marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@macio_944 Wczoraj City gładko miało rozjechać Real, dzisiaj to juz City ma zostać rozjechane
Gdzie wiatr zawieje tam chorągwią buja
1
@PatrychoO We łbach się poprzewracało
12
@BartqRKO Jednak nieważne jaki Madryt, prostactwo i chamstwo jest w każdej części.
0
Działa wam normalnie Spotify na telefonie? Zniknął mi gdzieś ten paseczek na dole i nie mogę zmienić z tej pozycji piosenki, czy też pauzę sobie walnąć xD
0
@MesQueUnClub_87 teraz w pełni zrozumiałe przełożenie terminu, teraz ma się tym zajmować wewnętrzne studio, a nie Saber który kończy współprace z Redami.
0
I Wiedźmin 3 na nowe konsole przełożony na 2 kwartał roku. Czekanko
1
@Rust_Cohle polewa pelna miłości
9
@Medium tam chyba ta cala ester gra, wiec la bamba zawyża wyniki
10
Dzisiaj 4 rocznica albumu najbardziej medialnych raperów w Polsce, Taconafide! :D
Ale to leci, masakra.
0
@pazio23 jak nie masz jakiś wielkich umiejętności w składaniu PC i w ogóle nie chce Ci się w to bawić to popatrz sobie na hardpc, kiedyś nawet kozackie gotowce mieli
1
@Nano22 I właśnie przeciętny odbiorca piłki nożnej tak zapewne myśli xD
3
@DonMatteo901 Historia jak Lester, tylko w LM? Biere w ciemno xD
0
@masq odważne stwierdzenie patrząc na to, ze mamy dopiero 10
1
@Neutralny_94 Niestety nic nowego, wątek urywa się po rozmowie z Peralezem (Jeszcze jeden czy tam dwa smsy od niego dostaniemy)
9
@DaPidejpi argument z wyrazem twarzy mocny, nie powiem xd
0
Odświeżam sobie ostatnio Cyberka i wątek Peralezów to jest ścisły TOP, jeden z lepszych questów. Wciąż mam nadzieję, że Redzi zdecydują się pociągnąć ten genialny wątek dalej
0
@dzagos Wiele razy już to słyszałem, skończyło się na 3 LM w 3 lata. :|
0
Coś czuje, że Real zgarnie w tym sezonie LM, oni lubią wygrać trofeum ślizgając się do samego finału
0
@halfnolife Busi? Nie pomyliłeś piłkarzy? :|
0
@Ronaldinho10zMadrytu 10 z Madrytu jest brudna, nie Gaucho
Ale rozumiem, że zazdrość o takiego piłkarza mogła spowodować taki wylew w Twoim nicku. ^^
0
@Ronaldinho10zMadrytu Nie dość, że masz brudny nick to jeszcze farmazony nam opowiadasz
1
@Mario96w Kurde, śmiało z tej dyskusji można wywnioskować, że według większości żołnierz to ma być wytresowany piesek, ale kiedy taki wytresowany piesek pojedzie na Ukraine i zaczyna rzeź to juz fuj piesek. xD
2
Podsumowując juz co wiemy to uważam, że większe zamachy robie ja w toalecie po zjedzeniu dużego kebsa na ostrym
0
@paweldunajecfcb Oczywiście, ze był. Regularnie od 12 lat masz takie dowody na to przedstawiane, że szczęka opada
1
@macio_944 putin nic nie wiedzial o zamachu
9
https://x.com/RiotMongrel/status/1513453567746752517
A więc to do takich dowodów dokopał się Macierewicz. ^^
10
Btw, według Newsweek pisowska zabawa odnośnie Smoleńska kosztowała nasze kieszenie już 22 miliony złotych. Podliczając wszystkie te wałki naszej władzy uzbierałaby się ładna suma, która poszła na uj wie co
22
@analitykTaktyki tacy jak Ty po maks kilku kolejkach zmienialiby cala jedenastkę
26
@GeneralXavi przegrałeś zaklad? xD
2
@ToWinaSedziego Czysto teoretycznie mial racje, problem tkwi w tym, że nie potrafił tego wykorzystać xd