marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@marko111122 W takich sytuacjach trzeba sobie zadać jedno zasadnicze pytanie, jakbyś się poczul jakby ona lajkowala pol nagich facetów
3
@Medium chapeau bas, nie sądziłem że ktoś łyknie Twojego baita. xD
7
@MesQueUnClub96 Jak napisał @Agonus, ewidentny ban za prowokacje na tle religijnym.
0
@Emhyr Na papierze pewnie N/LS ale również obstawiam sporą wymianę pozycji z Ferranem.
0
Chyba tylko tutaj post o tym, że ktoś poszedł do kościoła może wywołać dyskusje na 60 komentarzy. XD
0
@araevik127 No to poczekaj te 4 dni, nie loguj się i tyle. Podziwiam problemy jacy niektórzy potrafią sami sobie stwarzać. :|
0
@araevik127 Ale po co w ogóle prosić moderacje o takie rzeczy jak wystarczy wejść w 'moje konto' i tam możesz sam usunąć konto? xD
0
@pluszek Witamy w Kolonii.
3
@araevik127 Co mają jego zarobki do kariery piłkarskiej? xD
1
@Destroyer_of_Worlds czyli co, kolejna 10 na skrzydło? :|
1
@TheNekro94 Fajki jednak bardziej wpływają na wydolnosc a nie szybkość :p
5
@DCHX Zawsze wiedziałem, ze Kielecki jest lepszy.
5
@gaucho104 No przez 5 lat niewiele wnosił i okresowa dobra forma tego nie zmieni. :P
1
@Medium Dokładnie, spotifaj mógłby otworzyć się na artystów którzy kradli bity to może stary eripe zawitałby na ta zacna aplikacje
2
@Objectivo Ja tam nawet rozumiem co ND zrobili w 2 części TLOU - ten zabieg z wiadomo kim emocjonalnie skopał mnie po dupie, a tego również oczekuje od gier fabularnych. Nie zawsze wszystko musi być mlekiem i miodem płynące. :|
2
@macio_944 Tylko tak się zastanawiam co podziało się ostatnio z Redami, że pojawił się motyw trans wiedźminki i zabieg z kijem golfowym. :|
7
https://x.com/mario_balcerzak/status/1506191082241015809
Krecik wyjaśnił, nie czekajcie na nowego Wiedźmina.
1
@Kurkmen A jakby to weryfikowali to co? Zawracamy na granicy kogoś kto kupił sobie maturę?
2
@Kgorecki2500 Ruskie nagrali się w ME i myślą, że są Kroganami. xD Byleby nie postanowili tylko rozpieprzyć własnej planety. :v
0
@DLFCB Przecież już i tak nikt tego nie respektuje, wczoraj byłem robic nowa dziarke, na drzwiach jak byk kartka, ze jest obowiazek zasłaniania ust i nosa a w środku wszyscy bez maski. :|
0
@Medium to prawda, korwin od czasu wybuchu wojny przeżywa jakiś prime (mam nadzieje, ze prime xD) swojej głupoty
1
@Jakchcesz albo służy aż za bardzo, zależy jak na to spojrzeć. xD
9
Czyli część dzieci z biednych rodzin będzie głupia bo ma głupich rodziców a inna grupa będzie inteligentna bo bieda sprzyja rozwojowi inteligencji?
Chciałbym kiedyś zobaczyć świat Korwina z bliska, przeczuwam że tam srogie piguły fruwają. :|
57
Pucia trzeba zapakować w walizkę i dorzucić do Traore. Nawet jak nie będą chcieli :|
0
@Janiama podanie, przyjęcie i wykończenia - wszystko z najwyższej półki
7
@Puyolex Nie tylko w klasyku. Ostatnio ładnie gra
1
@masq Rozumiem Twój tok rozumowania ale idąc tropem to zawsze gdzieś ktoś ma gorzej, Palestyna również bombardowana - ogromny głód (a raczej brak chęci do rozwiązania problemu głodu) na świecie etc
7
@Jacu327 ja tam wszystko z tego uniwersum przytulę
0
@kiper09 No to tez :P
0
@araevik127 a co tu się stanelo