marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Borek pewnie zostanie ich komentatorem. xDD
2
@ObiektywnyKibic121 No właśnie ten wyglad Dybali w kilku ostatnich SEZONACH nie wygląda zbyt optymistycznie.
Poza tym gdzie on niby miałby grac?
0
@shinthps a kto to nosił będzie:x
5
@Janas11224 ten kto wymyślił inpost jest geniuszem jakiego potrzebujemy a nie zasługujemy
0
@Rewolucja123 Ci dalej świętami żyją :|
4
O takie opinie nic nie robiłem
7
@Kgorecki2500 Edukacja seksualna powinna zastąpić lekcje religii w szkole.
4
@KapiFCB Ale ma potężne uda. :o
3
@Messibestplayerintheworld Ale +4 to więcej niż "4" :|
6
@Azacca Byku, tutaj to usłyszysz że pandemii już nie ma xD
1
@Momals11 Leoś taktyk, poszedł sobie na 'starość' wydoić pieniądze z szejka i jednak pograć coś sobie żeby być przygotowanym na reprezentacje.
0
@masq Gavi jednak jest sporo mlodszy i ma większą konkurencję
1
@kaamil1910 Mysle, ze masz tyle samo racji co ci dziennikarze
0
@Gwyn to juz miałem przed zmianami na serwerach xd
0
@AdiKingu96 Ale El Clasico ładnie chomiki udzwignely :D a tak to nie widzę różnicy w sumie
2
@pt9 Czuje, że łyknąłem baita. :|
4
@pt9 I tak zdenerwował Cię niewłaściwe przygotowany w Twoim mniemaniu pomidor. :| Weź sobie byku urlop bo chyba psycha siada
1
@pt9 A może to Tobie wmówili, że taki pomidor jest właściwy i niestety takie myślenie zostało do dzisiaj? xD
Co tu się w ogóle dzieje :|
0
@DonMatteo901 Ja tam często miałem wywalone. :| Jedynie w piłeczkę czy siatkówkę mogłem pograć ale kiedy pojawiała się na horyzoncie koszykówka czy ręczna to pasowałem
10
@FC1899Barca Wszystko na swoim miejscu
0
@arasz1819 Czy my w propagandzie rosyjskiej jesteśmy przedstawieni jako naród w 100% ślepo zapatrzonymi w dzialania rządu? :p
2
@don'T.R.I.P.e i za takie usługi dalej trza płacić, ale za nagie zdjęcia w sieci? No bez jaj xD
21
@Medium Nie można zapomnieć o brawurowej jeździe samochodem cinquecento, to bedzie nasz filar biznesu
8
@patry295 "Mam plan jak zarobić kasę, plan doskonały. Drobna przestępczość i półlegalne interesy" ^^
Robimy to panowie
13
@patry295 Jak widać tak się robi kwit w dzisiejszych czasach. Panie lekkich obyczajów przeszły z burdelów do sieci. ^^
Ja tam nigdy nie rozumiałem fenomenu płacenia za takie coś, przecież dostępność takich rzeczy jest gigantyczna i to praktycznie za darmo. :|
1
@kuz przecież internet jej nie trawi w dużej części :P a głośno jest o niej tylko przez jakieś krzywe akcje, jak chociażby z tym psem.
0
@patry295 Nie no, ona juz troche w sieci buszuje. Mogles o niej usłyszeć po tej zacnej próbie samobójczej. xD a zeby vitkac cos odwalil to nie wiem, pewnie po prostu z tego sklepu chce itemy ;p
1
@JohnNash nie no, to królowa - tylko euro. xD
0
https://x.com/Cryingjulcia/status/1506293236188516363
Ktoś chętny? xDD
0
@marko111122 No to juz nie wiem, bo zdjęcia nie mam xD ona twierdzi, że pokazuje za dużo, ty ze teraz kazda ma takie zdjęcie i idąc tym tropem poslad mógł zostać wypięty