marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PodkarpackiKibic Nie wywal kuli w sufit.
1
@MesQueUnClub_87 Chciałbym mieć tego samego dilera co Duda. xD
7
Warto przypomnieć :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Tak będzie.
4
@BART97 ludzie w szoku, ze dzieciak zmienia swoja fizyczność w ciagu 3 lat. xd
2
@Emhyr No niektórzy widocznie się zmieniają z wiekiem, niektórzy mają minimalne zmiany lub w ogóle się nie zmieniają. Takie życko.
3
@PatrychoO Ojoj, ale żeś klasyczny konflikt na la bambie przypomniał :D Teraz juz takich nie robia
1
@TheNekro94 niech zrobia remake ostatnich dwoch sezonow ;p
chociaz to netflix, wiec moze lepiej nie
0
@Esteban_ Bruno już na emeryturze, dorabia sobie. :|
1
A Bruno podpisal nowy kontrakt z United. Szkoda
0
@Luciano99 To też już wiesz
27
@Momals11 Góralski się odpali, złapie czerwona i tyle z tej pracy będzie. :| Oby tylko nikomu krzywdy nie zrobił
0
@Faun Patrząc na to, że internet o żadnym trailerze nie mówi to dałeś się złapać na prima aprilis.
5
@Michael24 Jest śnieg? Jest. To jakie globalne ocieplenie?
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_olnSsPXX1e0mrGM4huzpe6A2ITS9DOQV,w400.jpg
0
@anxted Tak, ale w tym konkretnym wątku rozchodzi się o kobiety. :|
0
Ale z tą zimą w środku wiosny to dajcie spokój, kto to widział.
9
Chłop zaczyna łapać, brawo. :|
7
@Foton Dla mnie to absurd, jeżeli ktoś wchodzi na moją posesje z ewidentnie złymi zamiarami to domownik powinien zrobić wszystko żeby obronić siebie, domowników i swoje mienie.
No ale prawo dziala tak, ze lepiej dostać wpierdziel, zostać okradzionym z dorobku życiowego żeby tylko przypadkiem nie uszkodzić czy też zabić włamywacza. :|
0
@FCMichalo Nagle i szybko? Imo od 2014 i pojawienia się "zielonych ludzików" na Ukrainie śmierdziało pelnoprawna wojna.
1
@JordiElNino Jakoś za dzieciaka, ale jeżeli uwzględnimy czy była to szczera spowiedź to nigdy.
16
XD Jak dobrze, ze Boniek juz poszedł z PZPN
0
@TheNekro94 Panie, z czym do ludzi
2
@CatalanDream Faworyt do odpadnięcia, wszystko się zgadza. :D
0
O, widzę że znowu zaczynamy rozdział pt. "rozdarte serca" - dawno nie było. :D
0
@FioletoweOczy Francuz zawsze kojarzył mi się z defensywnym napastnikiem, idealnie odnajdującym się właśnie w stylu Simeone, więc nie do mnie tak, nie do mnie ^^
2
@macio_944 Chyba zlazłbym na zawał gdyby Ronaldo zabrał Messiemu MS po jakimś farfoclu. xD
20
Felix imo marnuje się w Madrycie
W jakieś ofensywnej ekipie pewnie śmigałby aż miło
0
@Lionel_Messi10 Kryminalista. Widać, że oszukiwał na podatkach.
2
@norbi77 moje zycie to prima aprilis wiec nie czuje jakos mega 1 kwietnia