1

Ten uczuć kiedy chomiki radzą sobie z kilkutysięcznym tłumem, a zdychają przy tysiaku wiary. Niestabilne jakieś. :|

0

https://bielsko.biala.pl/aktualnosci/48207/wstydliwy-problem-centrum-bielska-bialej-konserwator-zapowiada-kroki-prawne

Ogólnie ten przystanek to złoto, jest jednym z 'najpopularniejszych' w moim mieście a nie ma wiaty przystankowej i biletomatu, trza od razu lecieć z drugiej strony ulicy jak chce się kupić bilet. xD

1

@clyde Za mocne xDD

18

@AllBundy I pewnie ma racje, charakter Ronaldo - przynajmniej ten który my znamy może lekko irytować człowieka. :|

2

@macio_944 A tutaj cyk, cala inicjatywa sponsorowana z tych pieniędzy xd

5

@Qexi Konfederacja nie ma z tym akurat nic wspólnego

0

@Introwertyk Chodziło mi o Ciebie, nie twoj post :p

13

@Persyfl Yhm, to super. :D Ciekawi mnie tylko czemu nie odniosłeś się do postu @Danny Gaucho

0

@Witekk10 Widzę, że nie tylko mi kolega wydaje się podejrzany. :D

4

@Danny Gaucho Widocznie dla kolegi każdy Rosjanin jest związany z oligarchami. :|

2

@Denzon Piękny duet, płyta roku wciąż TOP

2

@macio_944 Strach pomyśleć co tam będzie się działo jak Redzi rzucą coś więcej niż jeden obrazek xD

2

@Bykunn W jakich aspektach?

0

@Lionel_Messi10 Kupa mikrotransakcji, kolorowe skiny i uj bombki strzelił:|

1

@norbi77 Prawda ale znajac ten kraj to zaraz przyjdzie jeszcze bardziej odklejony wladca

0

@PodkarpackiKibic wydziargaj się na czarno, proste

5

@Azacca To juz chyba potężna nadinterpretacja

12

@Azacca A tutaj nie chodzi bardziej o to, że zaatakowała już Ukrainę i teraz nie ma siły na żaden inny poważny atak? :V

3

@DonMatteo901 ciekawe kim bi grozi na twitterze, elementa w moderacji tam nie ma

0

@KlimO Ale taki Nitro nigdy nie byl prawdziwym sprotowcem, wiec po co go zestawiać z profesjonalistami?

4

@lukaszbarca15 Ty chyba nie wiesz co to patologia jest, że nazywasz tak gościa który siedzi na dupie i robi kwit. :v

5



O, Nitro już się wypowiedział po walce xDD

1

@Kondziubarca Takie gadanie w mniejszym lub większym stopniu zawsze się pojawia kiedy wbije coś 'innego' jako główny temat. To samo bylo kiedyś przy żużlu :D no bo jak można lubić coś, czego ja nie lubie

0

@Pawlak1992 I temu Parke był faworytem. :|

1

@MarioVeB! to juz sprawa miedzy Neymarem a naszym bylym 'prezydentem' - ja oceniam tylko sprawy boiskowe

5

Komentarz usunięty

8

@MarioVeB! Co? xD Neymar praktycznie przez cały czas kiedy przebywał w Barcelonie prezentował TOP poziom. Dembele przez większość czasu kontuzjowany albo kopał się po czole a pieniądze na niego lecą nie takie małe.

9



xD Ale trzeba oddać, że ładnie rząd podpina się pod ogromną pomoc zwykłych ludzi, wolontariatów itd. :V

1

@ranger3120 No takie życie, chłopak dostał kilka razy w ryj, trochę został pogłaskany a pieniądze na konto lecą. :D

0

@ranger3120 dla nitra to żadna lekcja pokory, bo on liczył się z przegrana i nie traktował tego jakoś priorytetowo + zdawał sobie sprawę z swojej kondychy raczej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?