marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ten uczuć kiedy chomiki radzą sobie z kilkutysięcznym tłumem, a zdychają przy tysiaku wiary. Niestabilne jakieś. :|
0
https://bielsko.biala.pl/aktualnosci/48207/wstydliwy-problem-centrum-bielska-bialej-konserwator-zapowiada-kroki-prawne
Ogólnie ten przystanek to złoto, jest jednym z 'najpopularniejszych' w moim mieście a nie ma wiaty przystankowej i biletomatu, trza od razu lecieć z drugiej strony ulicy jak chce się kupić bilet. xD
1
@clyde Za mocne xDD
18
@AllBundy I pewnie ma racje, charakter Ronaldo - przynajmniej ten który my znamy może lekko irytować człowieka. :|
2
@macio_944 A tutaj cyk, cala inicjatywa sponsorowana z tych pieniędzy xd
5
@Qexi Konfederacja nie ma z tym akurat nic wspólnego
0
@Introwertyk Chodziło mi o Ciebie, nie twoj post :p
13
@Persyfl Yhm, to super. :D Ciekawi mnie tylko czemu nie odniosłeś się do postu @Danny Gaucho
0
@Witekk10 Widzę, że nie tylko mi kolega wydaje się podejrzany. :D
4
@Danny Gaucho Widocznie dla kolegi każdy Rosjanin jest związany z oligarchami. :|
2
@Denzon Piękny duet, płyta roku wciąż TOP
2
@macio_944 Strach pomyśleć co tam będzie się działo jak Redzi rzucą coś więcej niż jeden obrazek xD
2
@Bykunn W jakich aspektach?
0
@Lionel_Messi10 Kupa mikrotransakcji, kolorowe skiny i uj bombki strzelił:|
1
@norbi77 Prawda ale znajac ten kraj to zaraz przyjdzie jeszcze bardziej odklejony wladca
0
@PodkarpackiKibic wydziargaj się na czarno, proste
5
@Azacca To juz chyba potężna nadinterpretacja
12
@Azacca A tutaj nie chodzi bardziej o to, że zaatakowała już Ukrainę i teraz nie ma siły na żaden inny poważny atak? :V
3
@DonMatteo901 ciekawe kim bi grozi na twitterze, elementa w moderacji tam nie ma
0
@KlimO Ale taki Nitro nigdy nie byl prawdziwym sprotowcem, wiec po co go zestawiać z profesjonalistami?
4
@lukaszbarca15 Ty chyba nie wiesz co to patologia jest, że nazywasz tak gościa który siedzi na dupie i robi kwit. :v
5
O, Nitro już się wypowiedział po walce xDD
1
@Kondziubarca Takie gadanie w mniejszym lub większym stopniu zawsze się pojawia kiedy wbije coś 'innego' jako główny temat. To samo bylo kiedyś przy żużlu :D no bo jak można lubić coś, czego ja nie lubie
0
@Pawlak1992 I temu Parke był faworytem. :|
1
@MarioVeB! to juz sprawa miedzy Neymarem a naszym bylym 'prezydentem' - ja oceniam tylko sprawy boiskowe
5
Komentarz usunięty
8
@MarioVeB! Co? xD Neymar praktycznie przez cały czas kiedy przebywał w Barcelonie prezentował TOP poziom. Dembele przez większość czasu kontuzjowany albo kopał się po czole a pieniądze na niego lecą nie takie małe.
9
xD Ale trzeba oddać, że ładnie rząd podpina się pod ogromną pomoc zwykłych ludzi, wolontariatów itd. :V
1
@ranger3120 No takie życie, chłopak dostał kilka razy w ryj, trochę został pogłaskany a pieniądze na konto lecą. :D
0
@ranger3120 dla nitra to żadna lekcja pokory, bo on liczył się z przegrana i nie traktował tego jakoś priorytetowo + zdawał sobie sprawę z swojej kondychy raczej