marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@IronSanHybrid Wódka to tylko 'narzędzie", jak je ludzie wykorzystują to już ich sprawa. xD Normalny produkt do reklamowania.
2
@Antimadridista~ Graj sobie co 3 dni na profesjonalnym poziomie i też będziesz zmęczony po jakimiś czasie, to normalne i zarobki tego nie zmieniają. XD
dobra, to musi być marnej jakości prowo
3
@Przemek2323 Wiadomo, że kilka atomówek w łapie jest lepszą deklaracją bezpieczeństwa niż zapewnienia innych państw. :|
0
@DaPidejpi kolejne kółko wzajemnej adoracji? xD
0
@MarioVeB! Lewy juz myślami w Barcelonie:v
0
@Kusco15 To teraz pytanie co jest błędem w tłumaczeniu :v
27
https://zapodaj.net/images/9edf2ffcf22d4.jpg
Ale złoto xDD
6
@Kusco15 Watykan z bierna postawa w sprawie agresji na inne państwo? Nowe, nie znałem
2
Jesteście ogarnięci amokiem!!!
I JE Korwin, proszę nie wierzyć w propagandę władzy, tak naprawdę lekko mieliście ponad 30%
1
@Janas11224 a może rząd dopłaci mi za wszystkie przegrane kupony? tez taka średnia inwestycja mi wyszla xD
2
@tomek8756 no ssd przy starych hdd to wręcz fruwa, kolosalna różnica
0
@GeneralXavi Pieniędzy mamy jak lodu, a jak braknie to dodrukujemy. Spokojnie :|
0
@kuz Mbappe to taka typowa 9?
8
https://x.com/KotLeonarda/status/1511971680280879108
Ciekawi mnie czasami co tacy 'ludzie' mają zamiast mózgu, totalitarne symbole w formie tatuaży a na łańcuszki krzyżyk, chłopu powinny się zwoje mózgowe przepalić z tej poglądowej walki. :|
2
@Mario96w z jego perspektywy to kolejny powód do śmiechu xD
0
@VegetaPolska Ale, że chłopak nie ma prawa się cieszyć czy o co chodzi?
0
@Mr_Grucha A trawa jest zielona ^^
1
@macio_944 Mnie nie zdziwi jak taka opinia juz krąży wśród kibiców Realu xD
0
Benzema, od "pachołka" który robi miejsce Ronaldo do najlepszego napastnika w historii. Wszystko w ciągu kilku lat :D
2
@Objectivo żeby tylko nie było powtórki z remasterow gta :p
1
@patry295 jak chciał je mieć dla siebie to wszystko jasne xd
0
@El dominatore no to nie oglądamy
0
@damianex10 Ale wiesz, że ET nie wymysla sobie plotek, tylko kopiuje jak BI czy teraz inni użytkownicy?
4
@patry295 Termin na 2038 i cyk, zamiast ładnej pani z zdjęcia Janusz na zastępstwie
1
@Kgorecki2500 zabkowy
0
Więcej meczów, dłuższe mecze. Czego to jeszcze nie wymysla żeby jeszcze bardziej wydoic piłkę nożną z pieniędzy
0
@anxted węgier rusek dwa bratanki
2
@szoch6 My to po prostu lubimy jako społeczeństwo, nie wierzę że jest inaczej patrząc na to, że już 7 lat rządzi PIS
0
Człowiek jak sobie tak czyta wypowiedzi Tebasa to ma coraz większe wrażenie, że jest on ukryta opcją PL, która ma zniszczyć La Lige od środka. :|
8
https://mobile.twitter.com/tomczakjakub_/status/1511003284231839744
Korwin juz się odnajduje u ruskich, wstyd.