0

@Wojtah Strona teraz się trzyma przy mocniejszych wydarzeniach
Za to potrafi się z czapy wyłożyć jak nic się nie dzieje xd

0

U Francuza bez zmian..

0

Czyzby Pedri znowu ratował punkty? Niesamowity jest chlopak

0

@norbi77 Zostało im po Lewandowskim. Napastnik ma dryblować przez całe boisko xd

0

Auuuuba, połączyli nas pod tlen:D

0

@mate92 Co w tym dziwnego? Levante gra fajna piłeczkę i od dobrych kilku lat nie leży nam gra z nimi

4

@Kondziubarca Ich wersje wszyscy znamy, tylko dowodów brak od 12 lat xD

1

@derlysy1979 czas na prawdziwy football

0

@tbas Nie mniej niż United które swego czasu szalało na rynku transferowym i uja z tego maja, pieniadz jest wazny ale jeszcze wazniejsze jest odpowiednio je wydac

0

@LeoKrol Wiadomo, ze Xavi

0

@FCB_dimiC Szejki z City nie sa tak toksyczni dla srodowiska

0

@macio_944 Mozna kupon postawic, ze Real strzeliłby po jakims wylewie w obronie xD

3

@barpol11 Temu tylko strumyk, jak ogolnie nie popieram piractwa tak dymania odbiorcy również nie

0

@Messibestplayerintheworld Ominęła mnie ta gierka

2

Po ponad dwóch latach Ubisoft ogłosił koniec wsparcia dla Ghost Recon Breakpoint.
Jak skomentowano sytuację osób, które niedawno kupiły NFT w grze? Oto komunikat Ubisoftu:
"Posiadacie część gry i zostawiliście swój ślad w jej historii".


Ubisoft zarobił całe 30 groszy i gumę kulkę. :|

1

@Kante Gothic, Fallout 2 i New Vegas, Baldursy

1

@macio_944 Cieszyc się, że dzieciak ma siniaki po Ronaldo? Mam nadzieję, że osoba z ss nigdy dzieci nie będzie miała

2

@Sulimo jak musisz to chyba niedobrze

0

@koksik2700 rozwalił tam gdzieś własność kibica? Bo takie boiskowe przepychanki to norma

@AlexDark00 Dokladnie, Leo to nie ten mental

0

Przy kluczowych trofeach przy rywalizacji Messiego z Ronaldo warto wspomnieć, że ten drugi ma już na swoim koncie rozbity telefon, Leo nigdy do tego trofeum się nie zblizy

0

@masq Chyba, ze tak.

Ja nie neguje, ze LM to rozgrywki Ronaldo ale to 'tylko' jedne rozgrywki i w nikłym stopniu przekłada się to na to który lepszy

41

@masq Czyli Ronaldo (z Brazylii) może pomarzyć o byciu w czołówce napastników bo strzelił tylko 14 bramek w LM, Zidane tyle samo. Beznadziejni grajkowie.


Nie ma to jak wybierać sobie jedne rozgrywki bo pasują pod tezę i prowadzić pod to jakiś monolog. xD

10

@tristan87 Osobiście 1 sierpnia też nie korzystałbym z syren alarmowych

9

https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1512857690321690625

Adam ma rację, system alarmowy powinien być używany tylko w takich celach do jakich został stworzony

0

@daniel32778 Nie myślę tak, zbyt duża grupa różnych ludzi, żeby nie było różnych dziwnych sytuacji - ale rezygnacja z dachu nad głową bo nie ma w.w zmywarki np jest dla mnie taka abstrakcja, że ciężko ot tak uwierzyć xD

10

@Medium Jednak ciężko tak 'na słowo' uwierzyć w takie coś, przecież to brzmi absurdalnie xD

2

@Ferran Pewnie, że tak. Szopka musi trwać dalej xD

1

Oho, hasztag #zamach już przebija się na TT. :|

0

https://store.steampowered.com/app/613140/Resident_Evil/

Wiedzieliście, że Steam dorabia jako wypożyczalnia filmów? xD

1

@BART97 pewnie ida po lige mistrzow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?