowania ale idąc tropem to zawsze gdzieś ktoś ma gorzej, Palestyna również bombardowana - ogromny głód (a raczej brak chęci do rozwiązania problemu głodu) na świecie etc

7

@Jacu327 ja tam wszystko z tego uniwersum przytulę

0

@kiper09 No to tez :P

0

@araevik127 a co tu się stanelo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?