0



Borek pewnie zostanie ich komentatorem. xDD

2

@ObiektywnyKibic121 No właśnie ten wyglad Dybali w kilku ostatnich SEZONACH nie wygląda zbyt optymistycznie.

Poza tym gdzie on niby miałby grac?

0

@shinthps a kto to nosił będzie:x

5

@Janas11224 ten kto wymyślił inpost jest geniuszem jakiego potrzebujemy a nie zasługujemy

0

@Rewolucja123 Ci dalej świętami żyją :|

4

O takie opinie nic nie robiłem

7

@Kgorecki2500 Edukacja seksualna powinna zastąpić lekcje religii w szkole.

4

@KapiFCB Ale ma potężne uda. :o

3

@Messibestplayerintheworld Ale +4 to więcej niż "4" :|

6

@Azacca Byku, tutaj to usłyszysz że pandemii już nie ma xD

1

@Momals11 Leoś taktyk, poszedł sobie na 'starość' wydoić pieniądze z szejka i jednak pograć coś sobie żeby być przygotowanym na reprezentacje.

0

@masq Gavi jednak jest sporo mlodszy i ma większą konkurencję

1

@kaamil1910 Mysle, ze masz tyle samo racji co ci dziennikarze

0

@Gwyn to juz miałem przed zmianami na serwerach xd

0

@AdiKingu96 Ale El Clasico ładnie chomiki udzwignely :D a tak to nie widzę różnicy w sumie

2

@pt9 Czuje, że łyknąłem baita. :|

4

@pt9 I tak zdenerwował Cię niewłaściwe przygotowany w Twoim mniemaniu pomidor. :| Weź sobie byku urlop bo chyba psycha siada

1

@pt9 A może to Tobie wmówili, że taki pomidor jest właściwy i niestety takie myślenie zostało do dzisiaj? xD

Co tu się w ogóle dzieje :|

0

@DonMatteo901 Ja tam często miałem wywalone. :| Jedynie w piłeczkę czy siatkówkę mogłem pograć ale kiedy pojawiała się na horyzoncie koszykówka czy ręczna to pasowałem

10

@FC1899Barca Wszystko na swoim miejscu

0

@arasz1819 Czy my w propagandzie rosyjskiej jesteśmy przedstawieni jako naród w 100% ślepo zapatrzonymi w dzialania rządu? :p

2

@don'T.R.I.P.e i za takie usługi dalej trza płacić, ale za nagie zdjęcia w sieci? No bez jaj xD

21

@Medium Nie można zapomnieć o brawurowej jeździe samochodem cinquecento, to bedzie nasz filar biznesu

8

@patry295 "Mam plan jak zarobić kasę, plan doskonały. Drobna przestępczość i półlegalne interesy" ^^


Robimy to panowie

13

@patry295 Jak widać tak się robi kwit w dzisiejszych czasach. Panie lekkich obyczajów przeszły z burdelów do sieci. ^^

Ja tam nigdy nie rozumiałem fenomenu płacenia za takie coś, przecież dostępność takich rzeczy jest gigantyczna i to praktycznie za darmo. :|

1

@kuz przecież internet jej nie trawi w dużej części :P a głośno jest o niej tylko przez jakieś krzywe akcje, jak chociażby z tym psem.

0

@patry295 Nie no, ona juz troche w sieci buszuje. Mogles o niej usłyszeć po tej zacnej próbie samobójczej. xD a zeby vitkac cos odwalil to nie wiem, pewnie po prostu z tego sklepu chce itemy ;p

1

@JohnNash nie no, to królowa - tylko euro. xD

0

0

@marko111122 No to juz nie wiem, bo zdjęcia nie mam xD ona twierdzi, że pokazuje za dużo, ty ze teraz kazda ma takie zdjęcie i idąc tym tropem poslad mógł zostać wypięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?