16

@IronSanHybrid Wódka to tylko 'narzędzie", jak je ludzie wykorzystują to już ich sprawa. xD Normalny produkt do reklamowania.

2

@Antimadridista~ Graj sobie co 3 dni na profesjonalnym poziomie i też będziesz zmęczony po jakimiś czasie, to normalne i zarobki tego nie zmieniają. XD

dobra, to musi być marnej jakości prowo


3

@Przemek2323 Wiadomo, że kilka atomówek w łapie jest lepszą deklaracją bezpieczeństwa niż zapewnienia innych państw. :|

0

@DaPidejpi kolejne kółko wzajemnej adoracji? xD

0

@MarioVeB! Lewy juz myślami w Barcelonie:v

0

@Kusco15 To teraz pytanie co jest błędem w tłumaczeniu :v

27

6

@Kusco15 Watykan z bierna postawa w sprawie agresji na inne państwo? Nowe, nie znałem

2



Jesteście ogarnięci amokiem!!!
I JE Korwin, proszę nie wierzyć w propagandę władzy, tak naprawdę lekko mieliście ponad 30%

1

@Janas11224 a może rząd dopłaci mi za wszystkie przegrane kupony? tez taka średnia inwestycja mi wyszla xD

2

@tomek8756 no ssd przy starych hdd to wręcz fruwa, kolosalna różnica

0

@GeneralXavi Pieniędzy mamy jak lodu, a jak braknie to dodrukujemy. Spokojnie :|

0

@kuz Mbappe to taka typowa 9?

8

https://x.com/KotLeonarda/status/1511971680280879108

Ciekawi mnie czasami co tacy 'ludzie' mają zamiast mózgu, totalitarne symbole w formie tatuaży a na łańcuszki krzyżyk, chłopu powinny się zwoje mózgowe przepalić z tej poglądowej walki. :|

2

@Mario96w z jego perspektywy to kolejny powód do śmiechu xD

0

@VegetaPolska Ale, że chłopak nie ma prawa się cieszyć czy o co chodzi?

0

@Mr_Grucha A trawa jest zielona ^^

1

@macio_944 Mnie nie zdziwi jak taka opinia juz krąży wśród kibiców Realu xD

0

Benzema, od "pachołka" który robi miejsce Ronaldo do najlepszego napastnika w historii. Wszystko w ciągu kilku lat :D

2

@Objectivo żeby tylko nie było powtórki z remasterow gta :p

1

@patry295 jak chciał je mieć dla siebie to wszystko jasne xd

0

@El dominatore no to nie oglądamy

0

@damianex10 Ale wiesz, że ET nie wymysla sobie plotek, tylko kopiuje jak BI czy teraz inni użytkownicy?

4

@patry295 Termin na 2038 i cyk, zamiast ładnej pani z zdjęcia Janusz na zastępstwie

1

@Kgorecki2500 zabkowy

0

Więcej meczów, dłuższe mecze. Czego to jeszcze nie wymysla żeby jeszcze bardziej wydoic piłkę nożną z pieniędzy

0

@anxted węgier rusek dwa bratanki

2

@szoch6 My to po prostu lubimy jako społeczeństwo, nie wierzę że jest inaczej patrząc na to, że już 7 lat rządzi PIS

0

Człowiek jak sobie tak czyta wypowiedzi Tebasa to ma coraz większe wrażenie, że jest on ukryta opcją PL, która ma zniszczyć La Lige od środka. :|

8

https://mobile.twitter.com/tomczakjakub_/status/1511003284231839744

Korwin juz się odnajduje u ruskich, wstyd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?