1

@KacperVEB Jeszcze ten Gola który stwierdził, że hejter ma silna psyche a roztrzęsiony był jak nie wiem xD

3

Hejtera co wyjaśniają na konferencji. xDD

2

@Pawlak1992 Kolega się walnął, ale wiadomo o co chodzi. :D

20



Niby kontrowersyjnie miało być, ale imo coś nie wyszło. xD

0

@Rust_Cohle no liga jest jaka jest ale psg które dostaje klapsa w dziąsło zawsze cieszy

47

Ostatnie mecze wyjazdowe PSG:
❌vs. Monaco 0:3
❌vs. Real Madryt 1:3
❌vs. Nice 0:1
❌vs. Nantes 1:3
⚽Bilans bramkowy: 2:10

Miód na moje serduszko. :D

0

@socha Czyli można się śmiać z wszystkich tylko nie z Messiego xD przykre

1

@socha jak to jest, że tutaj obrażasz piłkarzy od szrotu a jakims czas temu wielki problem bo Danny zażartował z Leo, co to za podwójne standardy kolego? :|

1

@AmigoBlancos jakbyś jeszcze nie wiedzial to również napisze, ze nie działa

9

@Zoker Żeby tak na stałe do USA to chyba trzeba mieć żółte papiery a nie zielona kartę. :|

0

@Rust_Cohle Aż dziwne, że serial który zaliczył taki zjazd przy 4 sezonie wygrał. Chyba słaba konkurencja. :|

0

@Emhyr Musisz zapodać najbardziej kontrowersyjną opinię z jaką się zgadzasz. :| Poparcie argumentami mile widziane w ciągu dalszej dyskusji.

2

@norbi77 Ale mi się rigcz z ekranu wylał.

16

@Emhyr Jakas argumentacja dla tej absurdalnej tezy? xD

2

@MesQueUnClub08 Patrzac na komentarze hejterkow lewego to wydaje się takie proste :D cyk, dokładamy nóżkę i 40, 50+ goli w sezonie.

Nerke typie bys oddal żeby pilkarz z taką skutecznością gral w Barcelonie

0

@koksik2700 Wydaje mi się, że w Władcy Pierścieni orki byli rzeczywiście grani przez aktorów czy tam statystów, a w Hobbit cgi robiło robotę? Coś mi tak swita ale nie wiem czy to prawda xd

2

Piwko to było fajne jak trzeba było węgiel zrzucić na wiosce, a nie xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MrPGG poczytaj sobie o paradoksie omnipotencji :v

5

Trochę dziwia mnie porównania Neymara do Ronaldinho.

Ten pierwszy zostanie zapamietany jako jeden z wielu, Ronaldinho zapisal się na kartach historii wbijając się do serc milionów fanów na cale życie. :V

1

@MSN30 niestety nie maja, zbyt duzy rynek dla valve

1

@Conradxc a hetero nagrywało tiktoki do cypisa, wtf? xD

jak ma im to pomóc chociażby w aspekcie psychologicznym to niech sobie robią co chcą

2

@Transu96 jeszcze szczypta soli lub masełka i pychotka

4

@Messibestplayerintheworld Auba przewidział xD

0

@semafor Bingo. :|

3

@Criss18Barca Najbardziej mnie bawi jak smyk czy inna firma mająca prywatnego właściciela oburza wszystkich, że robi jakieś promocje - uj was obchodzi co prywatna firma robi? xD

1

@Woland10 W sumie nieironicznie po części jestem w stanie zgodzić się z Wolandem. XD Andreas to wyrobiona marka w świecie piłki nożnej, filar świetnego klubu z PL i co najważniejsze przy pensji przyszedłby za DARMO co ma gigantyczny wpływ na premie czy też pensje. Wszystko zależy o jakie kwoty walczy Urus bo to, że chce zarabiać więcej to tylko ploty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2



A co tutaj się stanęło XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?