marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wojtah Strona teraz się trzyma przy mocniejszych wydarzeniach
Za to potrafi się z czapy wyłożyć jak nic się nie dzieje xd
0
U Francuza bez zmian..
0
Czyzby Pedri znowu ratował punkty? Niesamowity jest chlopak
0
@norbi77 Zostało im po Lewandowskim. Napastnik ma dryblować przez całe boisko xd
0
Auuuuba, połączyli nas pod tlen:D
0
@mate92 Co w tym dziwnego? Levante gra fajna piłeczkę i od dobrych kilku lat nie leży nam gra z nimi
4
@Kondziubarca Ich wersje wszyscy znamy, tylko dowodów brak od 12 lat xD
1
@derlysy1979 czas na prawdziwy football
0
@tbas Nie mniej niż United które swego czasu szalało na rynku transferowym i uja z tego maja, pieniadz jest wazny ale jeszcze wazniejsze jest odpowiednio je wydac
0
@LeoKrol Wiadomo, ze Xavi
0
@FCB_dimiC Szejki z City nie sa tak toksyczni dla srodowiska
0
@macio_944 Mozna kupon postawic, ze Real strzeliłby po jakims wylewie w obronie xD
3
@barpol11 Temu tylko strumyk, jak ogolnie nie popieram piractwa tak dymania odbiorcy również nie
0
@Messibestplayerintheworld Ominęła mnie ta gierka
2
Po ponad dwóch latach Ubisoft ogłosił koniec wsparcia dla Ghost Recon Breakpoint.
Jak skomentowano sytuację osób, które niedawno kupiły NFT w grze? Oto komunikat Ubisoftu:
"Posiadacie część gry i zostawiliście swój ślad w jej historii".
Ubisoft zarobił całe 30 groszy i gumę kulkę. :|
1
@Kante Gothic, Fallout 2 i New Vegas, Baldursy
1
@macio_944 Cieszyc się, że dzieciak ma siniaki po Ronaldo? Mam nadzieję, że osoba z ss nigdy dzieci nie będzie miała
2
@Sulimo jak musisz to chyba niedobrze
0
@koksik2700 rozwalił tam gdzieś własność kibica? Bo takie boiskowe przepychanki to norma
@AlexDark00 Dokladnie, Leo to nie ten mental
0
Przy kluczowych trofeach przy rywalizacji Messiego z Ronaldo warto wspomnieć, że ten drugi ma już na swoim koncie rozbity telefon, Leo nigdy do tego trofeum się nie zblizy
0
@masq Chyba, ze tak.
Ja nie neguje, ze LM to rozgrywki Ronaldo ale to 'tylko' jedne rozgrywki i w nikłym stopniu przekłada się to na to który lepszy
41
@masq Czyli Ronaldo (z Brazylii) może pomarzyć o byciu w czołówce napastników bo strzelił tylko 14 bramek w LM, Zidane tyle samo. Beznadziejni grajkowie.
Nie ma to jak wybierać sobie jedne rozgrywki bo pasują pod tezę i prowadzić pod to jakiś monolog. xD
10
@tristan87 Osobiście 1 sierpnia też nie korzystałbym z syren alarmowych
9
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1512857690321690625
Adam ma rację, system alarmowy powinien być używany tylko w takich celach do jakich został stworzony
0
@daniel32778 Nie myślę tak, zbyt duża grupa różnych ludzi, żeby nie było różnych dziwnych sytuacji - ale rezygnacja z dachu nad głową bo nie ma w.w zmywarki np jest dla mnie taka abstrakcja, że ciężko ot tak uwierzyć xD
10
@Medium Jednak ciężko tak 'na słowo' uwierzyć w takie coś, przecież to brzmi absurdalnie xD
2
@Ferran Pewnie, że tak. Szopka musi trwać dalej xD
1
Oho, hasztag #zamach już przebija się na TT. :|
0
https://store.steampowered.com/app/613140/Resident_Evil/
Wiedzieliście, że Steam dorabia jako wypożyczalnia filmów? xD
1
@BART97 pewnie ida po lige mistrzow