2

@PodkarpackiKibic Nie wywal kuli w sufit.

1

@MesQueUnClub_87 Chciałbym mieć tego samego dilera co Duda. xD

7



Warto przypomnieć :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8



Tak będzie.

4

@BART97 ludzie w szoku, ze dzieciak zmienia swoja fizyczność w ciagu 3 lat. xd

2

@Emhyr No niektórzy widocznie się zmieniają z wiekiem, niektórzy mają minimalne zmiany lub w ogóle się nie zmieniają. Takie życko.

3

@PatrychoO Ojoj, ale żeś klasyczny konflikt na la bambie przypomniał :D Teraz juz takich nie robia

1

@TheNekro94 niech zrobia remake ostatnich dwoch sezonow ;p

chociaz to netflix, wiec moze lepiej nie

0

@Esteban_ Bruno już na emeryturze, dorabia sobie. :|

1

A Bruno podpisal nowy kontrakt z United. Szkoda

0

@Luciano99 To też już wiesz

27

@Momals11 Góralski się odpali, złapie czerwona i tyle z tej pracy będzie. :| Oby tylko nikomu krzywdy nie zrobił

0

@Faun Patrząc na to, że internet o żadnym trailerze nie mówi to dałeś się złapać na prima aprilis.

5

0

@anxted Tak, ale w tym konkretnym wątku rozchodzi się o kobiety. :|

0

Ale z tą zimą w środku wiosny to dajcie spokój, kto to widział.

9



Chłop zaczyna łapać, brawo. :|

7

@Foton Dla mnie to absurd, jeżeli ktoś wchodzi na moją posesje z ewidentnie złymi zamiarami to domownik powinien zrobić wszystko żeby obronić siebie, domowników i swoje mienie.

No ale prawo dziala tak, ze lepiej dostać wpierdziel, zostać okradzionym z dorobku życiowego żeby tylko przypadkiem nie uszkodzić czy też zabić włamywacza. :|

0

@FCMichalo Nagle i szybko? Imo od 2014 i pojawienia się "zielonych ludzików" na Ukrainie śmierdziało pelnoprawna wojna.

1

@JordiElNino Jakoś za dzieciaka, ale jeżeli uwzględnimy czy była to szczera spowiedź to nigdy.

16



XD Jak dobrze, ze Boniek juz poszedł z PZPN

0

@TheNekro94 Panie, z czym do ludzi


2

@CatalanDream Faworyt do odpadnięcia, wszystko się zgadza. :D

0

O, widzę że znowu zaczynamy rozdział pt. "rozdarte serca" - dawno nie było. :D

0

@FioletoweOczy Francuz zawsze kojarzył mi się z defensywnym napastnikiem, idealnie odnajdującym się właśnie w stylu Simeone, więc nie do mnie tak, nie do mnie ^^

2

@macio_944 Chyba zlazłbym na zawał gdyby Ronaldo zabrał Messiemu MS po jakimś farfoclu. xD

20

Felix imo marnuje się w Madrycie
W jakieś ofensywnej ekipie pewnie śmigałby aż miło

0

@Lionel_Messi10 Kryminalista. Widać, że oszukiwał na podatkach.

2

@norbi77 moje zycie to prima aprilis wiec nie czuje jakos mega 1 kwietnia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?