15

@macio_944 Wczoraj City gładko miało rozjechać Real, dzisiaj to juz City ma zostać rozjechane

Gdzie wiatr zawieje tam chorągwią buja

1

@PatrychoO We łbach się poprzewracało

12

@BartqRKO Jednak nieważne jaki Madryt, prostactwo i chamstwo jest w każdej części.

0

Działa wam normalnie Spotify na telefonie? Zniknął mi gdzieś ten paseczek na dole i nie mogę zmienić z tej pozycji piosenki, czy też pauzę sobie walnąć xD

0

@MesQueUnClub_87 teraz w pełni zrozumiałe przełożenie terminu, teraz ma się tym zajmować wewnętrzne studio, a nie Saber który kończy współprace z Redami.

0

I Wiedźmin 3 na nowe konsole przełożony na 2 kwartał roku. Czekanko

1

@Rust_Cohle polewa pelna miłości

9

@Medium tam chyba ta cala ester gra, wiec la bamba zawyża wyniki

10

Dzisiaj 4 rocznica albumu najbardziej medialnych raperów w Polsce, Taconafide! :D

Ale to leci, masakra.

0

@pazio23 jak nie masz jakiś wielkich umiejętności w składaniu PC i w ogóle nie chce Ci się w to bawić to popatrz sobie na hardpc, kiedyś nawet kozackie gotowce mieli

1

@Nano22 I właśnie przeciętny odbiorca piłki nożnej tak zapewne myśli xD

3

@DonMatteo901 Historia jak Lester, tylko w LM? Biere w ciemno xD

0

@masq odważne stwierdzenie patrząc na to, ze mamy dopiero 10

1

@Neutralny_94 Niestety nic nowego, wątek urywa się po rozmowie z Peralezem (Jeszcze jeden czy tam dwa smsy od niego dostaniemy)

9

@DaPidejpi argument z wyrazem twarzy mocny, nie powiem xd

0

Odświeżam sobie ostatnio Cyberka i wątek Peralezów to jest ścisły TOP, jeden z lepszych questów. Wciąż mam nadzieję, że Redzi zdecydują się pociągnąć ten genialny wątek dalej

0

@dzagos Wiele razy już to słyszałem, skończyło się na 3 LM w 3 lata. :|

0

Coś czuje, że Real zgarnie w tym sezonie LM, oni lubią wygrać trofeum ślizgając się do samego finału

0

@halfnolife Busi? Nie pomyliłeś piłkarzy? :|

0

@Ronaldinho10zMadrytu 10 z Madrytu jest brudna, nie Gaucho

Ale rozumiem, że zazdrość o takiego piłkarza mogła spowodować taki wylew w Twoim nicku. ^^

0

@Ronaldinho10zMadrytu Nie dość, że masz brudny nick to jeszcze farmazony nam opowiadasz

1

@Mario96w Kurde, śmiało z tej dyskusji można wywnioskować, że według większości żołnierz to ma być wytresowany piesek, ale kiedy taki wytresowany piesek pojedzie na Ukraine i zaczyna rzeź to juz fuj piesek. xD

2

Podsumowując juz co wiemy to uważam, że większe zamachy robie ja w toalecie po zjedzeniu dużego kebsa na ostrym

0

@paweldunajecfcb Oczywiście, ze był. Regularnie od 12 lat masz takie dowody na to przedstawiane, że szczęka opada

1

@macio_944 putin nic nie wiedzial o zamachu

9

https://x.com/RiotMongrel/status/1513453567746752517

A więc to do takich dowodów dokopał się Macierewicz. ^^

10

Btw, według Newsweek pisowska zabawa odnośnie Smoleńska kosztowała nasze kieszenie już 22 miliony złotych. Podliczając wszystkie te wałki naszej władzy uzbierałaby się ładna suma, która poszła na uj wie co

22

@analitykTaktyki tacy jak Ty po maks kilku kolejkach zmienialiby cala jedenastkę

26

@GeneralXavi przegrałeś zaklad? xD

2

@ToWinaSedziego Czysto teoretycznie mial racje, problem tkwi w tym, że nie potrafił tego wykorzystać xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?