marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KacperVEB Jeszcze ten Gola który stwierdził, że hejter ma silna psyche a roztrzęsiony był jak nie wiem xD
3
Hejtera co wyjaśniają na konferencji. xDD
2
@Pawlak1992 Kolega się walnął, ale wiadomo o co chodzi. :D
20
Niby kontrowersyjnie miało być, ale imo coś nie wyszło. xD
0
@Rust_Cohle no liga jest jaka jest ale psg które dostaje klapsa w dziąsło zawsze cieszy
47
Ostatnie mecze wyjazdowe PSG:
❌vs. Monaco 0:3
❌vs. Real Madryt 1:3
❌vs. Nice 0:1
❌vs. Nantes 1:3
⚽Bilans bramkowy: 2:10
Miód na moje serduszko. :D
0
@socha Czyli można się śmiać z wszystkich tylko nie z Messiego xD przykre
1
@socha jak to jest, że tutaj obrażasz piłkarzy od szrotu a jakims czas temu wielki problem bo Danny zażartował z Leo, co to za podwójne standardy kolego? :|
0
https://www.eurogamer.pl/articles/2022-03-20-wszystkie-wplywy-z-fortnite-zostana-przekazane-na-rzecz-ukrainy
Epic również pomaga! A Gaben niestety spi
1
@AmigoBlancos jakbyś jeszcze nie wiedzial to również napisze, ze nie działa
9
@Zoker Żeby tak na stałe do USA to chyba trzeba mieć żółte papiery a nie zielona kartę. :|
0
@Rust_Cohle Aż dziwne, że serial który zaliczył taki zjazd przy 4 sezonie wygrał. Chyba słaba konkurencja. :|
0
@Emhyr Musisz zapodać najbardziej kontrowersyjną opinię z jaką się zgadzasz. :| Poparcie argumentami mile widziane w ciągu dalszej dyskusji.
2
@norbi77 Ale mi się rigcz z ekranu wylał.
16
@Emhyr Jakas argumentacja dla tej absurdalnej tezy? xD
2
@MesQueUnClub08 Patrzac na komentarze hejterkow lewego to wydaje się takie proste :D cyk, dokładamy nóżkę i 40, 50+ goli w sezonie.
Nerke typie bys oddal żeby pilkarz z taką skutecznością gral w Barcelonie
0
@koksik2700 Wydaje mi się, że w Władcy Pierścieni orki byli rzeczywiście grani przez aktorów czy tam statystów, a w Hobbit cgi robiło robotę? Coś mi tak swita ale nie wiem czy to prawda xd
2
Piwko to było fajne jak trzeba było węgiel zrzucić na wiosce, a nie xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MrPGG poczytaj sobie o paradoksie omnipotencji :v
5
Trochę dziwia mnie porównania Neymara do Ronaldinho.
Ten pierwszy zostanie zapamietany jako jeden z wielu, Ronaldinho zapisal się na kartach historii wbijając się do serc milionów fanów na cale życie. :V
1
@MSN30 niestety nie maja, zbyt duzy rynek dla valve
1
@Conradxc a hetero nagrywało tiktoki do cypisa, wtf? xD
jak ma im to pomóc chociażby w aspekcie psychologicznym to niech sobie robią co chcą
2
@Transu96 jeszcze szczypta soli lub masełka i pychotka
4
@Messibestplayerintheworld Auba przewidział xD
0
@semafor Bingo. :|
3
@Criss18Barca Najbardziej mnie bawi jak smyk czy inna firma mająca prywatnego właściciela oburza wszystkich, że robi jakieś promocje - uj was obchodzi co prywatna firma robi? xD
1
@Woland10 W sumie nieironicznie po części jestem w stanie zgodzić się z Wolandem. XD Andreas to wyrobiona marka w świecie piłki nożnej, filar świetnego klubu z PL i co najważniejsze przy pensji przyszedłby za DARMO co ma gigantyczny wpływ na premie czy też pensje. Wszystko zależy o jakie kwoty walczy Urus bo to, że chce zarabiać więcej to tylko ploty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
A co tutaj się stanęło XDD